Diskuze k článku 10 z 10: Fantasy / Sci-Fi
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
2. 7. 2017 / 16:16:50 (před 6 roky)
off

Jé, to je cool! Osobní zkušenost mám s pěti z deseti, to na mě ještě jde :D.

Editováno: 1x | Naposledy: 2. 7. 2017 / 16:18:11
avatar uživatele
Romix
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
2. 7. 2017 / 16:28:20 (před 6 roky)
off

8/10.. a Knihovníci s Městečkem míří do Chci vidět :D

Romix
avatar uživatele
Nevada
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
2. 7. 2017 / 16:29:58 (před 6 roky)
off

Překvapila mě absence Reapera v čestných zmínkách hned u první sezóny. Ale jinak bezva článek. Díky!

Fundamentalistka, aneb fanynka Písně ledu a ohně, která nenávidí Game of Thrones.
avatar uživatele
tommmyk
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
2. 7. 2017 / 16:41:52 (před 6 roky)
off

Pěkný nápad s tímhle letním seriálem. Jsem rád za The 100 :) . Jinak Jessicu bych asi do tohoto žánru nezařazoval, není to moc scifi ani fantasy. Zvolil bych cokoliv jiného, co je tam zmíněno (moje oblíbené Sense8, The Magicians, Humans či Shannara).

avatar uživatele
Adrian "A.C." Conor
Uživatel od první verze | Cool level: 18 | Kocour
2. 7. 2017 / 16:43:52 (před 6 roky)
off

Super článok. U mňa zatiaľ 5/10 + 5 z čestných zmienok. Žeby som do konca leta dal 10/10? :D

Wait for it...
avatar uživatele
A.R.G.U.S.
Redaktor | Cool level: 64 | Tyrion Lannister
2. 7. 2017 / 16:47:03 (před 6 roky)
on

Viděl jsem všech 10 seriálů :)

avatar uživatele
Verity
Dlouholetý uživatel | Cool level: 28 | Timothy McGee
2. 7. 2017 / 16:53:40 (před 6 roky)
off

Ne že bych Jessicu neměla ráda, ale asi bych ji tam vážně úplně nezařadila, protože prostě... nevím. Asi cokoliv z těch čestných zmínek by se místo ní hodilo víc, pro mě osobně třeba The Expanse.

Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.
avatar uživatele
Michalenka
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
2. 7. 2017 / 16:55:46 (před 6 roky)
off

Díky za tipy ke sledování :)Scifi je jedno z mých oblíbených témat

Keep calm & Be Fan of TV Shows :P
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
2. 7. 2017 / 17:06:55 (před 6 roky)
off
Nevada napsal(a):

Překvapila mě absence Reapera v čestných zmínkách hned u první sezóny. Ale jinak bezva článek. Díky!

Pravda! Z nějakého nepochopitelného důvodu jsem ho tam zapomněla napsat, ale už napraveno :)

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
2. 7. 2017 / 17:07:16 (před 6 roky)
off
Drunk_Queen napsal(a):

Jé, to je cool! Osobní zkušenost mám s pěti z deseti, to na mě ještě jde :D.

avatar uživatele
Katka The Hero
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
2. 7. 2017 / 17:12:59 (před 6 roky)
off

Mně tam moc chybí Hrdinové, moje jednička :-)

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
2. 7. 2017 / 17:15:26 (před 6 roky)
off
Katka The Hero napsal(a):

Mně tam moc chybí Hrdinové, moje jednička :-)

Jo no, to už je víc jak deset sezón nazpátek, bohužel :D

avatar uživatele
sonkad
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
2. 7. 2017 / 17:23:47 (před 6 roky)
off

Jessica tu zanrovo vobec nemala byt, inak super vyber.. Ale kde je Dark Matter? Jednoznacne si tu zasluzil byt, jeden z mojich top letnych serialov.

avatar uživatele
sonkad
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
2. 7. 2017 / 17:24:57 (před 6 roky)
off

A uz vidim, cestna zmienka :) No aspon nieco..

avatar uživatele
sakulynlp
Dlouholetý uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
2. 7. 2017 / 17:59:48 (před 6 roky)
off

Fringe mi stále moc chybí :/ :(

avatar uživatele
sakulynlp
Dlouholetý uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
2. 7. 2017 / 18:01:25 (před 6 roky)
off

A docela se divím, že tady chybí Mr. Robot.

avatar uživatele
Sjuuz
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
2. 7. 2017 / 18:11:58 (před 6 roky)
off

Super nápad na letošní letní seriál. I když sci-fi/fantasy moc nesleduji, tak pár mých oblíbených seriálu se v tomto článku našlo a další mám v seznamu seriálu, na které se jednou, až bude čas, podívám.

Jsem seriálový maniak.
avatar uživatele
malina2035
Dlouholetý uživatel | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
2. 7. 2017 / 18:20:29 (před 6 roky)
off

Díky za můj oblíbený Haven!

Daniela
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
2. 7. 2017 / 18:20:41 (před 6 roky)
off
sakulynlp napsal(a):

A docela se divím, že tady chybí Mr. Robot.

To není sci-fi, ne?

avatar uživatele
sakulynlp
Dlouholetý uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
2. 7. 2017 / 18:22:10 (před 6 roky)
off

Neni, nějak jsem si to neuvědomil :D sorry

avatar uživatele
Kolombo
Dlouholetý uživatel | Cool level: 31 | des. Walter 'Radar' O'Reilly
2. 7. 2017 / 18:30:47 (před 6 roky)
off

6/10 a z těch 4 zbylích jsou 2 v Chci vidět. Ale pokud by to byla jenom sci-fi kategorie, tak mám všechno s drtivou většinou čestných zmínek :-)

Non cuspi causa qui non debe cuspire
avatar uživatele
Clear
Redaktor | Cool level: 53 | Roy
2. 7. 2017 / 18:36:28 (před 6 roky)
off

Těší mě zařazení Fringe do seznamu. Na takové seriály by se nemělo zapomínat. :-)

Seriálový maniak, překladatelka a velká fanynka sci-fi seriálů. Překládám seriály: Suits, Homeland, The Strain, The Americans a další. Působím na stránce neXtWeek.cz.
avatar uživatele
kopernickak
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
2. 7. 2017 / 19:37:18 (před 6 roky)
off

Dík za vážně super nápad - viděla jsem 8, na léto zbývá GoT a DaVinci...

Gae
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
2. 7. 2017 / 19:50:42 (před 6 roky)
off

Seriály jen z posledních deseti let, když zlatá éra fantasy je na konci devadesátých a začátku nultých let? Pfff.. A ještě míchat sci-fi a fantasy dohromady, když je to jako míchat jabka s banánama? Double pfff a facepalm k tomu.... Nikdy jsem nepochopila, proč se všude tyhle žánry míchají dohromady (a to není jenom ve světě filmů a seriálů ale i třeba v knihkupectvích se tyhle dva žánry, co spolu prakticky nemají vůbec nic společného válí na regálech při nejlepším vedle sebe a přinejhorším pěkně náser máter dohromady). To jen taková malá výtka k tomu, že zrovna tady vás pravověrní puristé obou žánrů (jako jsem já... Fantasy miluju, sci-fi až na vyjímky strašně nesnáším) sežerou...

Ale jinak jsem sledovala nebo sleduju 6 z 10 nabízených.. Čekala jsem to horší :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
2. 7. 2017 / 19:58:17 (před 6 roky)
off
andromache napsal(a):

Seriály jen z posledních deseti let...

No jo, ale žánrů bude víc a loni byl letní seriál zaměřený spíše na starší kousky, tak letos to chtělo zase něco ze současnějšího soudku :)

avatar uživatele
Pipa22
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
2. 7. 2017 / 19:58:39 (před 6 roky)
off
andromache napsal(a):

Seriály jen z posledních deseti let, když zlatá éra fantasy je na konci devadesátých a začátku nultých let? Pfff.. A ještě míchat sci-fi a fantasy dohromady, když je to jako míchat jabka s banánama? Double pfff a facepalm k tomu.... Nikdy jsem nepochopila, proč se všude tyhle žánry míchají dohromady (a to není jenom ve světě filmů a seriálů ale i třeba v knihkupectvích se tyhle dva žánry, co spolu prakticky nemají vůbec nic společného válí na regálech při nejlepším vedle sebe a přinejhorším pěkně náser máter dohromady). To jen taková malá výtka k tomu, že zrovna tady vás pravověrní puristé obou žánrů (jako jsem já... Fantasy miluju, sci-fi až na vyjímky strašně nesnáším) sežerou...

Ale jinak jsem sledovala nebo sleduju 6 z 10 nabízených.. Čekala jsem to horší :D.

za me - diky za napad i jeho realizaci, cas, ktery tomu venujes behem prazdnin ...
komu se to nelibi, at to necte
a nebo se spis snazi najit pozitiva

avatar uživatele
misiacik0308
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
2. 7. 2017 / 20:02:13 (před 6 roky)
off

Veľmi dobrý článok, min polovicu mám z toho pozretú a teším sa naďalšie články. palec hore Ragelly

chýbajú mi TBBT, HIMYM, PoI, a stále idem na NCIS
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
2. 7. 2017 / 20:05:51 (před 6 roky)
off
ragelly napsal(a):

No jo, ale žánrů bude víc a loni byl letní seriál zaměřený spíše na starší kousky, tak letos to chtělo zase něco ze současnějšího soudku :)

Jako chápu, ale v tom případě to mělo být fakt jenom sci-fi zvlášť a fantasy tam nemá co dělat ;). Protože krom Knihovníků a snad s přivřenýma očima Haven se fantasy prakticky už netočí (snad až teď Shannara, ale u té se uvidí, jak zprasí druhou sezonu). Trůny už dávno fantasy nejsou, to by si spíš zasluhovalo kategorii politický thriller v rádoby středověkých kulisách :D. A Grimm je na motivy pohádek a opět, pohádky a fantasy jsou dvě různé věci (ve fantasy člověka aspoň neotravuje to všudypřítomné morální ponaučení). Takže ano, nápad na seriál dobrý, proti němu nic nemám, ale prostě mi vadilo smíchání jablek s banánama no ;).

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
2. 7. 2017 / 20:12:07 (před 6 roky)
off
andromache napsal(a):

Jako chápu, ale v tom případě to mělo být fakt jenom sci-fi zvlášť a fantasy tam nemá co dělat ;). Protože krom Knihovníků a snad s přivřenýma očima Haven se fantasy prakticky už netočí (snad až teď Shannara, ale u té se uvidí, jak zprasí druhou sezonu). Trůny už dávno fantasy nejsou, to by si spíš zasluhovalo kategorii politický thriller v rádoby středověkých kulisách :D. A Grimm je na motivy pohádek a opět, pohádky a fantasy jsou dvě různé věci (ve fantasy člověka aspoň neotravuje to všudypřítomné morální ponaučení). Takže ano, nápad na seriál dobrý, proti němu nic nemám, ale prostě mi vadilo smíchání jablek s banánama no ;).

Tak to ani nečti další články, protože ve spoustě týdnů bude společně zahrnuto více žánrů. Máme jen deset článků a žánrů je opravdu hodně, takže se to musí trošku smrsknout dohromady :)

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
2. 7. 2017 / 20:20:19 (před 6 roky)
off
ragelly napsal(a):

Tak to ani nečti další články, protože ve spoustě týdnů bude společně zahrnuto více žánrů. Máme jen deset článků a žánrů je opravdu hodně, takže se to musí trošku smrsknout dohromady :)

U ostatních žánrů nejsem takový purista :D. Jenom to matlání sci-fi a fantasy neustále dohromady naprosto všude (jak jsem už psala) mě naprosto štve, protože na tom fantasy vždycky strašně tratí. V tom sci-fi marastu nemají šanci ani ta fantasy, které považují za dobré všichni, natož ty, které za dobré považuju já ;) (už jsem si všimla, že mám v některých případech hodně odlišný vkus od většiny).

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Nira
VIP | Cool level: 32 | Debra Morgan
2. 7. 2017 / 20:20:46 (před 6 roky)
off

Nápad na letní seriál super - viděno 6/10 + další 3 jsou v Chci vidět; čestné zmínky ani nepočítám :-)

Pokud tady tedy nenajdete svého oblíbence a není napsaný dokonce ani v dalších čestných zmínkách, je velká šance, že se tento seriál nakonec objeví v následujících týdnech u jiného žánru.

Možná by to chtělo zveřejnit, na jaké další články / žánry se můžeme těšit.

andromache napsal(a):

...A ještě míchat sci-fi a fantasy dohromady, když je to jako míchat jabka s banánama?...Nikdy jsem nepochopila, proč se všude tyhle žánry míchají dohromady...Fantasy miluju, sci-fi až na vyjímky strašně nesnáším...

Vidím to podobně.

avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
2. 7. 2017 / 20:23:40 (před 6 roky)
on
andromache napsal(a):

Jako chápu, ale v tom případě to mělo být fakt jenom sci-fi zvlášť a fantasy tam nemá co dělat ;). Protože krom Knihovníků a snad s přivřenýma očima Haven se fantasy prakticky už netočí (snad až teď Shannara, ale u té se uvidí, jak zprasí druhou sezonu). Trůny už dávno fantasy nejsou, to by si spíš zasluhovalo kategorii politický thriller v rádoby středověkých kulisách :D. A Grimm je na motivy pohádek a opět, pohádky a fantasy jsou dvě různé věci (ve fantasy člověka aspoň neotravuje to všudypřítomné morální ponaučení). Takže ano, nápad na seriál dobrý, proti němu nic nemám, ale prostě mi vadilo smíchání jablek s banánama no ;).

Ten moment, kdy si uvědomíš, že polovina sci-fi je vlastně fantasy, jen zabalená do technického mumbo-jumbo slangu...

And when my time is up, have I done enough?
Editováno: 1x | Naposledy: 2. 7. 2017 / 20:24:40
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
2. 7. 2017 / 20:34:51 (před 6 roky)
off
Seraphine313 napsal(a):

Ten moment, kdy si uvědomíš, že polovina sci-fi je vlastně fantasy, jen zabalená do technického mumbo-jumbo slangu...

Jo, jenže přesně ten technický mambo-jumbo slang mi hrozně leze na nervy... Člověk má pocit, že by měl vystudovat MATFYZ, aby si to vůbec plně vychutnal. Fantasy, to je hlavně magie v podobě magických předmětů a formulí, jako jsou kouzelné hole, amulety a zaříkadla (ne nutně už meče, protože jsem si oblíbila urban fantasy) a ne žádné technické udělátka v podobě laserových pistolí, nebo světelných mečů... Když už bych měla fantasy s něčím smíchat, tak s hororem.. Obojí aspoň pracuje s příšerama všeho druhu (draci, elfové, upíři, démoni).

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Squerago
Redaktor | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
2. 7. 2017 / 21:34:43 (před 6 roky)
on

Krome Librarians jsem videl vsechno :D

avatar uživatele
puf-muf
Dlouholetý uživatel | Cool level: 31 | des. Walter 'Radar' O'Reilly
2. 7. 2017 / 21:49:11 (před 6 roky)
off

Dnes sa už škatuľkovať moc nedá.Dobrý článok,vdaka.

Cílem korektnosti má být šíření tolerance a vzájemného respektu, ve skutečnosti však vytváří kulturu pokrytectví a rozněcuje nenávist.
avatar uživatele
Radim.Winiarski
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
2. 7. 2017 / 22:12:43 (před 6 roky)
off

S 90% všeho naprosto souhlasím, nicméně zařazení Knihovníků mě opravdu zarazilo. Už u Flynna Carsena jsem měl velkou chuť televizi vypnout. Když jsem si však pustil Knihovníky usoudil jsem, že Flynn je oproti nim promyšleným TOP filmem.
Za mě určitě lepším kandidátem The Strain - jehož první řada byla opravdu působivá.

Tak dlouho nosíte masku, až nakonec zapomenete, kdo je pod ní. (V)
avatar uživatele
milosh
Dlouholetý uživatel | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
2. 7. 2017 / 23:19:32 (před 6 roky)
off

Pěkný a určitě pracný článek. Sice z toho pro mě nekápl žádný nový tip (možná už si fakt seženu toho Reapera), ale je hezké si připomenout minulé sezóny. Těším se na příští žánry.

avatar uživatele
coolbicko
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
2. 7. 2017 / 23:53:23 (před 6 roky)
off

Legend of the Seeker by si zasloužilo taky aspoň čestnou zmínku. Takovýchto fantasy seriálů moc není.

A hlavně Stargate Universe ;)

Editováno: 1x | Naposledy: 2. 7. 2017 / 23:56:49
avatar uživatele
ESESEL
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
3. 7. 2017 / 00:05:47 (před 6 roky)
off

Tak z těch vypsaných:
2007/8 - Reaper - Když se Sam pokouší vyvolat Ďábla, jeho pentagram mě vždycky dostane...
2008/9 - Warehouse 13 - Za konec dílu "Emily Lake".
2009/10 - Haven/Misfits - Tam se fakt nedá vybrat.
2010/11 - Falling Skies - Na ten blábol, v jaký se to změnilo na konci, prostě zapomeneme, jo?
2011/12 - Tak tam si asi nevyberu, klidně si nechte Grimma...
2012/13 - Continuum - Jednoznačně! Liber8, parchanti! :-D
2013/14 - Penny Dreadful - Zase bude možná lepší zapomenout na ten konec, ale tady to není tak důležité.
2014/15 - 12 Monkeys - Jednoznačně! Už jen za ultimátní proslov Jennifer na konci 2. série a její heist ve 3. sérii.
2015/16 - The Expanse/Dark Matter/Sense8... - Pořadí seriálů této sezóny se pro mě mění každý rok, to se nedá...
2016/17 - Westworld - Tak jsme se nakonec shodli...

Grab a lollipop on your way out.
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
3. 7. 2017 / 10:42:48 (před 6 roky)
off

Já jsem teda z této desítky viděla jen Chucka :D Ale ve watchlistu mám Fringe, Haven, Grimm a Da Vinciho. A ve Chci vidět (po zrušení je přesunu do watchlistu) mám ten zbytek.

avatar uživatele
patrik1177
Dlouholetý uživatel | Cool level: 30 | Nathan Ford
3. 7. 2017 / 14:38:45 (před 6 roky)
off

Viděl jsem bohužel jenom Game of Thrones a Westworld.

avatar uživatele
Koldik
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
3. 7. 2017 / 15:06:21 (před 6 roky)
off

Velmi pekny clanok, mnoho peknych spomienok sa vynorilo...

avatar uživatele
Yellow
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
3. 7. 2017 / 15:24:57 (před 6 roky)
off

Jůj, to jsou patlaninky žánrů, ale polovinu z nich znám. Grimm a Terminator: The Sarah Connor Chronicles(pořád bych brečela nad tím, že to nepokračovalo).

Mňau. Pac a pusu, pac a pusu ...jo, jsem kočkař
avatar uživatele
Jenny17
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
3. 7. 2017 / 19:53:49 (před 6 roky)
off

Krásný článek..Hodně oblíbených seriálu .o). 6/10

Jenny
avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
3. 7. 2017 / 21:14:10 (před 6 roky)
on
IcePrincess napsal(a):

Jůj, to jsou patlaninky žánrů, ale polovinu z nich znám.

Ale, co ten ledový skepticismus? :P

And when my time is up, have I done enough?
avatar uživatele
zip
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
3. 7. 2017 / 23:23:39 (před 6 roky)
off
Radim.Winiarski napsal(a):

S 90% všeho naprosto souhlasím, nicméně zařazení Knihovníků mě opravdu zarazilo. Už u Flynna Carsena jsem měl velkou chuť televizi vypnout. Když jsem si však pustil Knihovníky usoudil jsem, že Flynn je oproti nim promyšleným TOP filmem.

JJ, moje řeč;-)

Kolečkové brusle, sci-fi, Cimrman a sarkasmus -to je moje!
avatar uživatele
Fifipek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
3. 7. 2017 / 23:47:50 (před 6 roky)
off

Není to tak dávno, co jsem si kompletně zopakoval FRINGE a jenom se utvrdil v tom, že opravdu dobrých sci-fi seriálů je opravdu málo. Ze starších stojí zmínit ještě Battlestar Galacticu a stále mnohými nedoceněný, respektive neviděný FARSCAPE...Zde samozřejmě modří vědí, že prvních pár dílů se musí překousnout, ale za odměnu se dostaví strašná pecka seriál :)

avatar uživatele
pumask
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
4. 7. 2017 / 10:52:53 (před 6 roky)
off

Fringe - milujem ten seriál, vždy ma prekvapil niečim novým
Haven - bolo v pohode
GoT - milujem, veď kto nie :D
Da Vinciho démoni - zbožňujem to tajomno, už len pri úvodnej znelke som bol napružený :)
The 100 - ďalší z mojich top
Jessica Jones - bolo v pohode ale 100x radšej mám Daredevila
Westworld - bombový seriál, pohltilo ma to síce až od 3 časti ale Hopkins a jeho legendárne hlášky ma vždy dostali

Chuck - videl som prvé dve časti, ale nedokázal som sa
prinútiť to pozerať, hlavný hrdina mi je veľmi nesympatický.. nezachránila to ani
bloncka Strahovski ktorú som zbožňoval keď som ju spoznal v Dexterovi :)

Grimm - nevidel som, moc ma to ani neťahá :/
The Librarians - nevidel som ale možno pozriem

avatar uživatele
RedRose
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
4. 7. 2017 / 15:39:03 (před 6 roky)
off

tak u me 9 z 10 ;-) a toho Davinciho urcite v dohledne dobe dozenu :-)

...kdo vysoko myslí, ten hluboko padá...
avatar uživatele
Elvenbane
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
5. 7. 2017 / 10:48:20 (před 6 roky)
off
andromache napsal(a):

Jo, jenže přesně ten technický mambo-jumbo slang mi hrozně leze na nervy... Člověk má pocit, že by měl vystudovat MATFYZ, aby si to vůbec plně vychutnal. Fantasy, to je hlavně magie v podobě magických předmětů a formulí, jako jsou kouzelné hole, amulety a zaříkadla (ne nutně už meče, protože jsem si oblíbila urban fantasy) a ne žádné technické udělátka v podobě laserových pistolí, nebo světelných mečů... Když už bych měla fantasy s něčím smíchat, tak s hororem.. Obojí aspoň pracuje s příšerama všeho druhu (draci, elfové, upíři, démoni).

no... cetl jsem vse od tebe co jsi tu napsala a musim rict...ze pred mnoha a mnoha lety jsem mel stejny nazor....ale az si rozsiris svuj ctenarsky denicek i o veci o ktere se normalne nezajimas ...zjistis...ze Fantasy a Sci-Fi maji byt dohromady .)

avatar uživatele
Allien.9
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
15. 7. 2017 / 02:49:12 (před 6 roky)
off

Dva jsem neviděla, 6 považuju sotva za průměr, zbylé dva OK, ale desítku bych nedala ani jednomu.xD