Plakát

Catfish: The TV Show

Catfish je osoba, která si na internetu vytváří nepravdivé profily a předstírá, že je někým, kým ve skutečnosti není, za účelem získání obrázků a informací ostatních uživatelů. Tito lidé využívají sociální média typu Facebook nebo Twitter, často si přejí, aby se do nich druhá osoba zamilovala.... [více]

2012–???? | USA | 42 minut | MTV | Dokument / RealityTV | 192 epizod | status: stále běží
Následující epizoda

8×53 – Romeo & Michael

(premiéra 19. 1. 2022 – pozítří)

Catfish: The TV Show – O čem to je

Catfish je osoba, která si na internetu vytváří nepravdivé profily a předstírá, že je někým, kým ve skutečnosti není, za účelem získání obrázků a informací ostatních uživatelů. Tito lidé využívají sociální média typu Facebook nebo Twitter, často si přejí, aby se do nich druhá osoba zamilovala.

MTV a producenti filmové verze Catfish vyslali Schulmana a jeho přítele Maxe, aby pomohli párům, které se nikdy dříve reálně nepotkali. Chtějí vědět, zda druhá osoba, se kterou má dotyčný vztah a je do ní zamilovaný, je reálná, nebo jestli se jedná pouze o Catfish. Některé páry jsou spolu pár měsíců, jiné už mnoho let.

Každá epizoda ukáže jiný pár s jiným příběhem. Nev cestuje po celé zemi, zjistí si o lidech informace a odhaluje pravdu. Navíc kontaktuje druhou osobu a pomůže se tak párům poprvé setkat.

sám sebe
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

MTV

Délka

42 minut

Žánr

Dokument
RealityTV

Země původu

USA

Roky vysílání

2012–????

První vysílání

12. listopadu 2012

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky