Diskuzní fórum

Watchlist

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
GaiaM
Uživatel od první verze | Cool level: 13 | Kenny McKormick
31. 10. 2012 / 13:06:20 (před 11 roky)
off

Ahoj, nevím jestli to tu někde je, pokud jo, tak se omlouvám, prolítla jsem jen namátkově některé stránky :( Předem chci vážně pochválit watchlist, hodně mi usnadňuje život, ale ještě víc by mi pomohl, kdybych si mohla u jednotlivých seriálů nastavit, zda chci vidět zahraniční vysílání, nebo české :) Protože některé, ty nové především, sleduju v originále, kdežto jiné sleduju s dabingem, když běží v televizi, například teď Zoufalé manželky. A trošku mě mrzí, že celý watchlist je buď tak nebo tak. Kdyby to šlo nastavit u každého seriálu zvlášť, byla by to pecka. Jinak nemůžu proti serialzone říct ani ň :) Děláte krásnou práci :)

Cynická pesimistka s prořízlou pusou a očima jež vidí naději i tam, kde to jiní dávno vzdali.
avatar uživatele
carbondioxide
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
4. 11. 2012 / 15:55:31 (před 11 roky)
off

Ahoj,

ve Watchlistu na mě teď kouká dost nepěkná věc. Následující epizoda Fringe má fakt šíleně dlouhý název a watchlist se ho snaží zobrazit celý, takže ho odřádkuje a já pak nevidím poslední řádku s datem vysílání a odkazem na titulky (až budou). Nejde jen nastavit, že pokud je název epizody delší než určitý počet znaků, zobrazí to pouze část a na konci doplní "tři tečky"?

A druhá věc je nápad, tedy spíš otázka: Uvažujete i o aplikaci pro Windows 8? Watchlist by myslím bohatě stačil. Mít watchlist, kdy na obrazovce dlaždic by skákaly seriály, které člověk ještě neviděl a po kliknutí bych koukal na svůj watchlist. Všechny odkazy samozřejmě normálně na stránky.

avatar uživatele
Mik
Uživatel od první verze | Cool level: 57 | admirál William Adama
4. 11. 2012 / 16:02:59 (před 11 roky)
off
carbondioxide napsal(a):

Následující epizoda Fringe má fakt šíleně dlouhý název a watchlist se ho snaží zobrazit celý, takže ho odřádkuje a já pak nevidím poslední řádku s datem vysílání a odkazem na titulky (až budou).

u Amazing race to je skoro u kazdyho dilu, ze nazev epizody je na dva radky a potom neni videt datum

avatar uživatele
koczi.ok
Redaktor | Cool level: 31 | des. Walter 'Radar' O'Reilly
19. 3. 2013 / 08:26:07 (před 11 roky)
off

Co takhle přidat do nastavení watchlistu možnost, aby se v něm nezobrazovaly premiéry, které proběhnou za více než třicet dní? Už mi tam straší pár seriálů, které se začnou znovu vysílat za 100 dní, za půl roku... ale ignorovat se mi je nechce :P A až countdown trefí třicítku (třeba), naskočí to do watchlistu samo;)

koczi.ok
avatar uživatele
zipacna
Uživatel od první verze | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
20. 3. 2013 / 19:17:14 (před 11 roky)
off

Taky bych bral. Já tam mám dokonce seriály, které se tam zobrazují ale u premiéry je "neznámo kdy".

Aby tě sežral velkej pes!
avatar uživatele
adil15
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
20. 3. 2013 / 20:03:09 (před 11 roky)
off
Ajam napsal(a):

Nešlo by k seriálům, krom "chtěl bych vidět" "zamilované" "oblíbené" a "ignorovat" ještě něco neutrálního. Sice se na seriál dívám, ale spíš ze zvědavosti než z důvodu že by se mi nějak líbil (znáteto čekáte jestli to může být ještě horší nebo jestli se zlepší)

Taky jsem si myslela, že je to takhle. Protože mám zamilované seriály, na kterých jsem závislá a čekám na data premiér, a pak oblíbené seriály, které mám ráda, ale vydržím pár dílu čekat.
Také bych potřebovala něco neutrálního, jen na dobu než se rozhodnu, zda se mi seriál líbí, nebo jen abych dokoukala sérii.


EDIT. Pardon, beru zpět. Až teď jsem si všimla, že když dám oblíbit a zároveň ignorovat, tak seriál se mi ve watchlistu stejně ukáže - jen je teď oddělen.
Jako kdybych nic nenapsala :-)

Editováno: 2x | Naposledy: 20. 3. 2013 / 21:38:28
avatar uživatele
meridian
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
5. 7. 2013 / 08:28:07 (před 10 roky)
off
GaiaM napsal(a):

Ahoj, nevím jestli to tu někde je, pokud jo, tak se omlouvám, prolítla jsem jen namátkově některé stránky :( Předem chci vážně pochválit watchlist, hodně mi usnadňuje život, ale ještě víc by mi pomohl, kdybych si mohla u jednotlivých seriálů nastavit, zda chci vidět zahraniční vysílání, nebo české :) Protože některé, ty nové především, sleduju v originále, kdežto jiné sleduju s dabingem, když běží v televizi, například teď Zoufalé manželky. A trošku mě mrzí, že celý watchlist je buď tak nebo tak. Kdyby to šlo nastavit u každého seriálu zvlášť, byla by to pecka. Jinak nemůžu proti serialzone říct ani ň :) Děláte krásnou práci :)

Tahle možnost mi tady taky chybí. Chtěl bych si u každého seriálu zvolit, zda ho sleduji v Češtině, nebo v originálním znění.

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
12. 11. 2013 / 16:17:11 (před 10 roky)
off

já teda nevím, jestli to jde. jestli jo, tak jak? např. seriály jako misfits a skins mám v oblíbených/zamilovaných a pořád je považuju za oblíbené a mám je ráda, ale v určité sezóně vyměnili všechny postavy, pro mě z toho je úplně jiný seriál a ty novější už sledovat nechci. jak je vyhodit z watchlistu, aniž bych "zavrhla" celý seriál?

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
12. 11. 2013 / 16:36:07 (před 10 roky)
off
ševča napsal(a):

já teda nevím, jestli to jde. jestli jo, tak jak? např. seriály jako misfits a skins mám v oblíbených/zamilovaných a pořád je považuju za oblíbené a mám je ráda, ale v určité sezóně vyměnili všechny postavy, pro mě z toho je úplně jiný seriál a ty novější už sledovat nechci. jak je vyhodit z watchlistu, aniž bych "zavrhla" celý seriál?

Leda přes ignorované.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
palino
Uživatel od první verze | Cool level: 19 | Černá zmije
5. 1. 2014 / 10:50:35 (před 10 roky)
off

Uvital by som vo Watchliste moznost defaultne nastavit zoradenie podla datumu. Je to uzitocne, hlavne ked mam vo Watchliste 56 serialov...