Diskuzní fórum

Watchlist

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
carbondioxide
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
24. 9. 2012 / 19:12:31 (před 11 roky)
off

Zdravím, nebylo by možné ve watchlistu nějak zvýraznit v závorce "dnes" u epizod seriálů aktuálního dne? Třeba jen tučně? Když je tedy to, co teprve bude, zeleně, co už bylo červeně, tak by funkcionalitě celého watchlistu podle mého pomohlo i zvýraznění aktuální. Chápu, že bych si tohle měl možná hlídat v kalendáři, ale ten jsem si tak nějak nezamiloval. Watchlist mi přijde mnohem praktičtější a přehlednější.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
24. 9. 2012 / 19:26:54 (před 11 roky)
on
carbondioxide napsal(a):

Zdravím, nebylo by možné ve watchlistu nějak zvýraznit v závorce "dnes" u epizod seriálů aktuálního dne? Třeba jen tučně? Když je tedy to, co teprve bude, zeleně, co už bylo červeně, tak by funkcionalitě celého watchlistu podle mého pomohlo i zvýraznění aktuální. Chápu, že bych si tohle měl možná hlídat v kalendáři, ale ten jsem si tak nějak nezamiloval. Watchlist mi přijde mnohem praktičtější a přehlednější.

Tučně to je. Ale jak je to malé písmo, tak to je nic moc vidět...

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
carbondioxide
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
24. 9. 2012 / 19:29:51 (před 11 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Tučně to je. Ale jak je to malé písmo, tak to je nic moc vidět...

Tak modře? :-D Ne, dobře, nějak se s tím poperu. I tak je watchlist naprosto úžasné udělátko a díky za něj.

avatar uživatele
Piťák
Uživatel od první verze | Cool level: 7 | Manny Bianco
5. 10. 2012 / 22:21:38 (před 11 roky)
off

Bylo by mozne pridat polozku "Odkaz na muj watchlist" ? rad bych obcas kamaradum poslal co zrovna sleduji anebo kde u ceho jsem :)

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
6. 10. 2012 / 11:12:55 (před 11 roky)
on
Piťák napsal(a):

Bylo by mozne pridat polozku "Odkaz na muj watchlist" ? rad bych obcas kamaradum poslal co zrovna sleduji anebo kde u ceho jsem :)

Co sleduješ máš tady: https://www.serialzone.cz/uzivatele/profil/12580-pitak/oblibene/ (dá se tam proklikat přes tvoje statistiky).

Ten watchlist veřejně pořád nevím...

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
monberunka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
6. 10. 2012 / 11:56:57 (před 11 roky)
off

mně přijde, že ty statistiky pro veřejnost stačí... k tomu aby se dalo někomu ukázat co máme v oblíbených to stačí a co přesně teď sleduju a u jaký epizody kde jsem... co je komu do toho? :D já to vím a to mi stačí :)
leda by byla možnost volby "veřejně" a nebo "vidím jen já" ale to mi přijde poměrně komplikovaný. A zbytečný:)

Editováno: 1x | Naposledy: 6. 10. 2012 / 11:58:34
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
6. 10. 2012 / 20:39:24 (před 11 roky)
off

taky si myslím. jak jednou ten odkaz bude, tak se k tomu bude dát dostat, i když to nikomu ukazovat nebudem. podle mě osobně ani nikomu není nic do mých oblíbených, ale watchlist už je moc.

avatar uživatele
Piťák
Uživatel od první verze | Cool level: 7 | Manny Bianco
8. 10. 2012 / 20:31:28 (před 11 roky)
off

no nemyslel sem zrovna verejny watchlist, ke kteremu se muze doklikat jakykoliv user. Spis sem myslel neco ve stylu alfacompu a jeho kosiku (jiny priklad me nenapada) - SAM u sveho kosiku vidim odkaz na ten konkretni kosik a muzu ho poslat kamaradovi, aby zhodnotil co tam mam. Neco podobneho by se mi libilo i u watchlistu

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
8. 10. 2012 / 20:41:36 (před 11 roky)
off
Piťák napsal(a):

no nemyslel sem zrovna verejny watchlist, ke kteremu se muze doklikat jakykoliv user. Spis sem myslel neco ve stylu alfacompu a jeho kosiku (jiny priklad me nenapada) - SAM u sveho kosiku vidim odkaz na ten konkretni kosik a muzu ho poslat kamaradovi, aby zhodnotil co tam mam. Neco podobneho by se mi libilo i u watchlistu

No pokud není nutný, aby ten kamarád viděl, který díl zrovna sleduješ, tak bohatě stačí co psal Fruiko, ne? Tzn. seznam tvých oblíbených ;-) Ten si klidně pošli dál :)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
Gonzi
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
12. 10. 2012 / 10:50:48 (před 11 roky)
off

nechcete udělat pro watchlist i mobilní verzi? Nemusíte dělat celý web, stačí jedna stránka navíc, která bude zjednodušená.