Battlestar Galactica

Battlestar Galactica (Battlestar Galactica) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Hnutí odporu

Stanné právo vyhlášené plukovníkem Tighem velmi těžce doléhá na flotilu a hrozí její rozdělení. Rozpuštění Kvóra mělo za následek přerušení dodávek zásob na palubu Galacticy.

zdroj: bsg.cz
(se svolením Deuse)

Šéf Tyrol je vsazen do vězení jako Cylon vzhledem k jeho vztahu s Sharon. Plukovník je manipulován Ellen, svojí ženou, která si přeje, aby byl vrchním velitelem celé flotily. Posílá tak přepadové oddíly na vzpurné lodě. Na palubě jedné z nich se akce však vymkne kontrole a dojde ke ztrátám na životech civilistů.

Lee Adama plánuje útěk prezidentky Roslinové, aby došlo k opětovnému nastolení demokratické vlády. Billy se rozhodne zůstat na palubě Galacticy. Plukovník Tigh nemá tu sílu vydat rozkaz k sestřelení prchajícího Raptora a s ním syna svého nejlepšího přítele.

Mezitím Baltar využije Sharoniny lásky k Tyrolovi, aby zjistil, kolik Cylonů se pohybuje ve flotile.

Na Cylony okupované Caprice nachází Kara s Helem skupinu padesáti tří přeživších vedenou Andersem a Sue-Shaun, členy profesionálního pyramidového týmu. Ti přežili nukleární útok jen díky tomu, že byli vysoko v horách, a nyní připravují plán na útěk z Capricy...
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

megawir