plakát seriálu

Bude líp

(Better Things)

Názory uživatelů

Ženský Louie

Pokud znáte seriál Louie, tak tohle je to samé, akorát z ženské perspektivy.

Asi to není pro každého, nebudete se u toho řezat každých 5 vteřin jako u sitcomů, ale zase na druhou stranu když už se zasmějete, bude to od srdce, protože situace v tomto seriálu jsou založeny na realitě, narozdíl od drtivé většiny dnešních vyumělkovaných komediálních seriálů.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Lehce úsměvná záležitost

Pro mě asi nejtěžší položka z výzvy 2018 a to cena Emmy, protože všechno, co bylo nominováno a chtěl jsem vidět, jsem už viděl. Nakonec jsem zvolil tento kousek, jakože nejmenší a nejkratší zlo, protože se snažím po pilotu dokouknout alespoň tu první sérii.

Sledování ve finále vyloženě neurazilo, prostě lehká komedie, kde se nesvíjíte smíchy (ale na druhou stranu se nenudíte a nejste naštvaní nebo zhnusení) o fajn mamině a jejích třech puberťačkách. Mamina se navíc pohybuje v showbyznysu, což často ve spojení se starostmi všedního života generuje řadu lehce úsměvných situací.

A to je tak všechno, neurazí, extra nenadchne. Jedna série mi stačila.

EDIT po S02: Já fakt nevím, proč jsem si tu druhou sérii pustil. Jedinej dojem je, že je to celý o ničem a do toho semtam situace, která má být strašně vtipná, ale často není.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk