plakát seriálu

Agentura Jasno

(Psych)

Názory uživatelů

Psych

Tento seriál mě neskutečně baví především kvůli pro mě vtipným, ačkoliv někdy dost absurdním rozhovorům mezi hlavními představiteli. Detektivka podaná svěží zábavnou formou, která mě na rozdíl od jiných nenudí. Tohle je nejlepší seriál všech dob. U ničeho jiného se tolik nebavím.
Od 2. sezóny mu není co vytknout. Samozřejmě originální znění mu hodně přidává, u tohohle typu seriálu obzvlášť.
S dalšími díly a sériemi je seriál lepší a lepší, na Psych prostě nedám dopustit.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Cítím silné vibrace...

Proč se mi Psych líbí víc než Mentalista, ačkoliv mají hodně společného? Vidíme, jak ke svým závěrům dochází, takže opravdu vidím, že na to měl jak přijít. Navíc se mi zdá pravděpodobnější, že k vyšetřování přizvou médium než chlápka s dobrými nápady.
Zábavná vložka je u detektivních seriálů velké plus, protože na vraždy nemáte náladu vždycky, ale komedií se to dá zkazit málokdy.
Shawnova namyšlenost se dá vzhledem k jeho schopnosti ze všeho se vykecat pochopit, ale vadí mi, jak se chová ke Gusovi. Na to, že jsou dlouholetí nejlepší přátelé ho příliš často ponižuje a dělá si z něj legraci kvůli věcem, které by měl jako přítel nechat být.
Vztah s Juliet se konečně liší od těch potlačovaných citů, kdy to vidí všichni kromě onoho páru. V dnešní době už je to jak epidemie. Shawn si to moc dobře uvědomuje a nijak to nezakrývá, Juliet ho jen nebere vážně.
Jsem sice zatím jen u 3. série, ale případy se neopakují, postavy ještě nesklouzly do stádia, kdy jsou všechny jejich vlastnosti dovedeny do extrémů, až už je to spíš trapné než vtipné, a snad jen u dvou epizod se můj názor blížil spíš k negativnímu ohodnocení.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Shawne !!!!

Hlavní postavou je Shawn Spencer který má skvělý deduktivní a pozorovací schopnosti no a jednou když byl v maléru byl donucen okolnostmi aby ze sebe udělal jasnovidce a založil si se svým kamarádem Gusem jasnovidnou detektivní kancelář. Ano už trochu zápletka značí že tady se nebude hrát na vážnou notu a taky že ne.

Největším kladem seriálu je rozhodně že se nebere moc vážně a přináší něco svěžího do zabředlých vod kriminálek. Takže řešení případů je často bizarní a v celém seriálu se nese pozitivní atmosféra doprovázená s nesčetným množstvím vtípků.

Postavy jsou tu také zmáknuté na jedničku jako ústřední dvojka Shawn s Gusem kteří se často dohadují vedou bizarní a směšné konverzace a jde mezi nimi vidět chemie. Nemůžu opomenout ani Lassitera který od začátku Shawna nesnáší a je v průběhu seriálu zábavné sledovat jak se jejich vztah vyvyjí. Dále tu máme Juliet která se samozřejmě Shawnovy líbí, ale osobně jejich románek mi přijde až nezdravě roztahovaný..o tom ale později. Na závěr ještě zmíním Shawnova otce který je sympatický a často se stará o komické situace.

Takže shrnu pozitiva Psych je originální,vtipný a hlavně zábavný seriál se spooustou hlášek,odkazů,bizarních situací,skvělých postav apod. A seriál se zařadil mezi mé srdcovky, bohužel ani tomuto seriálu se nevyhnuly negativa.

Upřímně mi na Psychu vadil styl (případ na epizodu). Takže se každou epizodu řešil jiný případ a s tím se často stávali situace že se třeba v jedné epizodě trochu posunul vztah Shawna s jednou postavou aby hned na to v dalších epizodách se vše vynulovalo a zůstalo to při starém. Též že vztahy a ruzné podobné věci se třeba pořádně rozvedly s dlouho trvajícím efektem jen ve třech epizodách za sérii. Svědčí tomu i podle mě přehnaně rozveklé řešení vztahu s Juliet.

No každopádně i přes epizodnost která mi místy vadila (kvůli absenci momentů které více navnadí na sledování) jsi seriál velice užívám a mám ho velice rád.

PS: Seriál jsem sledoval jak v angličtině tak v CZ dabingu. Upřímně musím říct že český dabing mě bavil a byl dle mého kvalitně zpracován, např: Gus zní v českém znění lépe a vtipy co vypouští mi v českém dabingu zní od něj prostě vtipněji.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

I think I'm getting something

Proč tak vysoké hodnocení? Není to kvůli pěknému herci ani kvůli detektivním případů. Je to kvůli dialogům. Rozhovory mezi Shawnem a Gusem jsou někdy tak absurdní a tak hloupé, že se nejde nesmát. Ačkoliv jsou to nejlepší kamarádi, neustále se špičkují, a když se k tomu připlete skvělý Lassiter, není co vytknout.
Poslední dobou Shawn hrozně rád odkzuje na Mentalistu, což mi přijde jako skvělý nápad.
Seriál se řadu po řadě zlepšuje a já vždycky jen lituju, že nemá víc dílů, protože si u něj báječně odpočinu. A nakonec musím zmínit geniální Shawnovu a Gusovu posedlost ananasem, labradory a mývaly. Kdo neviděl, určitě by se podívat měl :)

Edit: Po 6. řadě musím dodat... 6x02 nejlepší epizoda ever :D

100 %
93 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
93 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Psych(o)

Upřímně řečeno pilotní díl mě zrovna dvakrát nezaujal. Tím, že byl cca dvouhodinový, se mi zdál hrozně zdlouhavý a chvílemi jsem měla pocit, že je o ničem. Byla jsem z něho mírně zmatena...vůbec jsem nevěděla kam ho zařadit. Proto jsem se na další týden ani moc netěšila.
Druhý díl se vyvinul o něco lépe...děj byl kratší - tudíž celé to nabralo rychlejší tempo. Teď musím říct, že už se na každý díl docela těším...není to přímo taková radost ve smyslu už se nemůžu dočkat a mocinky moc se těším (omlouvám se za ten výraz) ale nějaké to potěšení z dalšího dílu tam rozhodně je.

Co se týče hlavních postav mám několik připomínek. Trošku mi přijde absurdní, že Shawn Spencer všechno vyřeší jedním pohledem...všechno mu až jednoduše do sebe zapadá. Na případu pracuje několik desítek policistů a detektivů ale jediný, kdo najde řešení, je Shawn. Někdy mám také problémy s jeho chováním...na můj vkus se až moc předvádí. Já vím, seriál má obsahovat komediální prvky ale někdy je to až moc...

70 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Tak to vidím já...

Už po několika dílech na mě Psych působí snesitelně, ale zároveň jistým způsobem nesympaticky. Je tu další seriál, na který je možné koukat, snad si ho i užít, ale oblíbit si ho? To si neumím představit.

Je nám předložen hrdina, který nám zřejmě má být velmi sympatický - hláškuje, je chytrý a vůbec - je to hlavní hrdina. Bohužel se ale zároveň chová velmi arogantně a už po pár dílech se tváří, jako bysme ho měli mít rádi - bohužel pro něj si ale sympatie ničím nezaslouží, postava trousící hlášky a tvářící se cool je dnes snad v každém seriálu a jen to samotné k vytvoření sympatií nestačí. Pokud tedy nepřistoupíte na fakt, že jako hlavního hrdinu ho musíte brát jen a jen proto, že vám nic jiného nezbývá, bude pro vás seriál asi těžo snesitelný.
Zápletky jsou navíc překvapivě jednoduché a schopnosti hlavního hrdiny se mi zdají neuvěřitelně nevyužité. A asi aby byla inteligence hlavního hrdiny ještě o něco vyzdvižena, chovají se ostatní jako idioti. Není se tedy čemu divit, že Shawn nad nimi vždycky vyhraje.

Psych mě sice nijak nezaujalo, ale nemůžu ho ani odsoudit. Je to prostě jen další seriál svého druhu, který si ale příznivce určitě najde. Mě ale asi ne. 60%/70%

70 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
18 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Hra na médium táhne..

Děkuji Ladasovi za doporučení, protože tohle je podle mě velice nedoceněná pecka. Nechápu, že to není alespoň v červených číslech (CSFD), protože podle mě je to po první sérii zhruba na 90 % a doufám, že to půjde nahoru. Super hlavní dvojice Shawna a Guse doplněná o skvěle přihrávající tatíka, nedůvěřivého detektiva a jeho parťačku. Navíc mezi Juliet a Shawnem funguje velice dobře chemie. Jak říkám, po první sérii jsem spokojen a uvidíme co dál.

Druhá série pokračuje v nastoleném tempu a některé díly jsou doslova nezapomenutelné. Například poslední dva o módě a o mumii. Opravdu zatím není role, která by mi vadila. Snad jen Gus občas, i když ten to hned napraví nějakým podařeným fórkem. Opět 90% a chci další.

Stále lepší a lepší. Opět některé díly nezapomenutelné, jako ten fotbalovej nebo pátek třináctého případně ten bankovní. Už jsem si Psych nebo po našem Agenturu Jasno zamiloval a chybičky na ní nevidím. Ještě mě překvapil úplný závěr série, kdy se Jules konečně rozhoupala k velkému vyznání. Tohle je pár, kterém musí snad každý fandit, protože ta chemie je opravdu úžasná. No nic jdu na další díly.

Čím víc, tím líp. O tom, už prostě není sporu. zajímavý případy, dobrý vedlejší postavy. Bonusové body za Abigail (Rachel Leigh Cook), k tomu Yin a Yang Story. Neuvěřitelné množství narážek, na filmy, kulturu a v podstatě vše americké. Došel jsem do stádia, kdy je jasné, že Shawna, Guse a celou povedenou partičku nejde nemilovat. Už je to 100% a já řadím Agenturu definitivně mezi nejoblíbenější seriály, ke kterým se budu rád vracet. A to mi ještě kousek zbývá...

Zlomová sezóna, pořád sakra dobrá. Proč zlomová? No přeci kvůli Juliet, sice nám to trvalo a musel se vrátit nejen Yin, ale i Despereaux, ale dočkal jsem se. A jednotlivý epizody jsou skvělý. Výbornej je díl Viagra Falls, ale i všechny ostatní baví ať už jde o kanadskej díl, závodní díl nebo díl s polárním medvědem. Zvláštní specialitou je uzavření trilogie Yin a Yang.

K šesté sérii už je zbytečný psát něco novýho, protože, když už jsem se dostal jsem, tak je jasný, že tenhle seriál jsem si definitivně zamiloval. Tentokrát došlo na Osvícení, na upíry, na baseball, na reality show i na léčebnu. Svůj prostor dostal opět i Despereaux, což je dobře. Nejvíce mě ale bavil "Hangover" díl, tam jsem se řezal od začátku do konce. A na konci pak přišel ošklivej cliffhanger, tak uvidíme co bude dál...

Navíc má seriál jedno z nejlepších ukončení, co jsem kdy viděl a perfektní muzikálový díl...

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Magické síle asi ne, ale to mozek

Hlavní hrdina Shawn byl od svého svérázného otce od dětství veden k pozorování důležitých, ale i nedůležitých detailů, rozkrývání psychologických triků, rozvíjení analytického myšlení atd., čehož využívá k řešení detektivních případů. Na tom by ještě nebylo nic moc, co by "Psych" výrazně odlišovalo od tuctů jiných seriálů. Jenže Shawn není - jak by se dalo čekat - žádný nafrněný narcis, opájející se svou neklamou racionalitou. Jen tak se vydává za psychotronika a zmatenou policii vodí k dávno rozumem objeveným stopám na základě svých tajemných "vidění". Tím se jednak skvěle baví, a druhak postrkuje spravedlnost tam, kam by se poslepu nikdy nedostala. Doporučuji se Vám na tento seriál nebo alespoň na jeden díl podívat, a pak uvidíte, zda-li mu dáte šanci nebo ne.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

I know, you know, I am not telling a truth

Tenhle seriál je díl od dílu lepší, první řada byla takový průměr, ale u 2. řady se neustále tlemim. Moc se mi líbí, jak to jiskří mezi Juilet a Shawnem. Skvělý je bručoun Henry, jeho rady, výchovný metody a jaký vztah má se Shawnem - jak soutěží či si dělají naschvály. Gus pěkně doplňuje Shawna a snaží se ho kapku krotit, i když ne že by mu to moc šlo...naštěstí. No a Lassie to je kapitola sama pro sebe, nejdřív, jak se snažil Shawna ignorovat, nedokázal snést ty jeho skopičiny při jeho "viděních" (podceňoval ho - senzibil je přece něco podřadnýho a bláznivýho:)), pak se mu snažil ukázat, že je lepší detektiv a teď už rezignoval a při těch jeho eskapádách si jen povzdechne.
Tak 3. řada to je kapku něco jiného, už to není tak, že jdou na policejní stanici a prosí o případ, teď na ně naráží a někdy docela zajímavě, každý díl je kapku jiný a to se mi líbí, seriál se vyvíjí, neopakuje se a je vidět, že hlavní hrdinové si to víc a víc užívají. Mimochodem závěrečný díl 3.řady je opravdová perlička.
Tak seriál je čím dál lepší a ve 4.řadě je každá epizoda něčím jiná no a poslední díl je úplně fantastický.
5.řada vůbec neklesá na kvalitě a já se stále bavím, zakončení trilogie je skvělé a co oceňuju nejvíc je, že i když byla seriálu schválena další řada, plánovanou trilogii ukončili a nenatahovali, to se moc v jiných seriálech nevidí. Musím taky vyzdvihnout scénáristické vlohy Jamese Rodaye, epizody, které napsal nebo na nich spolupracoval, jsou skvělé (viz. Dual Spires).

100 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Psych

Seriály podobného typu mám ráda, takže ani tento není vyjímkou. Hlavní postava je poněkud netradiční, ale alespoň se to liší od ostatních kriminálních seriálu. Některé věci se mi tam zdají poněkud trapné a přehnané, já osobně bych je vystřihla, ale zase na druhé straně se u nich i pobavíte...A ještě bych se vrátila k českému překladu, který je opět více než hrozný, kdybych si o tomto seriálu nejdřív něco nepřečetla a viděla jsem první tento název, tak bych na to asi nekoukala....Ale to nic nemění na tom, že to je velmi povedený seriál.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Výborný příběh

Agentura jasno (ikdyž moc nechápu ten překlad) je pro mě absolutní špičkou co se týče kriminálních seriálů. CSI je skoro pořád stejná, jen se odehrává v jiném městě, a s tím jsou spojené i jejich případy. V případě Psych je to ale něco naprosto jiného. Nikdy nevím, co Shawna zase napadne, do čeho se zaplete a co poplete. Jeho schopnosti jsou skvělé a jelikož je podává s humorem, člověk se dokáže na stejný díl podívat třeba 4x. Stejné tak je tomu i s ostatními postavami. Vztahy mezi nimi se vyvíjí, postupují dál s každou sérií. Na tomhle seriálu mi vadí jediné: série jsou příliš krátké a než se doustanou do CZ verze (moc nemusím titulky) dost to trvá... Také moc nepodporuji název Agentura jasno, nechápu, koho to napadlo...

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Fake psychic. Real detectives.

Kriminální seriály nemám rád, ale tohle je jiné kafe. Velice vtipný seriál s výborně vybranými představiteli hlavních rolí, mezi kterými je skvělá chemie. Každý díl má zajímavou zápletku a průběh pseudovyšetřování ústřední dvojice mě vždycky rozesměje.

80 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Parádička

Tak pro mě naprosto geniální seriál. :)

Zábava, napětí, zábava, zábava a srandy kopec. Shawn je výborná hlavní postava s netradičními nápady (viz. dinosaurus) a věrný parťák Gus nemůže chybět. Celkově celý tým, Lessi, Juliet, Gus, šéfka a Shawn jsou dobře napsané postavy. Seriál překvapuje stále něčím novým a nečekaným a já osobně se u něj nenudím.

Získal si mě hned po pár prvních dílech. A zatím nepustil, možná se to některým bude zdát ujeté, ale pro mě, je to moje jednička, takže nemůžu jinak než 100%! =)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Super čichač :D

Psych je super seroš, kterej už mám nějakou dobu rozkoukanej. Já mám ale osobně radši vážnější seriály, kde se dvakrát nebo třikrát za díl objeví vtip :D Viz.: Mentalista, Castle, WhiteCollar. Ale pro pobavení super. Případy zas tak super nejsou, ale postavy to zase vracej takže suma sumárum 80%

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Super seriál

Co říci o tomto seriálu. Snad nejvýstižnější je přirovnání, že zraje jako víno. Jestliže první série byla silnější průměr (lepší komediální než kriminální stránka), tak v každé další sérii se kvalita čím dál tím více zvyšovala, přičemž od 4. série prakticky zmizela i větší nevyváženost mezi díly. K Psych jsem šel se skepsí, ale místo toho jsem jen nadšen.

100 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Agentura Jasno

Oba kluci jsou sympaťáci a skvěle jim to spolu ladí. Moje nejoblíbenější postava je ovšem Lassie, zvlášť miluju jeho scény se Shawnem :-)

Každý díl je jiný, protože se odehrává v jiném prostředí. S přibývajícími řadami pochopitelně kvalita lehce poklesla, ale přesto v seriálu pořád najdeme perly jako třeba Psych verzi městečka Twin Peaks a samozřejmě jsou tu skvělé hostující hvězdy, například Danny Glover nebo William Shatnera.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Psych

Seriál, který prostě neomrzí. Pořád dokola to samé, ale nepřestane to bavit. První díly byly nejlepší. Škoda, že nemá více sérií.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

I heard it both ways

Je to moj najoblubenejsi serial. Zacala som ho pozerat asi tak pred mesiacom a som z neho uplne vedla. Je uzasny. Niektori hovoria ze ked sa dal Shawn dokopy s Juliet, tak serial touto seriou konci. Ja s nimi nesuhlasim. Uz od 11. dielu 5. serie mozme vidiet ako autori tento vztah sice rozvijaju, ale velmi pomaly. Dufam ze agentura jasno vydrzi este aspon 2 plnohodnotne a uzasne serie ako doteraz.

100 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Psych

Viděla jsem sice jen pár dílů, ale pokaždé jsem se dobře pobavila. Ty dialogy a hlášky jsou naprosto super. I když být Gusem, tak někdy Shawnovi vážně vrazím.
Je to zase úplně jiný druh kriminálky a myslím, že se jim povedl. I když pro mě bude vždycky lepší Mentalista, kde je mi Patrick Jane mnohem sympatičtější než tady Shawn :)

70 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Psych

Tak abych řekl pravdu moc nevím co si o tomhle myslet ...
Podle mě je to trochu podobné jako Mentalista až s tím rozdílem že Mentalista se vydal spíše cestou akce a napětí s příměsí humoru a Psych si vybrala cestu druhou hodně humoru s lehkou příměsí akce a napětí. A právě to napětí mi tam dost chybí.
Zkrátka se na seriál nesmí pohlížet jako na detektivní ale jako na seriál komediální a oddechový .

Postavy jdou dos bezduché a přímočaré Spencer vyřeší každý případ během několika minut i když na tom pracují desítky jiných policistů delší dobu než on. A při tom všem mu pomáhá lehce přitroublý Gus kterému vše dojde až o něco málo déle než ostatním.

Podle mě je to prostě jeden z těch průměrných seriálů který nemá moc čím překvapit. A takovými je už televize přehlcená.

40 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
11 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Baštim ;)

Naprosto úžasný seriál. Shawn je naprosto úžasně promyšlená postava. A Gus? Ti dva mi přijdou jako Pat a Mat. Dohromady to po děravé cestě zvládnou, ale jakmile by měli fungovat samostatně..
Není díl, aniž bych se alespoň jednou (minimálně) nezasmála.. =)
Navíc miluju ty vtípky. Jak si Shawn věčně utahuje z Guse.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

80%

Skvělá oddychovka plná vtipných scének a samozřejmě okořeněná trochou té detektivní práce. I když tento seriál staví především na té komediální části, tvůrci umí i přitvrdit muziku viz. díly s jin a jangem. Prostě tenhle seriál má vše co by podle mého seriál, který chce být úspěšným mít měl

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Bezva

Jeden z mých zamilovaných krimiseriálů. Vtipné, střelené, nápadité a veselé. Jeden z mála seriálů, které stojí mimo proud. Pobavily mě i obdvné odkazy na mentalistu, kterýžto je vážná verze tohoto.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Agentura Jasno

Seriál o chlápkovi, který si hraje na to, že je médium a tím si občas získává respekt druhých. Shawn Spancer se svým kamarádem Gusem si otevřeli Agenturu Jasno, kde hlavně Shawn řeší různé případy a spolupracují s policií.

I ten samotný nápad je skvělý, ale provedení ještě lepší... U tohoto seriálu se prostě nejde nesmát.

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

I know, you know

Seriál není tak dobře detektivně propracovaný jako Mentalista (tady už dopředu tušíte, kdo bude vrah a ani není na to těžké přijít klasickým vyšetřováním), ale rozhodně pobaví. Hlavní dvojka se skvělej doplňuje a Shawnovi záchvaty mě skutečně dostávají. Úžasný seriál.

60 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Odpočinkový

Líbí se mi, jak Shawn pozoruje každou maličkost, kéž bych to taky dokázala. Ale silně mi nesedí to, že předstírá, že je jasnovidec. Měl by argumentovat tím, čeho si policajti nevšimli a ne hrát komedii, bylo by to lepší. Jinak je to svěží vtipný seriál.

80 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

fajn

veľmi kvalitné pozeranie. Netradičná detektívka - vyšetruje blbeček s poskokom. Ale veľmi príjemné, vtipné, ...

90 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

psych

serial se mi docela.herci jsou taky docela zajimaví.
chtěla bych se zeptat jestli bude 4 řada?

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

.::.

netradicny detektivny serial, aj ked neviem preco Shawn predstieral, ze je medium

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

skvělý

První série byla trochu praštěná, ale od druhé série nemám co vytknout, vtipy kterým se směju ještě teď , skvělý hlášky a dokonce i dobrý zápletky. Po pár dílech jsem si oblíbila všechny hlavní postavy.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Srdcovka

Kdysi jsem na tenhle seriál narazila z čisté zoufalosti. V té době nebylo nic, co by mě zaujalo.
I když detektivní seriály nevyhledávám, přišla mi Agentura jasno jako skvělá oddechovka.
Od prvního dílu mě dokázala pobavit a s pokračujícími sériemi stále více a více.
Přátelství Guse a Shawna sice nevypadá, ale je neskutečně upřímné. Tuhle dvojku už nebudete chtít vidět jinak než jen společně.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Geniální

Tento seriál se zdá jako blbost, ale je opravdu geniální. Nemohla jsem se přestat chlamat u některých dílů, které jsou opravdu geniální. Což abyste se se fakt od srdce smáli dlouhou dobu u seriálu, to se moc často nestává.
Postavy jsou napsány úplně skvěle. Jedna z největších záhad pro mě je, že Lassiter, který v prvním dílu byl pro mě naprostý záporák, se pro mě stal jeden z nejoblíbenějších postav vůbec. A celkově si nemůžu stěžovat na žádnou postavu, sžijete se s nimi a pak litujete, že je nemůžete potkat naživo.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí