Angel

Angel (Angel) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Orfeus

I když se Angel zakousl Faith do krku, byl přemožen. Na poslední chvíli si píchla drogu orfeus. Je kouzelná, odrovná jak upíra, tak oběť. A její destruktivní účinky na psychiku mohou být nezvratné.

Spoutaného spícího Angela zavřou zpět do klece, Faith uloží a Lorne s Wesleym vysvětlí Fred, o jak závažnou situaci jde. Do hotelu dorazí čarodějka Willow. Angelus s Faith jsou zatím spolu ve snech. Angelus prožívá všechny Angelovy dobré skutky, Faith se mu vysmívá a oba dojdou k závěru, že se Angelus nachází v pekle. Cordelia se snaží promlouvat k Angelusovi, aby ho vrátila zpět z jeho halucinací, ale ten je stále mimo. Willow chce kouzlem rozbít nádobu, v níž je Angelova duše, a dá se do čarování. Vyvolá zářivou hlavu nějaké nestvůry...

Cordelia brání duši černou magií, ale její sílu přeruší Connor, který se chce přesvědčit, jestli je v pořádku. Cordelia mu vysvětlí, že je potřeba zabít Angeluse, aby tohle všechno skončilo a nestalo se nic jí ani dítěti. Connor jde do sklepa zabít Angela. Zabrání mu v tom Faith, která mluvila v halucinacích nejen s Angelusem, ale i s Angelem a probrala se do reality. Konečně je po všem... Nebo není?

Zajímavosti

Když se Willow (Alyson Hannigan) předkloní, můžeme vidět její tetování, které je japonským znakem pro štěstí.

HUDBA V EPIZODĚ

Barry Manilow (Mandy)

Faith a Angelus sedí v restauraci a sledují jak jde Angel k hudebnímu automatu a tuto píseň si z něj nechá zahrát.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358