Diskuze k článku Sci-fi novinky
avatar uživatele
Pajky
Redaktor | Cool level: 95 | Sherlock Holmes
8. 6. 2012 / 10:14:48 (před 11 roky)
off

Od Jericha už sice nějakej ten čas utekl, ale kdyby znovu pokračovalo, tak bych se vůbec nezlobil

Není článek ten, aby se zavděčil čtenářům všem :)
avatar uživatele
haroska
Uživatel od první verze | Cool level: 45 | Jeremy Clarkson
8. 6. 2012 / 10:46:22 (před 11 roky)
off

Já teda Jericho nikdy nesledovala... ale nejsou po 4 letech trošku s křížkem po funuse?

avatar uživatele
ufonka
Uživatel od první verze | Cool level: 20 | Zipper
8. 6. 2012 / 10:53:56 (před 11 roky)
off

Byla bych hodně ráda, kdyby Jericho pokračovalo.

avatar uživatele
zipacna
Autor článku | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
8. 6. 2012 / 11:16:02 (před 11 roky)
off

Já taky Jericho nesledoval. Chtěl jsem, protože mě zajímalo to dělení Spojených států po jaderném výbuchu, ale zase mě odrazovalo to, že je to opět o nějaké rodině, protože to je přesně to, co mě nebaví na The Walking Dead, Falling Skies nebo Terra Nova a čeho se bojím že přijde i v Revolution. Ale nění známo, zda se v případných nových dílech objeví stejní herci, nebo ne. Může jít třeba o spin-off ze stejného prostředí s úplně jiným obsazením.

Aby tě sežral velkej pes!
avatar uživatele
harmonica
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
8. 6. 2012 / 12:00:38 (před 11 roky)
off

Obnovení Jericha by bylo naprosto super. Úžasně zpracovanej seriál, který zrušili protože ho spousta "amíku" nepochopila. Taky jako z mála dokázal své zrušení oddálit díky fanouškům. Skvělá zpráva!

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
8. 6. 2012 / 12:10:32 (před 11 roky)
off

Evidentně málo čtete serialzone:

Netflix opět řádí! S CBS začal projednávat před čtyřmi lety zrušený seriál Jericho. Jedná se již o čtvrtý mrtvý seriál, o kterém Netflix uvažuje, že by jej vrátil zpět na obrazovky. Arrested Development už má screen time jistý, naopak Terra Nova se nevrátí. Osud The River zatím zůstává otevřený (seriál ještě ani není oficiálně zrušený, předpokládá se ovšem, že jej ABC do svého programu v příští sezóně nevrátí).

Zdroj: Seriálové střípky (1. 5. 2012)
Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
zipacna
Autor článku | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
8. 6. 2012 / 12:45:46 (před 11 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Evidentně málo čtete serialzone:

Četl jsem to, ale podle mě to stojí znovu za zmínku, když se snaží vrátit před 4 roky zrušený seriál. To dává alespoň teoretickou šanci dalším fanoušků a jejich seriálům. já třeba doufám, že bude zase vzkříšen ST nebo SG.

Aby tě sežral velkej pes!
avatar uživatele
Michellita
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
8. 6. 2012 / 15:07:09 (před 11 roky)
off
zipacna napsal(a):

já třeba doufám, že bude zase vzkříšen ST nebo SG.

Vzkříšení ST bych taky brala, ale myslím, že v seriálové formě je to přinejlepším hudba dost daleké budoucnosti...

Editováno: 1x | Naposledy: 8. 6. 2012 / 15:09:12
avatar uživatele
zipacna
Autor článku | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
8. 6. 2012 / 15:21:48 (před 11 roky)
off

To je mi tak nějak jasné, že se jim do toho nechce. ST: ENT asi nevydělalo tolik co chtěli. Ale něco podobného tady žalostně chybí. Doufal jsem, že BSG: Blood & Chrome by tu mezeru mohl zaplnit, ale nějak se někde sekl. SW: Clne Wars sice jsou velice podařené, ale CGI zase pro mě není tak záživná jako live-action. Snad se něco vyklube z toho připravovaného projektu SyFy jménem Defender. Doufám v to.

Aby tě sežral velkej pes!
avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
8. 6. 2012 / 15:36:33 (před 11 roky)
off
zipacna napsal(a):

To je mi tak nějak jasné, že se jim do toho nechce. ST: ENT asi nevydělalo tolik co chtěli. Ale něco podobného tady žalostně chybí. Doufal jsem, že BSG: Blood & Chrome by tu mezeru mohl zaplnit, ale nějak se někde sekl. SW: Clne Wars sice jsou velice podařené, ale CGI zase pro mě není tak záživná jako live-action. Snad se něco vyklube z toho připravovaného projektu SyFy jménem Defender. Doufám v to.

Ještě se připravuje SW:Underworld, uvidíme, co z toho bude...

And when my time is up, have I done enough?
avatar uživatele
zipacna
Autor článku | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
8. 6. 2012 / 16:11:29 (před 11 roky)
off

JJ, na to jsme zapomněl. Ale to je taky asi ještě daleko. Ale samozřejmě jsem na to hodně zvědav. Chci vesmírné lodě, bitvy, mimozemšťany a jiné planety!!! Ale jinak než SGU. Lépe!

Aby tě sežral velkej pes!
avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
8. 6. 2012 / 16:27:43 (před 11 roky)
off
zipacna napsal(a):

JJ, na to jsme zapomněl. Ale to je taky asi ještě daleko. Ale samozřejmě jsem na to hodně zvědav. Chci vesmírné lodě, bitvy, mimozemšťany a jiné planety!!! Ale jinak než SGU. Lépe!

vzhledem k tomu, jaké mají plány a pokud se jim je podaří uskutečnit.. to bude nejbombastičtější seriál všech dob, bez ohledu na to, že jsou to Star Wars... ale taky vzhledem k tomu, jaký mají rozpočet to nemusí být úplně to, co si představují..

And when my time is up, have I done enough?
avatar uživatele
Greatsun
Uživatel od první verze | Cool level: 15 | Christopher Turk
8. 6. 2012 / 22:29:36 (před 11 roky)
off

Na Jericho jsem před nedávnem vzpomínal (při čtšní Hunger Games) a pokud by pokračovalo byl bych pro všemi deseti, protože ta atmosféra, která tam byla vykreslená neměla chybu:o)

avatar uživatele
Hurvi
Uživatel od první verze | Cool level: 27 | Bobby Singer
8. 6. 2012 / 23:02:31 (před 11 roky)
off

No Jericho tvorcovia uzavreli, mali pripravené dva závery - takže som zvedavý, aký bol ten, ktorý by odvysielali, keby mali k dispozícii viac než 7 časti druhej série (alebo koľko ich bolo)

avatar uživatele
Decarabas
Uživatel od první verze | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
11. 6. 2012 / 07:13:42 (před 11 roky)
off

Tak co já vim tak Jericho nezrušili, ale ukončily tak jak bylo plánováno. Už vlastně ta druhá série byla víc než chtěli protože původné to mělo končit pouze tou první a druhou dodělali až na přání fanoušků. Proto byla tak krátká a kapku zmatená.

avatar uživatele
harmonica
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
11. 6. 2012 / 15:42:55 (před 11 roky)
off

Tak to máš velci špatné informace. Něco si k tomu přečti, nebo si ten seriál pleteš. Jericho bylo ukončeno předčasně po první sérii. Ale mělo být daleko větší, druhá série přišla díky peticím od fanouškům a protože stanice povolila pouze pár epizod je krkolomný konec. Toho prostoru a nevyřešených věcí tam bylo spousta. A doufám že se obnoví.

avatar uživatele
Decarabas
Uživatel od první verze | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
11. 6. 2012 / 20:17:34 (před 11 roky)
off

Já četl nějakej měsíc zpátky rozhovor se scenaristou kde říkal tohle, ale tak možná se jen vymlouval aby to nevypdalo blbě :D