Battlestar Galactica

Battlestar Galactica (Battlestar Galactica) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Farma

Komandér Adama se za potlesku posádky vrací do velení. Aby udržel kontrolu nad flotilou, musí vysledovat svého syna s prezidentkou Roslinovou, kteří utekli s pomocí Toma Zareka a skrývají se někde ve flotile. Adama zavede karanténní opatření a začne prohledávat loď po lodi.

Zdroj: bsg.cz
(se svolením Deuse)

Mezitím Lee a Roslinová připravují odvysílání zprávy ke zbytku flotily v naději, že najdou podporu. Bez možnosti jiné volby Roslinová hraje "náboženské karty", aby zachránila lidskou rasu. Sama sebe prohlásí za Vůdce, jak je napsáno v knize Pythie. Její oznámení se dozví každý ve flotile. Konečně neschopni déle se skrývat vykonají skok zpět ke Kobolu, kde plánuje najít cestu k Zemi.

K překvapení mnoha lidí na Galactice a samotné Roslinové ji následuje téměř třetina flotily. Daleko odsud na Cylony okupované Caprice, je Kara zraněna, když je její skupina přepadena Cylony. Probudí se v nemocnici díky snaze doktora Simona.

Ten jí řekne, že by lépe sloužila lidské rase tím, že měla děti, než bojem se Cylony v kokpitu Viperu. Když se Kara probudí s novou jizvou, nabyde vůči doktoru Simonovi jisté podezření. Vyplíží se ven z pokoje a zjistí, že Simon je Cylon a zabije ho. Při útěku na svobodu najde místnost plnou žen "upravených" jako "stroje na děti"...
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

megawir