Aliho parťáci

Aliho parťáci (Aliho parťáci) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
lukascoolarik

1. dubna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Proč?

Tenhle mix televize s internetem prostě nefunguje. Někdo byl očividně příliš línej, když tenhle koncept vymýšlel, protože tady nefunguje absolutně nic.

Naprosto chápu, že s tímhle někdo přišel. Bylo to nevyhnutelné, protože YouTube už pronikl do tolika míst, že je to až neuvěřitelné, a bylo opravdu jen otázkou času, než se někdo, konkrétně Prima Cool, rozhodne na tomhle i profitovat. A daří se jim to. Profitovat, nikoliv vytvářet kvalitní obsah.

Na tomhle pořadu je toho špatně tolik, že je těžké vybrat to nejhorší. Začneme tím základním. Kdo je vlastně tenhle Ali? O YouTube toho vím dost, možná i víc, než bych chtěl, a na tohle jméno jsem za ty roky ani jednou nenarazil. To mě přivádí k prvnímu problému: když chcete pořad o youtuberech, hlavním aktérem by měl být snad nějaký velký youtuber, ne? Už jen z čistě marketingového hlediska je to přece chytřejší tah a pořad by tak přilákal ještě víc očí. Samotný výběr vedlejších youtuberů je pak ještě tragičtější. Chybí tam nějací kvalitní tvůrci, ale kdo by se divil, že tam nejsou. Kvalitní tvůrci by přece do takové slátaniny nikdy nešli.

Samotná premisa nezní ani trochu zajímavě a ani trochu lákavě, takže kdybych o YouTube a tomhle pořadu slyšel prvně, naprosto bych nechápal, co to má být. Banda puberťáků, co se válí na gauči, sype ze sebe trapné vtipy, hraje videohry a dobrovolně se ztrapňuje před celým národem. Když chci hrát hru, zahraju si hru. Když se chci dívat na videa, dívám se na videa. Ale koho napadlo tohle natáčet? Samostatně mají někteří z těch youtuberů aspoň nějaké charisma a aspoň sem tam vydají něco kvalitního, ale dohromady je to fakt je náhodná skupina lidí, která neříká nic s jakoukoliv hodnotou. Ještě smutnější je odnož Šéfík internetu a fakt, že tam dosadili Ondřeje Sokola, jehož výrazy naprostého nezájmu a deprimované pohledy i projevy naprosto dokonale vyjadřují, jak se většina lidí při sledování cítí.

Suma sumárum, koncept jako takový špatný není, zato provedení je tragické. Tvůrci nevědí, co chtějí, a nejspíš ani to, co vlastně dělají, a podle toho to i vypadá. I skalní fanoušci zainteresovaných youtuberů si musí rvát vlasy, ale pro děti ve věkové kategorii kolem třinácti let, co věří, že z nich jednou bude příští GoGoManTV, je to dokonalá zábava.

Avatar uživatele
Locke

3. července 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Co to jako je?

Náhodně jsem viděl kus jednoho dílu a hlavou se mi střídaly pouze tyto myšlenky:

1) Půjdu se zabít. Jaký způsob bude asi nejrychlejší a nejméně bolestivý?
2) Co tam sakra pro všechny svaté dělá Ondřej Sokol? Pokud potřebuje prachy, nebylo by pro něj méně ponižující, kdyby začal pracovat v Mekáči?
3) Pokud ten díl dokoukám dokonce, dostanu z toho rakovinu očí a uší?
4) Co tam sakra dělá Ondřej Sokol???

Avatar uživatele
Umbaros

25. dubna 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Slabý podprůměr

Těžko říct kam tenhle počin vlastně zařadit. Ali si totiž kouše od všeho kousek a zaštiťuje se streamem. Takže na jednu stranu tu stojí několikahodinový stream, kde se partě občas zdárně daří bavit diváky a víc než stream mi to připomíná vcelku průměrnou talkshow.

Na druhou stranu je tu ale ta televizní třicetiminutová část, která ze všeho nejvíce připomíná slátaninu všeho možného, přičemž jednotlivé prvky spolu nefungují. Je tam všechno a přitom nic.

Jako televizní počin podprůměrné. Ali by měl ten pořad víc usměrnit na nějaké hlavní téma, kterému by ostatní zdárně sekundovali.

Avatar uživatele
007.dany

2. května 2015

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Hrůza...

Ať už jsou oni borci dobří nebo ne,tak to nevím.......jejich videa jsem neviděl,ale tento pořad je hrůza.Ať už dělají cokoliv,tak mi to přijde jako pěkný zmatek.Vždyť samotní účinkujcí mě ničím nezaujmou.Takže výsledek je nulový.

Avatar uživatele
Marťa

18. února 2015

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

...

No, upřímně nevím, co si mám o tomto pořadu myslet. Není to typická ukázka her, ale ani vyloženě komediální talkshow. Je to prostě "parta nadšenců, co se sešla u kámoše doma a hraje tam hry." Myslím, že tohle nadchne maximálně fanoušky oněch pěti youtuberů a to ani ne všechny. Není to tak zlé, ale do televize to podle mě nepatří.

Avatar uživatele
TheDoll

26. prosince 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

"Hrajeme" s někým

Co na to povědět?
No, když nemáte co dělat zrovna tak o víkendu, máte 20- 30 minut a máte se rozhodnout mezi sledováním tohoto nebo pokoušením zapálit si řasy, tak zvolíte spíš toto. Taková blbina, občas se pobavíte.

Rozhodovala jsem se, jestli dát 40%, nebo 50%. Ale nakonec jsem se rozhodla pro padesát, protože už mě to několikrát zachránilo a udělalo mi to takovou zvukovou kulisu při obědvání.