Diskuzní fórum

Watchlist

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Vojťas
Dlouholetý uživatel | Cool level: 38 | Angel
28. 5. 2012 / 19:47:20 (před 11 roky)
off

Ahoj, já bych možná uvítal selektovat "Premiéra: Neznámo kdy" na ty, které již BYLY a ty které teprv BUDOU ..... tedy úplně na začátku watchlistu nechat ty odvysílané, zatímco na konec umístit ty očekávané (s neznámým datem premiéry) ..... pokud je to tedy reálný požadavek. Díky. :-)

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
28. 5. 2012 / 23:03:07 (před 11 roky)
off
Vojťas napsal(a):

Ahoj, já bych možná uvítal selektovat "Premiéra: Neznámo kdy" na ty, které již BYLY a ty které teprv BUDOU ..... tedy úplně na začátku watchlistu nechat ty odvysílané, zatímco na konec umístit ty očekávané (s neznámým datem premiéry) ..... pokud je to tedy reálný požadavek. Díky. :-)

:D Tak to teda fakt nevím :D Logicky když je "Neznámo kdy", tak nejde rozlišit, jestli to bylo nebo bude :D Vždyť je to "Neznámo kdy" :D

avatar uživatele
Vojťas
Dlouholetý uživatel | Cool level: 38 | Angel
29. 5. 2012 / 09:54:07 (před 11 roky)
off
ragelly napsal(a):

:D Tak to teda fakt nevím :D Logicky když je "Neznámo kdy", tak nejde rozlišit, jestli to bylo nebo bude :D Vždyť je to "Neznámo kdy" :D

Rozumím, ale kdyby budoucí měly nastavený porovnávací parametr např. rok 3000 a ty odvysílané r. 1000, tak by to už řadilo správně, ne? ..... Byl to jen nápad pro zpřehlednění - chápu, že to nelze řešit jednou podmínkou! ;-) ... Jinak je pro mně watchlist parádičkou největší! :-)

avatar uživatele
Sweetus
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
3. 6. 2012 / 03:31:28 (před 11 roky)
off

zdravím, prvně chci poděkovat za fajnovy web, opravdu palec na horu...hlavne za watchlist
...se kterym mam ale zaroven problem :-P kdyz sem omylem odklik u epizody ze sem ji videl (libila, nelibila) automaticky se tam hodila dalsi a reset nijak nejde ani po odebrani a znovu nastaveni posledni shlednute...

avatar uživatele
Katschaba
Uživatel od první verze | Cool level: 21 | Phil Dunphy
3. 6. 2012 / 08:08:02 (před 11 roky)
off
Sweetus napsal(a):

zdravím, prvně chci poděkovat za fajnovy web, opravdu palec na horu...hlavne za watchlist
...se kterym mam ale zaroven problem :-P kdyz sem omylem odklik u epizody ze sem ji videl (libila, nelibila) automaticky se tam hodila dalsi a reset nijak nejde ani po odebrani a znovu nastaveni posledni shlednute...

Tohle se mi stalo taky a napravila jsem to tak, že jsem vlezla na stránky seriálu a pak přímo na tu konkrétní epizodu, kde jsem to zrušila :) Prostě jsem na to tlačíko "líbila" klikla znovu a ono se to vyrušilo. Nevím jestli to nejde nějak jednodušeji, ale tohle mi fungovalo :)

"Your life is yours and yours alone, rise up and live it." by Richard Rahl
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
3. 6. 2012 / 09:20:06 (před 11 roky)
off
Katschaba napsal(a):

Tohle se mi stalo taky a napravila jsem to tak, že jsem vlezla na stránky seriálu a pak přímo na tu konkrétní epizodu, kde jsem to zrušila :) Prostě jsem na to tlačíko "líbila" klikla znovu a ono se to vyrušilo. Nevím jestli to nejde nějak jednodušeji, ale tohle mi fungovalo :)

Tohle je správný postup, je potřeba zrušit hodnocení epizody tím, že klepnete na tlačítko, které jste označili ;-)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
Sweetus
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
3. 6. 2012 / 11:51:26 (před 11 roky)
off

vyřešeno :-) děkuji

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
10. 6. 2012 / 09:10:19 (před 11 roky)
off

napadlo mě, jestli by se nějak do wachlistu nedalo kromě hodnocení epizody zařadit i poděkování za titulky. pak už by opravdu neexistovala jediná možná výmluva, proč to nedělat.

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
10. 6. 2012 / 09:13:36 (před 11 roky)
off
ševča napsal(a):

napadlo mě, jestli by se nějak do wachlistu nedalo kromě hodnocení epizody zařadit i poděkování za titulky. pak už by opravdu neexistovala jediná možná výmluva, proč to nedělat.

Nešlo, protože ke každému dílu může být několik překladů. Musela bys tam vypsat všechny, abys věděla, za jaké děkuješ. Snad není takový problém klepnout právě na stránku s titulky (klidně z Watchlistu, stejně potřebuješ stáhnout správně načasovanou verzi a vidět tedy detail) a poděkovat tam, hm?

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
_Andy_
Uživatel od první verze | Cool level: 15 | Christopher Turk
2. 7. 2012 / 15:40:52 (před 11 roky)
off

Když si nastavím v nastavení webu, aby byla preferována data vysílání v ČR, tak se mi ve watchlistu u epizod, které se u nás ještě nevysílaly objevuje taková nesrovnalost. Když mám seriál v zamilovaných, objevuje se mi u data vysílání nápis Neznámo kdy. Ale když mám seriál mezi oblíbenými, je tam napsáno datum 0. 0. 0000. Myslím, že by bylo lepší, kdyby se nápis Neznámo kdy objevoval u všech epizod ať už jsou v zamilovaných nebo v oblíbených.