Diskuze k článku USA Network kravatu nesundá!
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
11. 8. 2014 / 20:00:40 (před 9 roky)
off

Nejlepší zpráva dneška. Suits jsou pořád i za ty roky plní napětí, emocí a zajímavých případů. Seriál, který si diváky prostě musí získat. Nutno taky dodat, že Harveyho hlášky a dokonce i jednu fintu už jsem v právní praxi použil. Takže díky, Harvey. :-)

Jen ta "polovina čtvrté série" mi tam trochu hapruje. Teď ve středu je předposlední díl a pak zbývá již jen finále. Možná by se to mohlo přepsat na něco ve smyslu "koncem série..." apod. :-) Ale nechci rýpat, Eva odvedla opět skvělou práci. My ji nemít... :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
sarhod79
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
11. 8. 2014 / 20:09:37 (před 9 roky)
off

super zpráva, děkuji za ni

"Vím, že nic nevím."
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
11. 8. 2014 / 20:11:16 (před 9 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

Nejlepší zpráva dneška. Suits jsou pořád i za ty roky plní napětí, emocí a zajímavých případů. Seriál, který si diváky prostě musí získat. Nutno taky dodat, že Harveyho hlášky a dokonce i jednu fintu už jsem v právní praxi použil. Takže díky, Harvey. :-)

Jen ta "polovina čtvrté série" mi tam trochu hapruje. Teď ve středu je předposlední díl a pak zbývá již jen finále. Možná by se to mohlo přepsat na něco ve smyslu "koncem série..." apod. :-) Ale nechci rýpat, Eva odvedla opět skvělou práci. My ji nemít... :-)

Teď je letní finále a série se pak vrátí ještě, ne? :) Jinak moc děkuji za pochvalu :)

Editováno: 1x | Naposledy: 11. 8. 2014 / 20:11:32
avatar uživatele
Sleslikslicka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
11. 8. 2014 / 20:36:39 (před 9 roky)
off

Já je miluju, na druhou stranu se mi trochu stýská po začátcích, kdy občas řešili "normální" případy. V tom korporátním právu už mě trochu ztratili. Ale pořád je to kvalita, to ne že ne :).

Jinak s těma sériema - takhle už to bylo se Suits předtím, servírují nám je po částech. Letní finále a po něm pauza je standard.

Nobody expects the spanish inquisition!
avatar uživatele
Pajky
Redaktor | Cool level: 95 | Sherlock Holmes
11. 8. 2014 / 20:39:42 (před 9 roky)
off
ragelly napsal(a):

Teď je letní finále a série se pak vrátí ještě, ne? :) Jinak moc děkuji za pochvalu :)

Tak, loni to tak bylo, takže letos to tak bude taky...

Ale jinak díky za příjemnou zprávu takhle k večeru :)

Není článek ten, aby se zavděčil čtenářům všem :)
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
11. 8. 2014 / 20:45:38 (před 9 roky)
off

tiež som rád, ale v poslednom čase už mi lezú na nervy scenáristi...to fakt nepoznajú inú "nadávku" ako Goddammit? každého furt len Goddamnujú, každý je Goddamn idiot a všetko je Goddamn whatever...Goddammit!!

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
11. 8. 2014 / 20:47:47 (před 9 roky)
off
ragelly napsal(a):

Teď je letní finále a série se pak vrátí ještě, ne? :) Jinak moc děkuji za pochvalu :)

A jo, teď na ty epizody koukám. Já myslel, že je to naopak, že v půlce sezóny navnadí na léto, kdy pustí zbytek a dojedou řadu. :-) Zase o něco chytřejší. A není za co, samozřejmě. :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Michalenka
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
11. 8. 2014 / 21:23:57 (před 9 roky)
off

Sama jsem prodloužení očekávala :). Jeden opravdu z mála seriálů, co kvalitu neztrácí :P

Keep calm & Be Fan of TV Shows :P
avatar uživatele
Ragnarok8
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
11. 8. 2014 / 21:25:46 (před 9 roky)
off

Výýýýýýýborná zpráva, dnes nemohla zkrátka přijít lepší zpráva (teda asi jo, kdybych vyhrál několik milionů...). Můj nejoblíbenější seriál současnosti se vrátí i v příštím roce a doufám, že to nebude jediný seriál od USA Network, který se vrátí, jelikož je mám velice rád.

Bohužel ze čtvrté série jsem první 4 díly byl opravdu zklamaný, tak nějak celý seriál stál, zvraty byli nijaké...děj dosti nudil a všichni byli dosti nesympatičtí. Plus se hlavně řešili naprosto nudné věci a nějak to nemělo ten pořádný spád, na který jsem zvyklí. Avšak to dlouho nevydrželo a už finále 4.ho dílu bylo dosti emotivní a náhlý pátý díl opět vše zase nastartoval a já se opět bohově bavil, stejně jako u následujícího šestého. Troufám si říci, že seriál je opět spět a doufám...že nás ještě mile překvapí v následujících dílech/sériích.

avatar uživatele
Addie
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
11. 8. 2014 / 21:58:53 (před 9 roky)
off

Parádní zpráva dneska. :)

avatar uživatele
Clear
Redaktor | Cool level: 53 | Roy
12. 8. 2014 / 09:04:28 (před 9 roky)
off
inekafe napsal(a):

tiež som rád, ale v poslednom čase už mi lezú na nervy scenáristi...to fakt nepoznajú inú "nadávku" ako Goddammit? každého furt len Goddamnujú, každý je Goddamn idiot a všetko je Goddamn whatever...Goddammit!!

Nadávka goddamn je se seriálem spjatá už od prvního dílu. Už tenkrát jsem se tomu divila, protože jsem ji jinde viděla jen zřídka a tady to je za jeden díl mnohokrát. Přijde mi to naopak taková "hláška", jako všichni žerou neustále se opakující hlášky v jiných seriálech.

Seriálový maniak, překladatelka a velká fanynka sci-fi seriálů. Překládám seriály: Suits, Homeland, The Strain, The Americans a další. Působím na stránce neXtWeek.cz.
avatar uživatele
WhiteSparkle
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
12. 8. 2014 / 12:14:44 (před 9 roky)
off
Sleslikslicka napsal(a):

Já je miluju, na druhou stranu se mi trochu stýská po začátcích, kdy občas řešili "normální" případy. V tom korporátním právu už mě trochu ztratili. Ale pořád je to kvalita, to ne že ne :).

Přesně tak, dříve jsem se v případech orientovala a věděla jsem, o čem se mluví. Od startu čtvrté série, kdy přibyl ten investiční sektor, prakticky vůbec nevím, o čem je řeč. Orientuju se jen v nových postavách, a to mi opravdu nestačí. A zároveň se pořád řeší samé vztahy, přičemž z Rachel scénaristé udělali absolutně nesnesitelnou blbku, jako podle nějaké šablony z béčkové komedie. Nevím, 4. série mě zatím moc neoslovila, ale snad se to zlepší. Na pátou se ale stejně těším.

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
12. 8. 2014 / 12:47:53 (před 9 roky)
off
Clear napsal(a):

Nadávka goddamn je se seriálem spjatá už od prvního dílu. Už tenkrát jsem se tomu divila, protože jsem ji jinde viděla jen zřídka a tady to je za jeden díl mnohokrát. Přijde mi to naopak taková "hláška", jako všichni žerou neustále se opakující hlášky v jiných seriálech.

jj, viem, že to bolo takto už od začiatku, ale jednoducho po tých 4 sériách to už človeku začne liezť trochu na nervy :) a to s tou hláškou by som ako teóriu bral, ak by to používala napr. iba 1 konkrétna postava - napr. Harvey, že keby to bol proste jeho kiks, tak ok...ale túto "hlášku" vložia scenáristi do úst snáď každej jednej novej postave...tak teda neviem, či to je naozaj len nejaký "kiks" scenáristov alebo čo, ale podľa mňa to je už trochu otravné...a niečím podobným pokazili pre mňa aj 4. sériu The Killing, keďže predtým sa to vysielalo na "cenzúrovanej káblovke", tak si tam nemohli dovoliť povedať hocičo a akonáhle to je pod taktovkou Netflixu, tak Holder začne fuckovať ostošesť, Lindenová tiež párkrát a ostatné postavy si tiež slušne zafuckovali...podľa mňa sa mali vykašľať na to, že "Netflix" a mali dokončiť seriál v rovnakom duchu, ako prvé 3 série...ale toto možno nebol ani tak problém scenáristov, ako skôr zadávateľov, kt. si zrejme niečo takéto už "z princípu" vyžiadali :/

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
petruska.77
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
12. 8. 2014 / 20:41:18 (před 9 roky)
off

Výborná zpráva! Mám obrovskou radost! :)

avatar uživatele
wexzuz
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
13. 8. 2014 / 10:54:12 (před 9 roky)
off

To je výborná zpráva! Ovšem pro mě byl začátek série poněkud chabý, a to natolik, že jsem si dala pauzu. Myslím že za to můžou ale také ty prázdniny, venku je krásně a tak proč tam nezajít,že? Do koukání se znovu pustím asi až po konci letní části a udělám si menší maraton :)

Pravopis nebyl nikdy moje silná stránka.