plakát seriálu

Aliho parťáci

(Aliho parťáci)

Názory uživatelů

Co to jako je?

Náhodně jsem viděl kus jednoho dílu a hlavou se mi střídaly pouze tyto myšlenky:

1) Půjdu se zabít. Jaký způsob bude asi nejrychlejší a nejméně bolestivý?
2) Co tam sakra pro všechny svaté dělá Ondřej Sokol? Pokud potřebuje prachy, nebylo by pro něj méně ponižující, kdyby začal pracovat v Mekáči?
3) Pokud ten díl dokoukám dokonce, dostanu z toho rakovinu očí a uší?
4) Co tam sakra dělá Ondřej Sokol???

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Katastrofa

No o čem to vlastně je? No asi tak. Vrátim se do doby, kdy mi bylo 11-17. Poflakovali jsme se s kámošema po ulicích, přišli si strašně tvrdě, říkali si trapný vtipy, uráželi druhý, hráli si na mistry světa, občas udělali něco bláznivýho, chodili k sobě, když byli rodiče v práci a hráli videohry. Bez žádného konceptu jsme tyto věci dělali náhodně a bezhlavě.

Nejspíš jsme nebyli a ani nebudeme jediní, ale někde si nějaká moudrá hlava řekla, že by to mohla dělat banda trotlů v televizní show. Přesně tak to totiž je a tak to i vypadá. Evidentně si nikdo nevrtal hlavu se scénářem. No spíš takhle... nikdo si nelámal hlavu s konceptem. Takže je to katastrofální slátanina všeho, v které se nic nedozvíte.

Pořadem Vás provází velryba, která je evidentně na suchu s nápady, tak si řekla, že urážet druhé skrz sebe je prima. Pro příklad: On je ošklivej jako moje celulitida na prdeli.
Vážně?
Dále hlavní aktér Ali! Který hraje v pořadu druhé housle. Není se čemu divit, když mu je sotva rozumět a do role 35 letého puberťáka se prostě nehodí.
Sokola komentovat budu jedním slovem. Proč?

Závěr: Radši bych se díval 25 minut do prasečí řiti, než bych si pustil další díl. Již televizní spot mě nutí prokopnout televizi, obsazení je nudné a trapné. Nedívejte se na to! Mě to ještě ve snech pronásleduje.

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Slabý podprůměr

Těžko říct kam tenhle počin vlastně zařadit. Ali si totiž kouše od všeho kousek a zaštiťuje se streamem. Takže na jednu stranu tu stojí několikahodinový stream, kde se partě občas zdárně daří bavit diváky a víc než stream mi to připomíná vcelku průměrnou talkshow.

Na druhou stranu je tu ale ta televizní třicetiminutová část, která ze všeho nejvíce připomíná slátaninu všeho možného, přičemž jednotlivé prvky spolu nefungují. Je tam všechno a přitom nic.

Jako televizní počin podprůměrné. Ali by měl ten pořad víc usměrnit na nějaké hlavní téma, kterému by ostatní zdárně sekundovali.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

... jak říká klasik...

... "to nás pánbůh trestá, že se nemodlíme"...!!!

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Hrůza...

Ať už jsou oni borci dobří nebo ne,tak to nevím.......jejich videa jsem neviděl,ale tento pořad je hrůza.Ať už dělají cokoliv,tak mi to přijde jako pěkný zmatek.Vždyť samotní účinkujcí mě ničím nezaujmou.Takže výsledek je nulový.

0 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

...

No, upřímně nevím, co si mám o tomto pořadu myslet. Není to typická ukázka her, ale ani vyloženě komediální talkshow. Je to prostě "parta nadšenců, co se sešla u kámoše doma a hraje tam hry." Myslím, že tohle nadchne maximálně fanoušky oněch pěti youtuberů a to ani ne všechny. Není to tak zlé, ale do televize to podle mě nepatří.

30 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

"Hrajeme" s někým

Co na to povědět?
No, když nemáte co dělat zrovna tak o víkendu, máte 20- 30 minut a máte se rozhodnout mezi sledováním tohoto nebo pokoušením zapálit si řasy, tak zvolíte spíš toto. Taková blbina, občas se pobavíte.

Rozhodovala jsem se, jestli dát 40%, nebo 50%. Ale nakonec jsem se rozhodla pro padesát, protože už mě to několikrát zachránilo a udělalo mi to takovou zvukovou kulisu při obědvání.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé