plakát seriálu

90210: Nová generace

(90210)

Názory uživatelů

New drama. Same ZIP code.

Hotovo! Maraton 114 epizod, které se na škále pohybují od naprosto geniálních a zábavných až po nudné a neuvěřitelně trapné, je za mnou. Pořád vlastně nevím, co si o tomto seriálu mám myslet.

Asi nebudu tak kritická, jako mnoho jiných. Souhlasím s tím, že kvalita jednotlivých řad hodně kolísala a seriál mě spíše sestupnou tendenci. První série byla něco nového, moderního, tuna dramatu, poznávání postav a propojení se starým Beverly Hills. Během toho, než jsme došli do konce, jsme byli svědky snad všech možných druhů tragédií, které v lidském životě existují, od závislostí, přes těhotenství a znásilnění až po smrt, o podvodech a lžích nemluvě. Přesto tohle není hlavní mínus, které seriál má, přece jen to je v jeho jádru, snaží se za každou cenu udržet divákovu pozornost. Jen náhodou jde o CW seriál a k tomu navíc v žánru teen drama, takže je vlastně v jeho popisu práce být trošku přehnaný.

Co mi vadilo spíš, byly neuvěřitelné osobnostní proměny hlavních postav. Možná je to tím, že jsem celý seriál viděla najednou a ne v rozmezí pěti let. Každopádně mi přišlo hodně zvláštní, jak se každý do krve rozhádal a potom se zlo napravilo a vše najednou bylo supr dupr v pohodě, jako by se nic nestalo. Neznám nikoho, kdo by prošel tolika tragédiemi, jako tito lidé. Každopádně jsem si docela jistá, že kdyby na mě někdo udělala třeba jen jeden z těch podrazů, tak bych nebyla schopná nikdy odpustit. Nejde ale jen o tohle. Liam je na začátku drsný bad boy, který se s nikým nepřátelí, nikoho si nepustí k tělu. Zarytě se brání jakékoliv slávě (a paradoxně se jí nemůže zbavit - to bych chtěla vidět, komu takhle vnucují peníze). A najednou mávnutím kouzelného proutku je z něj filmová hvězda, která se podepisuje fanynkám a chodí na večírky jako slavná hvězda. Takový příklad by se dal napsat úplně u všech.

Kapitola sama o sobě jsou milostné vztahy. Budou spolu/nebudou spolu se od počátku stalo samotným základem seriálu. Musím říct, že mé sympatie se docela stěhovaly, jednou jsem fandila jednomu páru, potom jinému... Začala jsem u Naomi a Liama, potom mu to ale dobře sedlo i s Annie... Naomi a Max byli pro mě tutovka, samozřejmě tato situace v reálu nemůže nikdy nastat, ale bylo ironicky vtipné sledovat, jak pro jednou geek sbalil školní královnu (já vím, už jsme to viděli v The OC, ale Naomi je ještě vyhrocenější verze Summer :-) ). Jediným problémem pro mě byli Navid a Adrianna. V první sérii pro sebe byli stvoření, jiskřilo to mezi nimi a všechno bylo perfektní. Jak se k sobě ale po letech ke konci seriálu vrátili, necítila jsem vůbec nic. Po tom, čím vším si prošli a co si vzájemně provedli, si nedokážu představit, že by se spolu zase bavili, natož si vyznali lásku na věky.

Přes to všechno jsem totální cíťa. Poslední minuty jsem obrečela. Vůbec mi nevadilo, že scéna s motorkou byla jak vystřižená z nějaké parodie nebo soap opery, že Annie a Liam neměli poslední měsíce vůbec nic (krom bytu) společného, že padl na kolena a ona bez zaváhání řekla ano... Moc se mi líbil rozhovor Naomi s Annie před letadlem, věřila jsem jí, když odhodila tu svou masku drsné a bezchybné ženy. A potom ten závěr, kdy se přátelé radují ze zásnub, skvělé reakce a perfektní zakončení celého seriálu. Místy to byl boj, ale poslední scéna mi všechen prosledovaný čas více než vynahradila.

Nedá mi to, abych se na závěr nezmínila o CW stylu. Doprovodná hudba bezkonkurenční, pamatuju si, jak jsem si ji už chválila u nového Melrose Place před lety; ani 90210 v tomto ohledu nezklamalo. Moc se mi líbilo, že se sem tam objevila nějaká hostující hvězda, většinou hudebníci, seriál se s nimi uměl skvěle sehrát, připadala jsem si jako na koncertech :-) Taky Ade byla moc dobrá zpěvačka, líbilo se mi, že jí scenáristé vepisovali do příběhu i písničky. Celkově vizuální styl seriálu je perfektní, jako bych koukala na můj osobní americký sen. Komu by se nelíbilo žít v Los Angeles v bohatství, válet se na pláži nebo u bazénu v luxusním domě, chodit na letní koncerty, na jarní prázdniny odjíždět do Cabo a utrácet tisíce dolarů za boty a oblečení? O takovém životu si můžu nechat jen zdát, proto jsem ráda, že jsem mohla alespoň prostřednictvím 92010 na chvíli zapadnout mezi americkou mladou smetánku :-)

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Why not

Předem chci říct,že jsem neviděla starou generaci,pokud to takto mohu nazvat.Vlastně se ani nechystám,ale to nemění nic na tom,že sleduji novou :)...a ráda..No co říct,herecké obsazení je více než luxusní,až přehnaně dobré..

Celkově na mě tento seriál udělal dojem a to vzhledem k tomu,že i já patřím k mladé generaci těchto seriálových postav..Tématicky se mi to zdá dost obyčejné,lépe řečeno klasická americká smetánka..:) Děje se tam v podstatě všechno,co nám tisíckrát ukazují i další teen seriály,na tom neni nic divného,ba naopak líbí se to...ale podle měho názoru,už se nehledí na to zda je to realistické..jsou tam některé momenty,kdy vše nedopadne nejlépe,ale nezdá se mi to tak reálné jako v jiných "Ne"americký seriálech :)
Takže kdo se chce zasmát,chytit se za hlavu a dopřát si trochu pocitu,že prožívá v podstatě to samé..doporučuji..:)

Nejraději mám z postav asi Silver,Liama a Adrianu,není tam nikdo kdo by mi vyloženě vadil :)

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

90210 2.0

Viděla jsem i většinu dílů z původního 90210. Musím říct, že NG my přijde o něco lepší. Možná, že kdyby jste se zeptali mojí babičky, odpoví vám opačně, ale znáte to. Sto lidí, sto chutí. Nejlepší za mě byla určitě 3. série. Začátek byl sice super, ale ještě to nebylo ono. Podle mě byla 3. série vrcholem.
Zase tady jednou máme seriál typu "každý s každým". V první sérii jsem si myslela, že se seriál bude točit pouze kolem Naomi, jakožto školní superhvězdy. Jenže pomalu jsme poznávali i ostatní postavy, a ať už více nebo méně, nakonec mi přirostly k srdci. 90210 je dalším ze seriálů, které jsem viděla až po ukončení. První dvě série jsem měla zhlédnuté snad za týden. Čím blíž jsem byla ke konci, tím více jsem spomalovala. Věděla jsem, že konec přijde, a každá epizoda mi měnila názor na to, jaký konec si vlastně představuju. Budou spolu? Nebudou? Pak přišel konec, a já byla na pět minut nejšťastnějším člověkem v našem seriálovém světě. Potom mi došlo, že je konec, a začalo nové hledání oblíbeného seriálu.

Nejoblíbenější postava - jednoznačně Naomi. Sice je to taková ta seriálová potvora, ale na druhou stranu mi jí bylo někdy dokonce líto. Přece jenom její sestra jí ze života dělala peklo. Dělala pozdrazy, a na druhou stranu taky schytala několik nožů do zad. Ale vždy, když ji některá z holek potřebovala, byla vždy připravená udělat pro ně první poslední. To je to co na ní obdivuju.

Jeden z nejlépe ukončených seriálů, které jsem kdy viděla. Neumím si pro něj představit lepší konec. Možná pár detailů, ale jinak byl tak, jak jsem si jej vysnila.

Jestli máte čas, tak určitě shlédněte. :)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

90210 - New Generation

Starou Beverly Hills jsem neviděl. Ani jsem se na to nechystal. Ale na novinu kde hraje AnnaLynne McCord jsem si nechtěl nechat ujít.
První série byl co rodince z Kansasu, která se přestěhuje do Beverly Hills kde žijí rozmazlení spratci, takže je těžké vyjít s bohatou smetánkou. První série byla dobrá, zajímavá a plná intrik a lží.
Druhá série byla o něco slabší, ale pořád na tom byla dobře, celou sérii se prakticky řeší koho Annie zabila při bouračce, je vydíraná a kámoše nemá. Série je zajímavá a znám jí celou to detailu.
Třetí série byla asi nejzajímavější dějem, kde Naomi skrývá, že byla znásilněna tohle je asi téma která bylo hlavní pro celou sérii. tento krát si už nevymýšlí jako v druhé sérii. Tohle téma mě bavilo asi nejvíce, zde měla Naomi hodně+ prostoru.
Čtvrtá série a pátá: Tady ani už nevím co bylo hlavním tématem, hvězdy byli pryč ze střední školy a začal život plný nudy a utrpení. Poslední době série byli nudné, nezajímavé a přišlo mi, že se opět nic neděje jako u většiny seriálu které se blíží ke konci.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pro nenáročně diváky

1. a 2. série super, pak už to začalo jít z kopce. Sama se dívím, že jsem u toho vydržela až do konce :) Ale po státnicích docela dobrej seriál na vymytí mozku, u kterýho člověk nemusí nad ničím přemýšlet. Děj jednoduchý a hodně proměnlivý. Co dva díly, to jiný partner.
Z počátku mi přišlo, že AnnaLynne McCord (Naomi) neumí hrát, hrozně mi vadila, ale s postupem času jsem si tuto postavu tak zamilovala, že jsem do konce vydržela kvůli ní. Na konci mě zamrzelo, že neměla pořádné zakončení jako se do dočkali jiné postavy. To samé platí u Silver, mohlo se na ní usmát ke konci alespoň trochu štěstí. Annie a Liama dali tak rychle dohromady, že jsem jejich štěstí pořádně nevěřila. Zkrátka seriál bych asi moc nedporučila jen opravdu pro hodně nenáročné diváky.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Čím viac tým horšie

Tento seriál som prvýkrát videla, keď som ešte nebola useriálovaná, dávali ho v telke a ja som si ho zamilovala. Mladý tínedžeri ktorý vedú ten typický život na Beverly Hills, samé mrchy čo si robia zle, párty, alkohol, drogy, zákeráctvo, vzťahy. Začalo ma to baviť a strašne.

Hlavná postava sa tam presťahovala z menšieho mesta kde takáto faloš nefungovala a hrá tam dobrosrdečnú. S každým sa snaží vychádzať každému sa snaží pomôcť a nikomu nechce zle. Lenže aj dobrosrdečný sa časom pod vplyvom okolia zmenia.

Najviac zo všetkého ma bavila Silver, celá jej postava. Ale po tretej sérii, ktorú som už pozerala ťažko, som sa do štvrtej ani nepustila, pretože ma to úplne prestalo baviť. A hlavne ma dosť dostalo keď sa rozpadol celý ten dokonalý vzťah rodičov Annie.. asi sa ťažko zmierujem so zmenami a v tomto seriály ich bolo na mňa až príliš.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

I would love nothing more than a chance to have a relationship, to be able to hold hands or jump on a private jet to Cabo like normal people.

Pokud je vám patnáct a hledáte pohodovou oddechovku, u které budete obdivovat stylové outfity, značkové kabelky, luxusní vily a v každém díle vám bude naservírována lehká porce dramatu s příchutí "mé nejlepší kamarádce se líbí můj kluk", pak prosím. Nechápejte mě špatně, seriál si zpočátku získal i mne. Ono totiž vůbec není od věci se alespoň na moment nechat zlákat slunným Beverly Hills a vším tím, co život v luxusu nabízí. A už vůbec není špatné nabýt pocit, že i ti bohatí občas zažívají krušné chvilky jako my - obyčejní smrtelníci. První série mě bavila, postavy byly charakterově různorodé a zápletky v daný moment "fresh". I druhá série si udržela určitý standart a mé pubertální srdce radostí zapleskalo, když se na scéně objevil Matt Lanter v roli Liama.

Jenže poté přichází silný pokles v kvalitě a my se tak opět dostáváme do vod, které jsou pro tvůrce těchto žánrů tak dobře známé - nevíme, kdy skončit. Zápletky se v podstatě opakují, pouze s tím rozdílem, že se do centra dění dostane pokaždé jiná postava a co víc, některé momenty začnou býti i na "teen-drama" od CW značně absurdní.

Hodnotit seriál po prvních dvou sérií, tak je mé hodnocení mnohem vyšší, ale bohužel neumím seriály nedokoukat, takže jsem procentuálně s každým dílem a novou sérií šla níž a níž a ke konci už jsem opravdu nechápala, kde beru sílu na další epizody.

To, že jsem 90210 nechala na pomyslném středu s 50%, je hlavně díky Naomi. Ona jediná za to totiž stojí od začátku do konce - stejně tak jako její hlášky.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

90210 - Nová Generace

Starou Beverly Hills jsem neviděl. Ani jsem se na to nechystal. Ale na novinu kde hraje AnnaLynne McCord jsem si nechtěl nechat ujít.
První série byl co rodince z Kansasu, která se přestěhuje do Beverly Hills kde žijí rozmazlení spratci, takže je těžké vyjít s bohatou smetánkou. První série byla dobrá, zajímavá a plná intrik a lží.
Druhá série byla o něco slabší, ale pořád na tom byla dobře, celou sérii se prakticky řeší koho Annie zabila při bouračce, je vydíraná a kámoše nemá. Série je zajímavá a znám jí celou to detailu.
Třetí série byla asi nejzajímavější dějem, kde Naomi skrývá, že byla znásilněna tohle je asi téma která bylo hlavní pro celou sérii. tento krát si už nevymýšlí jako v druhé sérii. Tohle téma mě bavilo asi nejvíce, zde měla Naomi hodně+ prostoru.
Čtvrtá série a pátá: Tady ani už nevím co bylo hlavním tématem, hvězdy byli pryč ze střední školy a začal život plný nudy a utrpení. Poslední době série byli nudné, nezajímavé a přišlo mi, že se opět nic neděje jako u většiny seriálu které se blíží ke konci.
1. Série - 70%
2. Série - 75%
3. Série - 80%
4. Série - 60 %
5. Série - 55%

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nine Oh Two One Oh

Zapomeňte na staré a nemoderní Beverly Hills 90210 ... Zapomeňte na veškerou možnou spojitost s tímto seriálem a užívejte si bez předsudků ten nový.
S Beverly Hills 90210 to má společného jenom to, že se seriál odehrává v Beverly Hills ...
Pokud Vás baví móda, trendy, problémy a vztahy náctiletých, jděte směle do toho! Seriál zaručeně funguje jako lifestylový tip a jako skvělá odreágovačka :)
EDIT: Můj názor se vztahuje k první, lehce i k druhé sérii. Poté se seriál stal ještě větší břečkou než původní Beverly. Se čtvrtou řadou skončilo i mé sledování této slátaniny, promiň Silver.

50 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Vlastně nevím

proč na to ještě koukám, uznávám, že je to poměrně debilní, ale stejně mě to docela baví:) 1. série byla nejlepší, se vzrůstajícím počtem úroveň klesá a kdyby teď seriál ukončili (tj. po sérii č. IV) tak bych se vůbec nezlobila.
Obsazení je docela fajn, vím, že dost lidí odradila Annie, mě štvala taky, ale pak jsem si na ni zvykla:) Není to seriál na vysoké úrovni, ale pokud hledáte něco nenáročnýho, určitě to není špatná volba:) (minimálně první dvě řady)
Update po finále čtvrté série - nečekala jsem, že to řeknu - ale chci vidět další díl!

60 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Beverly Hills 2.0

Áno, je to povrchné, prihlúple, rozvláčne, seriál typu každý s každým, ale úprimne povedané, naozaj som sa pri pozeraní bavila. Nebolo to dych vyrážajúcim príbehom, skvelými hereckými výkonmi, ale absurdnými situáciami, ktoré sa za tých päť sérií udiali.
Po celý čas som mala pocit, že sa postavy nikdy nesprávali dospelo, akoby nikdy neopustili strednú. A vôbec správa sa takto niekto v reálnom živote? Pochybujem o tom...

Ale odniesla som si niekoľko ponaučení. Ak človek býva v Beverly Hills, tak určite zbohatne a stane sa slávny bez ohľadu na sociálne zázemie, z ktorého pochádza. Ale na druhej strane často tu dochádza k nehodám a rôznym nebezpečným situáciám. Ale samozrejme, že nakoniec všetko dobre dopadne. A najdôležitejšie poznanie – priatelia si odpustia naozaj všetko.

50 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Těžko říct...

... proč jsem to vlastně dokoukala až do konce :)

První série byla naprosto skvělá, postavy jste si rychle zamilovali, dokonce se objevila i nezapomenutelná Brenda Walsch (pro mě vždycky lepší, než naivní blondýna Kelly) a prostě to tam šlapalo. Druhá série pro mě byla koukatelná stejně, jako první, zápletka ,,spal jsi s moji sestrou" mě bavila až do samého konce. A pak to šlo s kvalitou dolů a dolů a dolů a dolů.

Samozřejmě, postavy jsou všechny ukázkově krásné, jinak to snad ani v Beverly Hills nejde a jak jste mohli čekat, za pet serii si kazdy prosel snad vsim, od tehotenstvi, rozchod, rozvod, znasilneni, slapani, proste prave TEEN DRAMA. Ja si jiz v prvni serii vetsinu postav oblibila, Adriannu, Naomi a Dixona jsem mela rada od zacatku az do konce, Silver vypada slibne zhruba do poloviny druhe serie, no a Liam, jeho charakter se ctvrtou serii sel uz jenom a jenom dolu. Nebohou, trpici Annie jsem nemela rada uz od prvniho dilu, ta mi nesedla nikdy.

90210 dostalo svuj happy end, jenom jsem byla trosku na rozpacich z toho, ze v serialu nevydrzel zadny vztah od zacatku az do konce, zadna opravdova laska, ktera hory prenasi tam nebyla. Nejvetsi kandidati byli sice Adrianna a Navid, ti spolu zacali a skoncili, jenze jejich zaverecne shledani pro me bylo spis zklamanim, jelikoz tvurci z niceho najednou splacali nehynouci cit. Kdyby na jejich vztahu zacali pracovat trosku driv a nepatrne ho natahnuli, rozhodne by to vypadalo opravdoveji .

Nekdy me to fakt uz prestavalo bavit a rikala jsem si, ze je to o nicem, ale znate to, kdyz se na neco divate ctvrtym rokem, tak to prece neutnete. Aspon ja to teda nedokazu, vzdycky si k par postavam vytvorim vztah, ktery mi nedovoluje prestat se divat hlavne z ucty k nim. 90210 bylo soucasti meho dospivani a rozhodne tento serial nezatracuju. Pokud se radi divate na sexy herce a herecky a nevadi vam spousta klise v podobe teenage problemu bohate mladeze z Beverly Hills, rozhodne budete se serialem spokojeni.

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Průměr až odpad

90210 jsem začala sledovat loni v létě, protože jsem si chtěla pustit nějakou oddechovku. Docela mě překvapilo, že seriál nebyl až tak odpadní, jak jsem čekala. Alespoň co se týče první série. I ve druhé sérii se vždycky objevil nějaký důvod, proč jsem tomu ještě dávala šanci (Ivy a můj oblíbený záporák Jasper), ale od třetí mám při každém dalším díle pocit, že mi v hlavě odumírají mozkové buňky.

Že se v podobných seriálech dělají vztahy způsobem pavouka a občas se přidá nová postava, aby z toho nebyla totální sodoma gomora, není nic nového. Může to ale fungovat jenom určitou dobu a tu už tvůrci 90210 dle mého názoru pořádně přetáhli.

50 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

No prostě 90210

První co na vás udělá dojem, je samozřejmě prostředí. Ano prachy sem, prachy tam. Taky bych si chtěla vozit zadek do školy ve Ferrari :D. Opravdu mi přijde na hlavu koupit si dům, ve kterém jste pak sami, ale má 6 ložnic a to je hlavní ne :D :D...
Teď k postavám... To, že se tam každý vyspí s každým, snad raději ani nebudu dále rozebírat. Hodně se mi líbila postava Naomi. Takovou smolařku jsem s nad v životě ještě neviděla, přesto z každého problému odešla se vztyčenou hlavou a vždy z toho udělala vtipnou podívanou. Její sebevědomí by si přál snad každý.
Nejlepší příběh který vytvořili, je dle mého příběh Ivy a Raje. Opravdu ta jejich poslední scéna byla vskutku tak dojemná i na někoho, jako jsem já. (Pozn. První věc, v tomto případě seriál, u kterého jsem brečela.)
Přesto nelepší části se odehrávali na střední, co si budeme namlouvat... Z toho tedy plyne, že to ke konci bylo až příliš zdlouhavé a popravdě už to nebavilo ani mě ( A to už je co říct :D ) Přesto jsem to věrně dokoukala až do konce.

ZÁVĚR: Pokud máte rádi prostředí střední školy a sexouše na každém rohu, tak se určitě mrkněte. Myslím, že to stojí za hřích :D :D...

80 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Tududum tum...

První řada super - samá dlouhonohá pomstychtivá mrcha. Přesně to, co by člověk od Beverly Hills čekal. Druhá a třetí řada se pro mě vyvinula nad očekávání, krom těch mrch přibyla i nějaká zápletka. Poslední řada je však odpad:/ Jak se říkává kámen š*uká cihlu a ze žádného dílu nevypadne nic kloudného, jen párty, kterou pořádá Naomi. Kdybych nepřekládala titulky, už asi ani nekoukám....

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Nic moc

1. série byla ještě zajímavá, nová.
Další série už byly též dobré, ale poté, co postavy opustily střední už to stojí za pramálo.
Už je to opravdu všichni se všemi a nemám tušení, o co tvůrcům jde. Ale vzhledem k tomu, že už jsem u 4. série, tak chci zjistit, jak to dopadne.

Upřímně nevím, proč to sleduju, vážně ne. Ale je to dobré na odreagování, ač s kvalitou první řady se to nedá srovnávat. Tvůrci se snaží pořád šokovat a šokovat, kupodivu se jim to docela daří, což je v téhle době u seriálu výjimečné. Takže ano, chci vidět další díly :)

50 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Beze změny

90210 by se dalo popsat jedním slovem - neskutečný. Platí to pro všechny jeho významy, ale přiznám se, že seriál stejně občas sleduji. Popravdě se mi fakt nelíbí a pokračování příběhů postav z původního seriálu mi dost zkazilo vzpomínky na dětství, kdy jsem to se sestrou hltala, ale na druhou stranu je docela zábava to sledovat a hledat v tom podobnosti s předlohou. Občas si totiž připadám, jako by jiný režisér vzal scénář původního seriálu a natočil to znovu po svém.

30 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Trable krásných, mladých a bohatých

Beverly Hills moc neznám,nikdy jsem se k tomu nedostala, ale to mi nebrání se zájmem sledovat Novou Generaci...co mě drží před televizí není fakt že jsou nchutně bohatí (vím že většinu z toho nikdy mít nebudu) ale to, jak to dokážou udělat napínavé, vzrušující a někdy i dramatické.
P.S. Líbí se mi na jakou vlnu tvůrci najeli koncem 1.série...zjistili totiž, že drama v posledních sekundách posledního díu zaručeně přiláká k obrazovkám na další řadu ještě více lidí.
1.série...Annie srazí a zabije muže X
2.série...Cannon znásilní Naomi
3.série...Naomi je "těhotná"
4.série...Dixona v autě srazí kamion
...a to ani nemluvím o tom když Adriannu a Javiera srazí auto(Javier umře),Liama srazí na motorce auto, nebo když Navida skoro umlátí k smrti...prostě samé drama...

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Neviem čo si mám myslieť

ako oddychovka perfektný seriál, síce som ešte nevidela všetkých 5 sérií ale jedinú vec, ktorú na tomto seriály neznášam je, že už doslova každý s každým chodil..., je to už trápne :( zo začiatku ešte v pohode, sú tam aj vtipné scény ale nič moc po 3 sérii :(

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ako králiky

Asi najhorší seriál spomedzi teenegerských, ktorý sa drží vo vysielaní.
A hovorím to ako človek, ktorý videl každý jeden diel. Čo rozpozerám, to dopozerám, a dúfam, že tento dopozerám čo najskôr!
Prvá séria bola celkom vzhliadnuteľná, po teraz... Každý s každým v posteli, človek sa zamiluje aj desaťkrát do roka, z toho deväť je láskou jeho života. No jasné, v šestnástich rokoch.
OMG, skončite to.

20 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Měla jsem slabou chvilku!

Když jsem na tento seriál narazila, tak jsem měla asi slabou chvilku, protože takovéhle typy seriálů opravdu nesnáším, ale když mě tato "blbost" pohltila tvorem zvaným "Liam" tak jsem se musela dívat dál a dál. Annie mě neskutečně zklamala! Ale kvůli Silver a Liamovi to nějak zvládnu!

30 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Life is short and then it ends.

Jeden z dalších seriálů, které jsem zhlédla přes prázdniny, protože jsem neměla nic lepšího a chtěla jsem tomu dát šanci, schválně jestli by se mi to líbilo i teď. Ono to překvapivě docela šlo.
Stejně jako u ostatních seriálů se kvalita postupně snižovala, ale nebylo to zase tak katastrofální, abych to nedokoukala.

80 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Hodnocení

Za mě určitě top seriál bavil mě od začátku do konce přála jsem si i více dílu ,ale nevadí i tak dám určitě 100%
Určitě stojí za shlédnutí

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Miluju! :3

Nejlepší seriál ever. Herci jsou úžasní. Nejraději mám 1. sérii. :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

902 11

táto doba má svoje krásy a aj vady. a medzi vady patrí to, že sa silou mocou snažíme znovuobnoviť to č ov minulosti fungovalo a doplácajú na to legendárne seriály, ktorým ich mladší pokračovatelia len kazia meno.
nevydržala som ani jednu epizódu. nie som veľký fanúšik pôvodnej 902 10, ale jednoducho 902 10 je len jedna

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk