Diskuzní fórum

Watchlist

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
SimonQa14
Uživatel od první verze | Cool level: 13 | Kenny McKormick
25. 2. 2012 / 17:42:54 (před 12 roky)
off
USS Odyssea napsal(a):

Myslím si, že by to asi bylo dost náročné , protože např. takový Big Bang běží minimálně na takových dvaceti stanicích. A hlavně Watchlist slouží spíše na díly, které jsi neviděla a ne na datum, kdy běží v televizi :)

Jo, no, to je vlastně pravda :) S těmi stanicemi mě to ani nenapadlo :) Trochu jsem to nedomyslela :) Ty epizody které poběží v televizi, by mohly být vyřešeny třeba další možností, kde si nastavíš, který seriál aktuálně sleduješ. Ale ano, určitě by to bylo složité. To je pravda :) Jen jsem se chtěla zaptat :)

avatar uživatele
SuprPrud
Uživatel od první verze | Cool level: 4 | Vince Masuka
25. 2. 2012 / 18:26:04 (před 12 roky)
off
SimonQa14 napsal(a):

No, měla bych takový dotaz. Nebylo by dobrý, kdyby ve Watchlistu bylo napsaný aktuálně, kdy bude v televizi další díl?
Například:

Dům loutek
Název epizody: Nevyřízené účty
Tento díl v TV: 26. 2. 2012 (za 1 den)

Nebo tak něco, víte, třeba místo tý CZ premiéry nebo jako doplněk...

A kdyby v televizi zrovna nebyl, tak to prostě bude nevyplněné, nebo to tam vůbec nebude.
Ani nevím jestli je to možné, tak se ptám :)

A není tohle v kalendáři? Teda tam jsou jen taky premiéry, ale kdyby tam byli i opakování, tak nemáš skoro nic jinýho než BBT. :)

avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
25. 2. 2012 / 18:39:59 (před 12 roky)
off
SuprPrud napsal(a):

A není tohle v kalendáři? Teda tam jsou jen taky premiéry, ale kdyby tam byli i opakování, tak nemáš skoro nic jinýho než BBT. :)

no vidíš, to je taky pravda..

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.
avatar uživatele
SimonQa14
Uživatel od první verze | Cool level: 13 | Kenny McKormick
25. 2. 2012 / 18:48:28 (před 12 roky)
off
SuprPrud napsal(a):

A není tohle v kalendáři? Teda tam jsou jen taky premiéry, ale kdyby tam byli i opakování, tak nemáš skoro nic jinýho než BBT. :)

Jo, to je pravda. BBT, Sabrina a Čarodějky by tam byly furt :D

avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
26. 2. 2012 / 16:40:58 (před 12 roky)
off

Ale zase se v kalendáři zobrazují jenom oblíbené ne?

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.
avatar uživatele
hlivoj
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
3. 4. 2012 / 06:52:13 (před 12 roky)
off

Osobne väčšinu seriálov sledujem v angličtine, prakticky po ich vyjdení (a vydaní titulkov). Čiže privátal by som možnosť zadania možnosti - Videl som všetky časti. Ale nie tak ako sú tam teraz, že je to viazané na CZ/SK televízie, ale viazané na originál (ABC, CBS, FOX, ...) A zobrazilo by mi posledné časti, ktoré boli odvysielané všeobecne. Ono tam síce možnosť označenia originálnych verzií je, ale iba ako Videl som pár častí, a posledná bola (čo celkom skutočnosť nevystihuje).

Nesmúť za človekom, čo ťa odmietol! Veď takých ešte nájdeš stovky...
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
3. 4. 2012 / 08:25:48 (před 12 roky)
off
Vojtech Hlinka napsal(a):

Osobne väčšinu seriálov sledujem v angličtine, prakticky po ich vyjdení (a vydaní titulkov). Čiže privátal by som možnosť zadania možnosti - Videl som všetky časti. Ale nie tak ako sú tam teraz, že je to viazané na CZ/SK televízie, ale viazané na originál (ABC, CBS, FOX, ...) A zobrazilo by mi posledné časti, ktoré boli odvysielané všeobecne. Ono tam síce možnosť označenia originálnych verzií je, ale iba ako Videl som pár častí, a posledná bola (čo celkom skutočnosť nevystihuje).

nevím, co tam vidíš ty, ale když já označím, že jsem viděla všechny, řídí se mi to podle originální premiéry.

avatar uživatele
Furiant
Redaktor | Cool level: 86 | Charles Irving 'Chuck' Bartowski
3. 4. 2012 / 08:43:32 (před 12 roky)
on
Vojtech Hlinka napsal(a):

Osobne väčšinu seriálov sledujem v angličtine, prakticky po ich vyjdení (a vydaní titulkov). Čiže privátal by som možnosť zadania možnosti - Videl som všetky časti. Ale nie tak ako sú tam teraz, že je to viazané na CZ/SK televízie, ale viazané na originál (ABC, CBS, FOX, ...) A zobrazilo by mi posledné časti, ktoré boli odvysielané všeobecne. Ono tam síce možnosť označenia originálnych verzií je, ale iba ako Videl som pár častí, a posledná bola (čo celkom skutočnosť nevystihuje).

Ono by to totiž chtělo v nastavení přehodit na originální premiéry... všechno je to popsaný ve FAQ - https://www.serialzone.cz/web/faq/kalendar/ ;-)

Učitel matematiky, fyziky a informatiky na základní škole, velký seriálomaniak a občas i náruživý knihomol...
avatar uživatele
hlivoj
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
3. 4. 2012 / 10:15:00 (před 12 roky)
off

thx, ono to chcelo fakt len úpravu v nastavení profilu, a už to ide OK

Nesmúť za človekom, čo ťa odmietol! Veď takých ešte nájdeš stovky...
avatar uživatele
carbondioxide
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
3. 4. 2012 / 16:05:31 (před 12 roky)
off

Já bych například bral, kdyby šlo rozdrobit to preferování na úroveň seriálů. Na většinu sice koukám v originále, takže mám preferováno originální vysílání, ale např. u mě House, Simpsonovi nebo Misfits sleduji až česky, takže mi tam teď pořád svítí červeně a já vlastně nevím, kdy na ně můžu česky koukat :-)

Ale není to žádná závažná věc.