plakát seriálu

Agentura Jasno

(Psych)

Epizoda 6×07 – Risk je zisk (In for a Penny...)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jules slaví narozeniny a Shawn, když zjistí, jak špatný vztah má s otcem, rozhodne se ho najít. Ten pak, i přes nelibost Jules, pomáhá při vyšetřování skupinky zločinců, která se chystá na větší útok.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Shawn s Gusem se nejdřív nechají Frankem, otcem Jules, ošálit, když je nechá si myslet, že je boháč. Jules jim pak řekne, že je to podvodník. Když se zjistí, že zločinci budou chtít ukrást starožitnou minci, pomáhá na místě i Frank, ale je k ničemu a mince je ukradena z tajného místa, kam ji ukryl vychytralý majitel. Frank je sám sebou zdrcen a Jules si s ním dokonce promluví. Shawnovi ale dojde, že Frank je opět vodil za nos a krádež má na svědomí on. Když ho s Gusem najdou, Shawn mu dá ultimátum, pokud vše napraví, Jules se nic nedozví. Frank minci podstrčí komplicovi a ten při výslechu řekne Jules, že spal v uzamčeném pokoji a že se tam někdo vplížil jako duch. Jules dojde, že za tím stojí Frank a stačí ho utíkajícího chytit a sdělit mu, že s ním definitivně končí a že nebude svědkem důležitých okamžiků v jejím životě. Shawn pak zjistí, že gang má v plánu další loupež a při hlídce k nim do dodávky přijde Frank a poví Jules detaily z jejího života, který viděl schovaný v povzdálí. To Jules dojme a Franka pak napadne, jak chytit zloděje, co se ukrývají v dodávce nedaleko nich. Lassie se stane řidičem jejich dodávky a doveze až před policejní stanici.

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Jules otevře Frankovi dveře sledovacího auta a má sluchátka s mikrofonem, když Franka vpouští dovnitř, jsou najednou pryč.
Hlavní postavy
Shawn Spencer
Burton 'Gus' Guster
Carlton 'Lassie' Lassiter
Juliet 'Jules' O'Hara
Karen Vick
Henry Spencer
Vedlejší postavy
Jimmyho komplic
právní zástupce
Kevin Cargile
Jimmy Fitz
matka Maryanne
malá Juliet
Sheldon Gates
Frank O'Hara
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevRisk je zisk
Původní názevIn for a Penny...
Rok natočení2011
Premiéra30. listopadu 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka43 minut
Sledovanost premiéry3 168 000 diváků
Autoři profilu epizody