plakát seriálu

Banished

(Banished)

Názory uživatelů

Trochu rozpaky

Tak nějak nevím, co s tímhle seriálem. Herecké výkony dobré, výprava dobrá, téma nevšední, ale že by mne to chytlo za srdce...Čekala jsem trochu víc. První řada skončila a celá se mi jevila jako seznamovací večírek, jako rozjezd. Tak očekávám, že neukončené dějové linky jsou předzvěstí další řady, kde už se bude dít něco jiného než boj o jídlo a ženy.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Len pre niekoho.

Veľmi oceňujem kvalitné a vierohodné spracovanie. Dej je pre mňa však až príliš strnulý a málo zaujímavý. Seriál asi skôr ocenia ľudia, ktorí sa tematike venujú a dlhšie a hlbšie sledujú. Ja v tejto oblasti nemám dostatočný rozhľad, tak to asi neviem úplne doceniť.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Austrálie v kůlně

Po prvním díle naprosté zklamání. Nesympatické hlavní postavy (i když dobří herci) a nudná dějová linka s kým kdo spí a kdo komu jí jídlo. Tentokrát mě BBC mile nepřekvapila.

30 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Drsný svět pro trestance i vojáky

Zpočátku jsem se obávala, že se bude děj motat pouze kolem vztahů a řešit, kdo s kým spí. Naštěstí se po pilotu vyloupl další rozměr seriálu. Sledujeme, kterak je přežití těžké nejen pro trestance, ale i pro vojáky. Ti se zdají být v kolonii za trest, přestože vidíme, že jde povětšinou o dobré muže. Natrefíme zde i historii v praxi - zločinci sem byli vyhoštěni i za relativně malé trestné činy. Herci jsou výborní, dějové linky zajímavé, jiné pro změnu otravné. Hudba dodává epický rozměr, krásně se doplňuje s divokou australskou přírodou. Seriál z doby osidlování Austrálie zde chyběl. Jen mě mrzí, že krásně rozjetý děj (snad jen prozatím) ukončili.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí