Diskuzní fórum

Konkurz na večerníček

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
5. 12. 2008 / 15:47:41 (před 15 roky)
on

Jelikož nechytám televizi, ale jsem zvyklej na koukání se na ní před spaním, tak hledám seriál, který bude mým novým večerníčkem.

Momentálně to je Červený trpaslík, ale už dochází.

Podmínky jsou takovéto:

1.) Musí být česky. Teda dabing. V noci jsem ospalej a nemám chuť mžourat na titulky.
2.) Ideálně by to mělo být do půlhodiny. Přeci jen chci jít spát.
3.) Musí to být k sehnání. Takže žádný kuriozity.
4.) Nesmí to být moc návykový (abych si náhodou nějakou noc nedal všechny díly na jednou.
5.) Mohlo by to mít hodně dílů, abych nemusel brzy hledat něco nového.
6.) Mělo by to být zábavný (ne že mi budete vnucovat Ulici apod.).
7.) Přátelé, Simpsonovi, Mash, Podfukáři a znmíněný Trpaslík jsou už out. Nedávno jsem viděl i Odpočívej v pokoji a Mrtví jako já. Takže taky out.

Nějaký nápady?

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Logan
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 16 | Number 6
5. 12. 2008 / 16:11:57 (před 15 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Jelikož nechytám televizi, ale jsem zvyklej na koukání se na ní před spaním, tak hledám seriál, který bude mým novým večerníčkem.

Momentálně to je Červený trpaslík, ale už dochází.

Podmínky jsou takovéto:

1.) Musí být česky. Teda dabing. V noci jsem ospalej a nemám chuť mžourat na titulky.
2.) Ideálně by to mělo být do půlhodiny. Přeci jen chci jít spát.
3.) Musí to být k sehnání. Takže žádný kuriozity.
4.) Nesmí to být moc návykový (abych si náhodou nějakou noc nedal všechny díly na jednou.
5.) Mohlo by to mít hodně dílů, abych nemusel brzy hledat něco nového.
6.) Mělo by to být zábavný (ne že mi budete vnucovat Ulici apod.).
7.) Přátelé, Simpsonovi, Mash, Podfukáři a znmíněný Trpaslík jsou už out. Nedávno jsem viděl i Odpočívej v pokoji a Mrtví jako já. Takže taky out.

Nějaký nápady?

Tom a Jerry!!! Délka okolo půl hodiny, dabing netřeba, ale i ten je, sranda je tam taky... :-)

But with all great things comes a great responsibility, That of Cloudsdale's being weather stability. How, you ask, are they up to the task, To which the answer is in a simple facility...
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
5. 12. 2008 / 16:48:28 (před 15 roky)
on
Logan napsal(a):

Tom a Jerry!!! Délka okolo půl hodiny, dabing netřeba, ale i ten je, sranda je tam taky... :-)

Kromě toho, že to pravděpodobně nesplňuje podmínku o dostupnosti, by to mohlo být trochu víc dopsělejší.

Si pak můžu rovnou nastahovat Kačery. :-)

Takže další podmínka je, aby to bylo hraný.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Logan
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 16 | Number 6
5. 12. 2008 / 17:28:25 (před 15 roky)
off
Fruiko napsal(a):


Kromě toho, že to pravděpodobně nesplňuje podmínku o dostupnosti, by to mohlo být trochu víc dopsělejší.

Si pak můžu rovnou nastahovat Kačery. :-)

Takže další podmínka je, aby to bylo hraný.

Neumíš spouštět Youtube? To bych do tebe neřekl... Co takhle kdyby jsi sehnal Městečko Twin Peaks? To je sice taky blbě sehnatelné, ale stojí za to...

But with all great things comes a great responsibility, That of Cloudsdale's being weather stability. How, you ask, are they up to the task, To which the answer is in a simple facility...
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
5. 12. 2008 / 17:34:09 (před 15 roky)
on
Logan napsal(a):

Neumíš spouštět Youtube? To bych do tebe neřekl... Co takhle kdyby jsi sehnal Městečko Twin Peaks? To je sice taky blbě sehnatelné, ale stojí za to...

Chci to na DVDčko. Počítač nemám v místnosti, kde spím. TP asi není na večerníček vhodný (sehnatelný to je, brátránek má komplet na DVDčkách). Něco jinčího by nebylo, tohle je relativně náročný na koukání a přesahuje to časový limit.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Paulinho
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
5. 12. 2008 / 18:00:12 (před 15 roky)
off
Fruiko napsal(a):


Chci to na DVDčko. Počítač nemám v místnosti, kde spím. TP asi není na večerníček vhodný (sehnatelný to je, brátránek má komplet na DVDčkách). Něco jinčího by nebylo, tohle je relativně náročný na koukání a přesahuje to časový limit.

Co třeba takové staré fláky jako Jistě, pane ministře nebo Jistě, pane premiére, Haló, haló, třeba i Hotýlek, ale tam to ten dabing prý spíš kazí.

Není dobré, aby člověk byl sám. Genesis, 2.18
avatar uživatele
Logan
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 16 | Number 6
5. 12. 2008 / 18:42:40 (před 15 roky)
off
Fruiko napsal(a):


Chci to na DVDčko. Počítač nemám v místnosti, kde spím. TP asi není na večerníček vhodný (sehnatelný to je, brátránek má komplet na DVDčkách). Něco jinčího by nebylo, tohle je relativně náročný na koukání a přesahuje to časový limit.

Komplet na dvd říkáš? To zní moc a moc zajímavě... .-)

But with all great things comes a great responsibility, That of Cloudsdale's being weather stability. How, you ask, are they up to the task, To which the answer is in a simple facility...
avatar uživatele
Person
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
5. 12. 2008 / 19:33:00 (před 15 roky)
off

Navrhujem HIMYM so slovenským dabingom ( i keď vhodnejšie by to bolo pozerať v originále).

Simpsonovi - Zástupca starostu - Majorus Starostus Mladší...Science in progress
avatar uživatele
Yukari
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
5. 12. 2008 / 19:36:15 (před 15 roky)
off
Person napsal(a):

Navrhujem HIMYM so slovenským dabingom ( i keď vhodnejšie by to bolo pozerať v originále).

Ty by si dokázal pozerať HIMYM každý deň len jednu epizódu keď ich môžeš vidieť všetky naraz? Ja by som navrhla According to Jim, to bolo predabované aj do slovenčiny aj do češtiny (pokiaľ viem) a nie je to tak super, aby sa na to nedalo pozerať ale furt je to dosť dobré.

Everyone has a purpose in life. Perhaps yours is watching television. - David Letterman
avatar uživatele
Person
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
5. 12. 2008 / 19:38:38 (před 15 roky)
off
Yukari napsal(a):


Ty by si dokázal pozerať HIMYM každý deň len jednu epizódu keď ich môžeš vidieť všetky naraz? Ja by som navrhla According to Jim, to bolo predabované aj do slovenčiny aj do češtiny (pokiaľ viem) a nie je to tak super, aby sa na to nedalo pozerať ale furt je to dosť dobré.

Ani ja nepozerám len jednu epizódu denne :-) => Fruiko sa bude musieť zaprieť.

Simpsonovi - Zástupca starostu - Majorus Starostus Mladší...Science in progress