plakát seriálu

Blood Drive

(Blood Drive)

Názory uživatelů

Grindhouse

Komentuji po čtvrté epizodě, víc bohužel není.
Seriál jsem pouštěl jen abych zabil čas v práci, nic jsem o něm nevěděl a nic jsem neměl v plánu vyhledávat.
Jsem za to rád. O to většího zážitku jsem se dočkal. V momentě kdy na mě v úvodu vyskočilo slovíčko "Grindhouse" jsem zpozorněl. Už před deseti lety, kdy jsem se provrtával beďary a končící pubertou, jsem tomuto žánru/světu (jak chcete) naprosto propadl a myslím si, že ani mistři Rodriguez a Tarantino by se za tento počin nemuseli stydět. (Dokonce jsem po první epizodě začal pátrat jestli to není jejich práce :D )
Hudba perfektní, kamera dokonalá. Postavy mě mile překvapují a to i přes fakt že ty "dobrácký hrdiny" úplně nemusím (nejspíš to vyvažuje počet psychopatů). Kostýmy super (hlavně Mr. Slink), samozřejmě dostatečné množství krve a násilí pro tento žánr. Jediné co trošku postrádám je jistá forma humoru na který jsem si zvykl v dílech výše zmíněných mistrů. A to je důvod proč jen 90%.
Rozhodně se těším na další díly a snad nezmění můj názor na zatím geniálně rozjetou sérii.

HONK HONK!

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Krev, pot a benzín

To byla jízda. S těžkým srdcem bohužel byla, protože SyFy oznámil, že první série bude také poslední. To nic nemění na tom, že seriál od začátku sešlápl plyn naplno. A nezastavil. Postavy se hezky vykreslí už v pilotu a fandíte vlastně všem. Show must go on a poslední v cíli je mrtvola. Tak nějak doslova. Epizody mají nápady, gradaci a hlavně velkou porci skvěle bizarního humoru.

Blood drive nebude pro každého. Ale pokud se svíjíte smíchy při hektolitrech krve, hláškách, odhalené kůži a over the top příběhu, pak je Blood Drive vaše krevní skupina.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Krvavé šílenství končí po 1.sérii

Dnes jsem viděl poslední díl Blood Drive a zároveň jsem se dozvěděl, že končí. Je to škoda, ale zase na druhou stranu si nedokážu představit, jak by pokračovali v druhé sérii. Nejspíš by to už ztratilo své kouzlo. Přece jen tohle není téma na několik sérií. Z postav se mi nejvíc líbila samozřejmě sexy femme fatale Grace D'Argento, která si bez problémů dokázala ušpinit ruce. (A to doslova). A docela jsem si oblíbil i moderátora "Krvavé jízdy" Juliana Slinka. Možná jsem divný, ale mě se to líbilo. Všechna ta krev a nápaditost jednotlivých epizod mě jako fanouška Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze dostala.
Konec se mi moc nelíbil, ale co se dá dělat. Byl to asi ten jediný způsob, jak to uzavřít. Sbohem Blood Drive.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Šialené, či?

Už v úvodnej scéne, kde sa objaví podivné auto so špeciálnou úpravou mi padla sánka a chvíľu som si nebola istá, či je toto myslené skutočne vážne, alebo si len niekto robí nejakým spôsobom srandu. Nakoniec som ale prišla na to, že to tak proste má byť, kopa krvi, scény pri ktorých niekedy človeku ostáva rozum stáť, do toho sexi dvojica hlavných postáv a nebezpečný pretek.

Priznávam, že niektoré časti mi vlastne ani celkom nedávali zmysel a bola som z nich trochu zmätená, predpokladám však, že to všetko malo presne tak byť a že ten seriál netreba brať až tak vážne. V konečnom dôsledku sa mi to ale páčilo, aj keď som nebola veľmi sklamaná jeho nepredĺžením. Pobavila som sa, užila si pri tom celkom dosť zábavy, krvi a všeličoho, čo som ani nemyslela, že niekedy vôbec uvidím. :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Bloody Funny

Grindhouse jak vyšitej! Někteří lidé zde namítají, že z toho sálá béčkovost a celková neschopnost filmařů aniž by se pořádně zamysleli, zdali filmařům nešlo právě o to udělat to pořádně béčkové s kupou krve a příběhem, kterej je tak stupidní až to bolí. Vtipné je, že právě v tomdle všem tkví zábava tohoto seriálu. Jak tam není kupa krve, nebo nějaké to sexuální vyžití jde to do kytek. I když, do kytek? Christina Ochoa je velmi sympatická řidička a tak pokud je na scéně, určitě bude o příjemné pokoukání postaráno. Je škoda, že americké publikum tuto krvavou jednohubku zrovna nemuselo a po první sérii zrušilo. Seriál se opravdu vymyká všemu na co jste zvyklí a tudíž by byl hřích ji aspoň nezkusit. 75%

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Blood drive

Klasický "veselý krvák", který se odehrává ve zničené budoucnosti a celé se točí kolem závodu s auty, která jezdí na krev. Už úvodní scéna, kdy Grace potřebuje "doplnit palivo" jasně ukáže, o čem to celé bude. Bohužel závodění tam nakonec nebude tolik, kolik by člověk čekal, děj se nakonec stočil lehce jiným směrem.

Žánr lehký, provedení slušné, hlavní hrdinka parádní, no a dějově někdy bezva, někdy slabší a jeden dva díly vyloženě zlé. Celkově pobavilo, nad neprodloužením ale zrovna nepláču.

70 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Škvára, asfalt, čáry

Skvělá žánrovka tzv. "škvár" Podobně jako Ahs vs. evil dead... U tohohle prostě musíš vypnout mozek a nechat se vézt. Škoda jen těch cenzurovaných začerněných polí.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nářez

Výborná záležitost. Normálně nejsem fanouškem takovýchto věcí, ale Blood Drive je neskutečná pecka od začátku až do konce. Škoda, že se seriál po první sérii loučí, myslím že by si zasloužil pokračování, díky své neotřelosti a podání.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé