Battlestar Galactica

Battlestar Galactica (Battlestar Galactica) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Ztraceni

Zatímco velitel Adama bojuje o život a prezidentka Roslinová sedí v cele, Plukovník Tigh je vržen do pro něj neznáme role vůdce flotily. A situace se rychle zhoršuje... Tigh posílá Leeho do vězení za spolčení se s Roslinovou.

zdroj: bsg.cz
(se svolením Deuse)

Únikový skok před útočící cylonskou flotilou se pokazí a ponechá Galacticu ztracenou ve vesmíru, oddělenou od zbytku flotily a od lékařské pomoci potřebné k záchraně Adamova života. Zatímco se Tigh rozhoduje, jak se postavit ke krizi, vzpomíná na svůj vztah s Adamou a snaží se posbírat co nejvíce rad a vědomostí které mu jeho přítel za ta léta nabídl.

Brzy ale zjistí, že pokud se chtějí spojit s flotilou, bude Galactica muset skočit zpět do nebezpečí nad Kobolem a sesíťovat počítače, což ovšem udělá loď zranitelnou jak vůči útoku cylonských stíhaček, tak i jejich počítačovému viru.

Mezitím bojuje šéf Tyrol a zbytek sestřeleného Raptoru na Kobolu, o holé životy proti neviditelnému nepříteli, zatímco viceprezident Baltar hledá útěchu ve svých vizích s Number Six. O mnoho světelných let dál, na Cylony okupované Caprice, musí Kara a Helo najít způsob, jak přinést Apollův šíp zpět k flotile...

Zajímavosti

Populace více z této kategorie

47 875 přeživších

Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

megawir