plakát seriálu

Angie Tribeca

(Angie Tribeca)

Názory uživatelů

Šílenost, ale vlastně docela povedená

Angie Tribeca je sitcom, který jsem měl v hledáčku už delší dobu. Hlavním lákadlem jsou pro mě lidi, který se na tom podílejí. Hlavním tvůrcem je Steve Carell neboli Michael Scott ze seriálu The Office a hlavní roli hraje Rashida Jones čili Ann Perkins ze seriálu Parks and Recreation. To je pro mě kombinace, které se jen těžko odolává. Navíc stanice TBS umí poslat do vysílání vcelku dobré komedie.

První trailer mě nijak extrémně nenalákal, v podstatě jen prozradil, že půjde o pěknou šílenost. Na pilotu tedy bylo ukázat, jestli vše šílené již prozradil trailer nebo jestli se to dá ještě umocnit. A umocnit se to dalo.

Na mě osobně to bylo místy až moc šílený (hlavně v pilotu). Ale je vidět, že tvůrci mají spousty nápadů, jen očividně neví, kdy nějaký vyškrtnout. Z policejní klasiky si to skvěle utahuje a každý kdo má rád Bláznivou střelu se podle mě musel pobavit. Vtipů se najde opravdu spousta, ale právě kvůli tomu množství všechny nefungují. I když pravdou je, že postupem času se četnost snižuje a celé se to trochu uklidňuje. Můj oblíbenec je pes a taky mě baví "doslovné" vtípky. Pobaví i hostování známějších herců (Lisa Kudrow, Bill Murray nebo Sarah Chalke)

S první sérií jsem spokojen. Dobře jsem se pobavil a věřím, že Angie Tribeca může sloužit jako takové guilty pleasure.

Druhá série se veze na podobné vlně jako ta první, i když je místy o něco méně šílená a to hlavně proto, že se pokusili o vytvoření příběhu, který se táhne na pozadí celé série. Na scénu vstupuje Mayhem Global a delší hostování si taky vyzkouší James Franco nebo Heather Graham a opět to skvěle pobaví. Docela jsem zvědav s čím se Angie vytasí za rok a určitě si na to počkám, protože to je nenáročná jednohubka, kterých nikdy není dost.

I ve třetí sérii Angie Tribeca baví a to dost. Podobný seriál ve watchlistu nemám a ono se možná nic podobného ani nevysílá, takže si absurditu a doslovné vtípky užívám. Jako i série předtím i letos perfektní hostování, ať už jde o Chrise Pinea, Timothy Omundsona nebo Natalii Portman. Opět se příběh táhne celou sérii a bizarní finále mu nasazuje korunu. Jen tak dál...

Jak to tak vypadá, tak poslední čtvrtá řada byla už tak trochu nad plán. Mizí některé postavy a přichází nové, ale už to tak nějak nefunguje jako předtím. I tak zůstává Angie Tribeca slušnou absurditkou, která dokáže pobavit.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Konečně zase dobrá parodie

PO Galavantovi, který v druhé serii každým dílem více perlí, zase jedna dobrá parodie ve stylu L. Nielsena, pravda některé gagy jsou trošku nedotáhnuté, a nedodělané, ale jde přece o to se bavit a to tohle splnuje perfektně. Za mě musím říct, že tento styl humoru se mi hodně líbí a některé ty vtípky protažené na druhou sou parádní. Konečně se člověk dočká i jiného než fekálního a tekutinového humoru a za to jdem vděčný. Děkuji

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Angie a její smečka

Seriály s kriminální a policejní tématikou u mě momentálně vedou, ale určitě nejsem proti nějaké parodii na jejich typická klišé.

Angie Tribeca je silnou a velmi sebevědomou ženou (ale zřejmě se to na jejím okrsku neví :D), která podléhá typickému klišé policejních detektivů. Odpor vůči partnerům, kterých vystřídala neuvěřitelné číslo (mluvím o detektivních parťácích).

Angie Tribeca se otevřeně a někdy až šíleně vysmívá základním klišé tohoto žánru, paroduje co potká, včetně vztahů hlavních hrdinů a spoustu věcí bere doslova (třeba židli :D)

Rashida svou roli zvládá úžasně a Hayes v roli detektiva Jaye rozhodně nezaostává. Třešinkou je pro mě přítomnost Jere Burnse, jehož hlášky mě většinou úplně odrovnají. Andree a její lékařské zprávy bych mohla poslouchat pořád. Postava Monici Scholls je brutální. Mluvící pes a jeho parťák se ukazují víceméně do počtu.

Angie Tribeca není chytrý seriál, nemá v sobě ani žádnou honosnou zprávu pro diváky. Nese jen hromadu ztřeštěné a šílené zábavy, kterou radostně šíří těm, kdo jsou ochotni si z ní kousek vzít.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Špička parodie!

Skvělý seriál parodující snad všechny myslitelné klišé a nešvary kriminálek. Občasná ztřeštěnost je podle mého jen šikovně schovaná nadsázka a za většinou vtipů (ať sebešílenějších) jde najít myšlenku a to silně oceňuji. Mile mě překvapilo, jak si Tribeca drží laťku a stíhá parodovat i vývoj děje.
Mírné zhoršení přinesla čtvrtá série v podobě zbytečných nových hlavních postav, ale na druhou stranu změna prostředí seriálu přinesla trošku svěžího větru.
Pro mě je Tribeca špičkou v žánru a snad i zůstane.
Plnou kvalitu parodie, podle mého názoru, docení hlavně zkušenější fanoušci krimi s kritickým myšlením.

Mimochodem- časté "štěky" známých herců dokážou potěšit :)

(psáno po shlédnutí 4. série)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Musím se smát

Musím se smát od začátku do konce.Tenhle seroš je fakt dobrej. Některé vtípky jsou předvídatelné, to ano, ale většina přijde v době kdy to nečekáte a to je potom bomba. A je to díl od dílu lepší. Bože dej at jim to vydrží co nejdéle.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

niečo nové

hej, tento typ humoru mám rád. Myslím že to super funguje - priamočiari humor, nič pre intelektuálov. Je to niečo na štýl Brooklin nine-nine reznuté s Bláznivou strelou alebo Hot shots. Proste skôr situačný humor. Dúfam že to tak vydrží a nevystrielajú sa scenáristom nápady, ale pri 20 minutovej stopáži by to mohlo udržať grády. Ozaj, po Parks and recreation som rád že Rashida Jones je späť.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jak napsal Pajky...

"je to sileny az moc"...jo, to tedy je, to neni jemna parodie...tam je to gag za gagem, ale aby to bylo takhle nabity i dalsich deset dilu?
No...uvidime, ja se bavil, par foru bylo dobrejch, nektery ale byly az pretazeny, nektery nedotazeny...

EDIT1: po sesti dilech nejen ze zvednu hodnoceni, ale jsem velmi spokojeny...uz ted mam jistotu ze me dalsi dil pobavi, ani TBBT me tak casto nerozesmeje...je to jednoduchy, na absurdnost a jednoduchost nekterych foru se da rychle zvyknout, takovahle blbost me chybela...

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Co to jééé?

Tak já opravdu nevím. Nějak tomu nemůžu přijít na chuť. Má to výborné momenty, ale jindy mi to přijde až zoufale křečovité. Mám ráda parodie, ale tohle je na mě asi až moc brutální. Myslím, že na tuhle šílenost nejde napsat optimální názor. To se prostě musí vidět.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Trochu moc devadesátkový

Parodie mám ráda, ale tohle je na mě moc ve stylu agenta WC 40. Čekala jsem parodii reálnou, jenže tohle je ten typ, kde detektivové hážou na případ očko doslova, jenže z Nielsena a Žhavých výstřelů už jsem prostě vyrostla. Tenhle seriál mi je bohužel až moc připomínal.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

... VÁŽNĚ ??

při vší úctě, co se mě týká, tak tohle je fakt hodně špatné.... Stejně jako třeba L_u.C_a , jsem přestala sledovat po prvních 5ti minutách.... v šoku, jestli je vůbec možné, aby se něco takového vůbec natočilo, dobrovolně v tom někdo hrál .... to jsem přemýšlela možná dalších 5 minut ....
PS. nemám ráda hloupočké komedie, parodie ... ale tohle je podle mého příliš moc i na mou sestru, která naopak parodie zbožňuje ...

0 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
23 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Šílenost

Ok. Poprvé jsem nedokoukala první díl seriálu do konce. Musela jsem to po 5 minutách vypnout. Mám ráda humor, problémem je, že nemám ráda parodie. Veškeré scény, které jsem v prvních 5 minutách viděla mě přišly šíleně přepísklé. Ani jednou jsem se nezasmála a jen jsem si v duchu říkala, že to snad nemyslí vážně. Ale pro lidi, kteří mají rádi parodie asi dobré no, ale z mé strany bych seriál po prvním dílu stáhla z vysílání.

10 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí