Diskuze k článku Novinka pod lupou: Russian Doll (Netflix)
avatar uživatele
Yellow
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
13. 2. 2019 / 13:24:21 (před 5 roky)
off

No, aspon má Natasha Lyonne zase práci. Před pár lety byla homelesačka, tak at sejí daří.

Mňau. Pac a pusu, pac a pusu ...jo, jsem kočkař
avatar uživatele
hledaseniki
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
13. 2. 2019 / 13:40:00 (před 5 roky)
off

Když vyjde nějaký nový seriál z Netflixu tak je velká pravděpodobnost, že se na něj podívám, samozřejmě pokud mě to žánrově zaujme, proto dám seriálu šanci určitě .-)

avatar uživatele
arthurcz
VIP | Cool level: 22 | Chandler Bing
13. 2. 2019 / 13:48:08 (před 5 roky)
off

No, šanci tomu dám, časový smyčky můžu a stopáž je rozumná.

avatar uživatele
Angelina
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
13. 2. 2019 / 15:52:20 (před 5 roky)
off

Neoznačovala by som to ako originálnu tému a +nápad....Za mňa je to skopírovaný nápad z knihy/filmu Before I fall len so staršou hrdinkou...Before I fall je moja srdcovka, takže asi tento seriál vynechám, aj keď za iných okolností by ma zaujal :D

avatar uživatele
Pajky
Redaktor | Cool level: 95 | Sherlock Holmes
13. 2. 2019 / 22:54:29 (před 5 roky)
off

Day Break - ten byl fajn a to jsem chtěl tvrdit, že je to první seriál se stejným nápadem :) Na Day Break jsem úplně zapomněl.

Before I Fall jsem viděl film a s tímhle to má vážně společné asi jen to téma, ale Zoey Deutch v něm byla skvělá.

Není článek ten, aby se zavděčil čtenářům všem :)
avatar uživatele
Nira
VIP | Cool level: 32 | Debra Morgan
14. 2. 2019 / 06:47:38 (před 5 roky)
off
Pajky napsal(a):

...Before I Fall jsem viděl film a s tímhle to má vážně společné asi jen to téma, ale Zoey Deutch v něm byla skvělá.

S tím rozhodně souhlasím.
Tady mám problém s hlavní hrdinkou, ale jinak pilot docela zaujal, takže vzhledem k počtu a délce epizod bych mohla zkusit kouknout dál.

avatar uživatele
Adriana3442
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
14. 2. 2019 / 11:49:12 (před 5 roky)
off

Tak se tak nějak stalo, že jsem to zhlédla jedním dechem celé. Pro všechny, kdo třeba o seriálu uvažují, musím říct, že se to pěkně rozjede a najednou potřebujete zjistit, co se sakra děje. :D Hrdinka mi na začátku, taky lezla na nervy. Ale opravdu se to dost rychle změní.

avatar uživatele
Destinytte
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
15. 2. 2019 / 23:03:25 (před 5 roky)
off

Ve mě to moc nezanechalo. Po dvou týdnech si toho ze série moc nepamatuju. To neustálý opakování mě trochu nudilo. Ke konci uvědomila, že to moc nevnímám a musela jsem to vracet. :D
Každopádně role se k Natashe hodí.

avatar uživatele
Nira
VIP | Cool level: 32 | Debra Morgan
23. 2. 2019 / 16:03:05 (před 5 roky)
off
Adriana3442 napsal(a):

Tak se tak nějak stalo, že jsem to zhlédla jedním dechem celé. Pro všechny, kdo třeba o seriálu uvažují, musím říct, že se to pěkně rozjede a najednou potřebujete zjistit, co se sakra děje. :D Hrdinka mi na začátku, taky lezla na nervy. Ale opravdu se to dost rychle změní.

Konečně jsem si našla čas, dokoukala celé a můžu potvrdit. Přes počáteční váhání a nesympatie k hlavní postavě mě nakonec tohle zpracování časové smyčky hodně bavilo. Jen doufám, že nikoho nenapadne točit další sérii :-)