plakát seriálu

Are You There, Chelsea?

(Are You There, Chelsea?)

Názory uživatelů

Are you there, Chelsea?

Are you there, Chelsea? nedává smysl ani jako název (to zkrácení názvu považuju za velkou chybu, "Are You There, Vodka? It's Me, Chelsea" zní prostě líp), ani jako seriál.

Sexuchtivá věčně v lihu naložená barmanka, upjatá sestra, spolubydlící na úrovni mentální retardace, ne, Are you there, Chelsea? vážně není nic pro mě. Přetrpěla jsem to jenom kvůli Lauře Prepon a vzpomínkám na That ´70s Show, ale vidět Donnu oblizovat Feze na mě zanechalo neblahé psychické následky:-)

Podle mě je největším problémem to, že jenom na samotném party girl postoji není možné takovým způsobem vytvořit a udržet pohromadě celý seriál. Většina vtipů mi vůbec nepřišla vtipná, dokonce ani úsměvná, skoro bych řekla, že jsou snad z poslední cenové kategorie. Dalším problémem jsou postavy, protože všichni kromě Chelsea, která na mě navíc působí strašně nesympaticky, jsou naprosto nevýrazní, v podstatě dělají jenom nepodstatné křoví.

Všechno v seriálu vypadá naprosto nuceně jenom proto, aby tvůrci asi do 20 minut stihli narvat co nejvíc vtipů. Místo alespoň nějakých dialogů mezi postavami je tu jen ten smích reagující na rádoby vtipné věty ve formě: věta – pauza na smích – věta – pauza na smích, a tak pořád dokola. Navíc se seriál omezuje na stále se opakující narážky na sex a alkohol, které postupně začnou otravovat.

Na závěr musím znovu zopakovat, že mi seriál nepřijde vůbec vtipný. Jednoduše bych Are you there, Chelsea? viděla jako seriál na zabití přebytečného volného času.

10 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Laura Prepon..

Jediný důvod proč jsem se na seriál koukla byla Laura Prepon..ale i tak musím říct,že to byla sranda..jenom škoda,že má jenom jednu sérii..nesnáším neukončené seriály :)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nedotaženo

Kvůli Lauře Prepon byl pro mě seriál jasná volba. Bohužel seriál nedostál mých očekávání. Vtipy mírně nadprůměrné, ale jejich zasazení do příběhu velmi průměrné. Někdy byly zasazeny do děje hodně uměle a tkhle je říkat si lidi sice možná přejí, ale ve skutečnosti to tak není.
Ocenila jsem sice shledání s kolegou z That ´70s show, ale vidět Donnu zamilovanou do Feze mě hluboce narušilo.
Když Chelsea hned na začátku řekla, že si s Rickem nesednou v posteli, takže z toho nikdy nic nebude, byla jsem ráda, že se vyhnou velkému klišé. Bohužel to nedodrželi.
Tři sexy servírky mě opravdu netrápí. Když jde o sport bar, kde servírky musí nosit minisukně, víc bych se divila neatraktivnímu personálu.
Víc kroutím hlavou nad tím, jak se u Chelsey neprojevily žádné následky jejího životního stylu. Ta holka hulí, pije jak duha, spí každý týden s někým jiným, aniž by je znala, ale na takový životní styl vypadá hodně zachovale.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Being bad never felt so good.

Už jen kvůli Lauře Prepon jsem seriálu musela dát šanci. Nakonec jsem ale zjistila, že Chelsea je jen průměrný sitcom, který má sice pár vtipných momentů, ale ani za mák by si druhou sérii nezasloužil.

Seriál je natočený podle divokých životních zkušeností Chelsea Handler, americké talkshow moderátorky. Je naplněn spoustou sexuálních narážek, alkoholu a až neuvěřitelně nádherných lidí.

Jasně, herci se nedají srovnávat s tvářemi CW, ale i tak nevím, jestli je vůbec fyzicky možné do jednoho zaměstnání dostat tři kočky, jakými jsou Prepton, Wong a Leggero. Příjemným překvapením pro mě byl Rick (Jake McDorman), ve kterém jsem poznala Evana z mé srdcovky Greek. Ovšem postava Ricka ani trošku nedosahuje zajímavosti a jedinečnosti Evana.

Chelsea nepřináší zcela nic nového. Hlavní hrdinka je velá party girl, má cool nejlepší kámošku a spolubydlící, kterou vezme do party. V práci ji pravidelně navštěvuje starší upjatá sestra a flegmatický otec. Chelsea pracuje po boku svého kamaráda, ovšem postupně to mezi nimi začne pekelně jiskřit, jak taky jinak... Chelsea má v každém díle jiného chlapa, nakonec ale stejně skončí v náruči svého kamaráda. Konec pohádky.

Vtipných momentů seriál moc nenabízí. I když na druhou stranu uznávám, že už jsem viděla mnohem horší sitcomy. Párkrát jsem se zasmála, ale nikdy jsem se neválela smíchy po podlaze. Zdrojem gagů měly být dvojsmyslnné sexuální poznámky, ale scénáristé nebyli schopni tyto scény uchopit dostatečně originálně, aby utkvěly v paměti. Jak říkám, nemastné neslané - neurazí, ani nenadchne.

Nejvíc mě na seriálu potěšily hostující hvězdy. Téměř v každém díle se objevil někdo, koho znám a mám ráda z jiných seriálů, takže bylo fajn je znovu vidět. Extra potěšil Wilmer Valderrama, byl to takový mini reunion s Laurou :) I když jsem si nemohla zvyknout na to, že si Donna a Fez olizují obličeje :D

Pokud potřebujete zabít pár hodin, Chelsea je pro vás jako stvořená. Nepočítejte však s tím, že si po pěti minutách budete pamatovat, o čem právě viděný díl byl.

50 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Názor

Musím uznat, že se první díl vážně povedl, už se těším na další díly. Takový sitcom tu chyběl.

80 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Dotaz

Ahoj lidi, nevím, jestli se to sem může psát nebo ne, tak se kdyžtak omlouvám, ale byla bych hrozně moc vděčná, kdybyste mi mohl někdo poradit, kde mám najít všechny díly? Povedlo se mi sehnat jen 3 a to ještě napřeskáčku, což je mi houby platný :( Takže předem děkuju za radu :)

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé