plakát seriálu

Ben a Kate

(Ben & Kate)

Názory uživatelů

His sister. Her daughter. Who's raising who?

Další z desítek nových neúspěšných komedií, které nikdo nesleduje a tudíž je zruší po pár epizodách, nejpozději po první sérii. Nechápu, že to stanicím pořád nedochází, vždyť ten vzorec neúspěchu snad musí vidět opravdu každý amatér, ne? Proč si myslí, že se najednou nějaká komedie o rodině, kterých jsou každý rok miliardy, najednou chytne? To je jasné, že se to nestane, vždycky bude něco, co seriál vtáhne zpět do (pod)průměrnosti. Ani u Bena a Kate to nebylo jinak.

Mám problém hned s pilotem. Ten nám představí ty šílené postavy, které se pouze překřikují. Nikdo z nich vám není sympatický, pokud už ve vás seriál vyvolá nějaké emoce, pak je to soucit s tou malou holkou, které se nedostane víc prostoru, než jen pár sekund nechápajícího koukání na ostatní. Dialogy u ní jsou spíše výjimkou.

S přibývajícími epizodami se kvalita mírně zlepší. Asi je to tím, že už si na tyto tváře zvyknete, už víte, co od nich čekat a toho se také dočkáte, protože se nikdo z nich ani kapku nezmění. Na nervy vám ale polezou všichni. Kate je kolikrát na facku. Opravdu jsem její postavu nepochopila. V jednu chvíli je to blekotající vystrašené kuře, pak se najednou zakouká do dálky, usměje se a najednou z ní vypadne takový sebevědomý a chytrý monolog, za který by se nemusel stydět žádný moralista. Nebudu tu rozebírat celou hlavní čtveřici, na to nemám sílu. Ale věřte, že u každého z tohoto kvarteta by se daly napsat podobné řádky, jaké jste si přečetli o Kate.

Na druhou stranu musím uznat, že co se týče vtipných momentů, tato komedie jich pár měla, což se nedá říct o jiných propadácích. Pár vtípkům se zde opravdu srdečně zasmějete, pár scén vás zahřeje na dušičce. Musíte ovšem k seriálu přistupovat hned od začátku s nízkým očekáváním, aby vás potom příjemně překvapil právě díky těmto chvilkám.

Ben and Kate není letošní nejhorší komedie ani největší propadák. Ale jak říkám, rodinné téma už pár let nefrčí. Chtělo by to přijít s něčím trošku jiným.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Seriál do "pozadí"

Ben a Kate je přesně, jak já říkám, seriál do pozadí. Znáte to všichni asi. Něco děláte (žehlíte, uklízíte, atd.), ale neradi to děláte v tichu, tak zapnete televizi a najdete seriál, který nemusíte až tak vnímat.
Když sem na to jednou koukala normálně, tak mě to nezaujalo. Sem tam se tam objeví vtipná hláška ale jinak je to o ničem. Ben byl podle mě totálně nedospělý a idiot (nemyslím to v dobrém slova smyslu, kdy vás to pobaví). A Kate? U ní ani nevím. Nemastná, neslaná. Kdyby v půlce série odešla, tak si nejspíš ani nevšimnu.
Ale i přesto jím občas zabijím čas, tak dávám 50%.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ben and Kate

Pokud byste se chtěli podívat na nějaký seriál s originálním nápadem, po tomhle rozhodně nešáhněte...
Hlavní postavy si mě vůbec nezískaly, různé zpracování sourozeneckých vztahů jsem už viděla v tolika seriálech, a tak mě ta rádoby komediální ztřeštěnost spíš nechávala chladnou. Vyšší hodnocení (navzdory mé nespokojenosti) dávám hlavně kvůli jedné věci, kterou mě potěšili, a tou byl výběr vedlejších postav. Ať už jde o to malé roztomilé škvrně nebo holku, která má mozek hezky vymytý a vyleštěný. Ty dvě by ten seriál klidně dokázaly utáhnout samy. :)

30 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Why? Why I started to watch this? Why

Vydržala som len 4 časti a aj počas tých som mala čo robiť aby som to nevzdala. Chcela som tomu dať šancu,chcela. Ale nešlo.
Seriál neni niečím originály alebo zaujímavý. Hlavné postavy súrodencov viac ako nesympatické, teda aspoň Ben. Kate tá nevykazuje žiadne náznaky zaujímavej postavy, je to len proste mladá matka, žiadne smútenie, radosť, šialenosť nič. Jediná príjemná postava bola ta malá, tá bola zlatá, ale zvyšok nie.
Dej seriálu tiež pokrývkaval. A poriadne. Nápad, že k mladšej sestre čo má dieťa príde bývať jej brat, nie je zlý, no ničím nie je ani originálny. Každá časť mala pár svetlých vtipných momentov, ale ani tie neboli také, že by sa z nich človek smial neviem koľko ale ani nedokázali zachrániť celkový dojem.

10 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Never again ;)

Hodnoceno po pilotu/může obsahovat spoilery.
Další nová komedie, která mě vůbec nenadchla. (Kdo by, sakra, v reálném životě chtěl zničit svatbu své/ho bývalé/ho?! KDO?!?!) Hlavní postava Bena mi připadala „idiotsky retardovaná“, nebyl to „sweet“ idiot, ale prostě trapnej idiot. Malá Maddie byla celkem sympatická… Líbila se mi také zábavná Lucy Punch se svým sexy anglickým přízvukem ;) Ale ani kvůli ní bych dalších 20 minut svého života Benovi a Kate neobětoval ;)

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ben a Kejt

Najlepšia z komédií, kt. odštartovali v tejto sezóne, aj keď Animal Practice má k tomu dosť blízko. Simpatická mladá matka s dcérou, jej nesimpatický brat - idiot (kt. sa na tú rolu ale hodí), blbá kolegiňa, ... . Tí dvaja robia Kejt zo života veľmi ťažkú skúšku, a len s veľmi pevnými nervami to môže prekonávať. Ale pozerať na to je fajn.

70 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nič moc.

Nenáročný dej, slabé herecké obsadenie a postava Bena vás začne iritovať hneď ako vstúpi na obrazovku...

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé