plakát seriálu

Borci z Blue Mountain State

(Blue Mountain State)

Názory uživatelů

Guilty pleasure

Tak mam za sebou první sérii tohohle podivně úchylného seriálu. A zatím jsem i přes četné nechutnosti docela spokojen. Parta kolem Alexe docela funguje a postava kapitána Thada je úplně nejvíc bizarní. Dokonale k tomu pasuje i znělka.

Druhá série se veze na stejně perverzní vlně jako ta předešlá a já jen musím kroutit hlavou a říkat si "To jsou volové." Obyčejně se mi tento druh humoru nelíbí, ale tady mi to vše sedlo a dobře se bavím, pořád. Postava Thada Castla je naprosto dokonalá a už jen kvůli němu to stojí zkusit. Ten jeho jekot! A příběhy? Co asi tak čekat od celibátu, řešení těhotenství nebo prstu v řiti od téhle party. A závěrečné šílenství, to byla taky jedna velká lahůdka.

A závěrečná třetí sezóna? Kdo by to byl čekal, že BMS nám nakonec přinesou skutečný zápas a opravdové emoce. Já tedy rozhodně ne a proto mě to víc než příjemně překvapilo. A tak nezbylo než naposledy zapařit s Alexem a Thadem, kteří pod vedením kouče Martyho Danielse došli až k nálepce "Guilty pleasure se vším všudy". Go Goats, Blue 16!

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Down! Set! HUT!

Pokud si tento seriál pouštíte a jste rádi, že jste konečně našli něco o americkém fotbalu hned Vás zastavím - nepouštějte si jej.

V tomto seriálu se objevuje fotbal tak často, že vlastně ani nevíte, že o něm je. To ale nic nemění na tom, že je to naprosto parádní oddechovka. Vůbec jsem to od tohoto seriálu nečekala. Koho by napadlo, že seriál, který se mimochodem odehrává na vysoké škole (toho byste si taky nemuseli všimnout), kde hlavní roli hrají sex, drogy a alkohol je vlastně zábava a nejen pro muže.

Je to hlavně charakterem postav, některé jsou absurdně vtipné, nesympatické, divně odpudivé.. Zvláštní? Ano, ale funguje to.

Ženám doporučuju jako příjemnou oddechovku, některé mohou najít i inspiraci :P, mužům, stejně jako ženám, jako oddechovku a opravdu je tam mnoho pěkných, spoře oděných dívek. :)

Jde hlavně o zábavu, nesmíte seriál brát nijak vážně a komickými situacemi se to jenom hemží. Kdo se chce zasmát tak hurá do toho!

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Go Goats! Go!

1+ 2 sezóna je ideální relax, sice to pro mnoho lidí nebude zrovna jejich kafe (kočky, chlastání, večírky, vraždy zemědělských zvířat). Každopádně mě si tento seriál našel jako ideální pro relax. Některé epizody jsou na hranici trapnosti, ale pak příjde epizoda u které si hlášky člověk přehodí na začátek a ještě jednou se směje... co bych určitě ohodnotil je zpracování dvou postava - Alex:) a hlavně jeho parťák - nejvěší lúzr, který vždy příjde s něčím naprosto ohavným, jeho chlupaté záda a naprosto stupidní ksicht člověka rozesmějí už od začátku. Seriálu dávám osobně 90% - po shlédnutí dvou sezón se těším na další....takže Go Goats! Go!

90 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Hodnocení první sezóny

Tento seriál, který se obsahem podobá filmové sérii Prci, prci, prcičky je skvělý. Samozřejmě chápu, že né každému tento typ humoru sedne, ale já osobně se u každého dílu bavím. Samostatnou kapitolou je kapitán týmu Thad Castle. Pokud jí někdo nepochopí na začátku, tak určitě nebude sledovat další díly, protože vytýkat takovémuto seriálu, právě ty teplé vtipy a hnaní všeho do extrému mi přijde přinejmenším zvláštní, protože o to tady jde a takový byl od počátku záměr tvůrců.

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Místama nechápu...

Naprostá ujetá hovadina, kde nejde ani tak o fotbal, jako vo chlastání, šukání, honění, chcaní a sraní (ne na záchodě), užívání drog, popřípadě jiné úplně ujeté prasárny. Ačkoliv nemám rád prcičky, tak tohle je tak "over the top" až se mi to líbí. Navíc se tam točí spousta fakt hodně pěknejch holek. Takže guilty pleasure jak vyšité. Moje žena si ťuká na čelo a říká mi, že si myslela, že mám trochu větší IQ :)

70 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Where's my pocket pussy?

Sex, drogy, chlast, občas nejaký ten futbal. A spojením tohto všetkého vzniklo niečo úplne šialené a úžasné. Najvýraznejšia postava je samozrejme Thad Castle ktorého proste nejde nemilovať a bez ktorého by BMS jednoznačne strácalo na kvalite.
Niekomu tento seriál nemusí byť po chuti ale ja sa bavím od začiatku do konca, a to sa mi naozaj stáva málokedy.
A navyše odo mňa veľké plus za theme song!

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

College football's never been dirtier.

Co... to... bylo?

Celé tři série jsem sjela během pěti dnů téměř bez mrknutí oka. Byla jsem tak v šoku, že jsem se nezmohla ani na odpor nebo třeba pomyšlení na nějakou kritiku.

Blue Mountain State je jeden ze seriálů, který mě šokoval. Už od prvního dílu seriál přetéká sexem, drogami a hlavně vulgaritou. Znáte Prcičky? Tak si od nich odmyslete sem tam povedené vtípky, které film obsahoval, zasaďte je do prostředí vysokoškolského fotbalu a máte BMS.

Stejně jako se Greeku podařilo nádherně ukázat vysokoškolské spolky, tak se BMS stalo v této oblasti propadákem. Hlavními postavami jsou členové fotbalového týmu Blue Mountain State, kteří se ovšem více než fotbalu věnují každodenním pařbám, kde alkohol protéká ve stovkách litrů, drogy jsou nutnou samozřejmostí a holky nemají špetku rozumu a bez rozmyšlení se vrhají ve větších či menších skupinkách fotbalistům do postele.

Sexu je tu víc než dost. Je to něco mezi typickým seriálem z kabelovky, kde vidíme všechno, a komerčním seriálem, kde nevidíme nic. Všechny dívky, které tu vidíte, jsou buď v uniformě roztleskávaček, nebo ve spodním prádle. Kluci jsou vykresleni jako pohodoví borci, kterým svět leží u nohou, a kteří si toho jsou až moc dobře vědomi. Kromě zářivých fotbalistů samozřejmě nemůže chybět jeden nerd, který se nehodlá smířit s tím, že nezapadá, a když už není fotbalově nadaný, stane se alespoň maskotem. Ani to mu ale nezajistí pozornost sexy roztleskávaček.

Jedinou postavou, kterou jsem zde mohla, byl Thad. Je to největší boss a zároveň nejufňukanější citlivka. Když se Thadovi něco nelíbilo, začal vřískat, a u toho jeho vysokého hlasu jsem padala smíchy ze židle. Alex, který je mírně upřednostňován, mi vůbec nesedl. V každém záběru nasazoval svůj divící se obličej... jen ho do něj praštit. Ostatní ani nestojí za řeč, prostě typičtí vysokoškolští vymaštění blbečci, které vidíte v každém béčkovém filmu.

Děj není ani kapku originální. Samozřejmě že poprvé potupně prohrají, za rok ale najdou ztracenou slávu a vykoupí se před veřejností... Fotbalové hry ale nejsou hlavní náplní jednotlivých epizod. Jediné, o co zde je, je sex. Nikoho neztrápí, že chlapci vůbec nechodí do školy, nepíšou žádné testy ani nemají zkoušky, protože jsou zaneprázdnění zábavou.

Nemám, co víc říct. Nevím, jak se mohlo něco tak vulgárního a ponižujícího dožít tří sezón. Na druhou stranu oceňuju, že mě nějaký seriál po tolika letech dokázal šokovat. Za ty první tři epizody, u kterých jsem měla pusu nevěřícně otevřenou, dávám hodnocení, jaké dávám.

40 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Skvělá oddechovka

Říkám si,jak hluboko jsem klesl,že se tak skvěle bavím u seriálu,kde jsou všichni hrdinové totální hovada a všechno se točí jenom kolem drog chlastu a ženskejch (a trochu fotbalu),ale ona je to neskutečná zábava . A Thad Castle je rozhodně jedna z nej seriálových postav vůbec.

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí