Plakát

Catfish: The TV Show

Catfish je osoba, která si na internetu vytváří nepravdivé profily a předstírá, že je někým, kým ve skutečnosti není, za účelem získání obrázků a informací ostatních uživatelů. Tito lidé využívají sociální média typu Facebook nebo Twitter, často si přejí, aby se do nich druhá osoba zamilovala.... [více]

2012–???? | USA | 42 minut | MTV | Dokument / RealityTV | 173 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

8×32 – Paul & Caitea

(premiéra 19. 1. 2021 – před 4 dny)

Catfish: The TV Show – O čem to je

Catfish je osoba, která si na internetu vytváří nepravdivé profily a předstírá, že je někým, kým ve skutečnosti není, za účelem získání obrázků a informací ostatních uživatelů. Tito lidé využívají sociální média typu Facebook nebo Twitter, často si přejí, aby se do nich druhá osoba zamilovala.

MTV a producenti filmové verze Catfish vyslali Schulmana a jeho přítele Maxe, aby pomohli párům, které se nikdy dříve reálně nepotkali. Chtějí vědět, zda druhá osoba, se kterou má dotyčný vztah a je do ní zamilovaný, je reálná, nebo jestli se jedná pouze o Catfish. Některé páry jsou spolu pár měsíců, jiné už mnoho let.

Každá epizoda ukáže jiný pár s jiným příběhem. Nev cestuje po celé zemi, zjistí si o lidech informace a odhaluje pravdu. Navíc kontaktuje druhou osobu a pomůže se tak párům poprvé setkat.

sám sebe
Info box
Stanice

MTV

Délka

42 minut

Žánr

Dokument
RealityTV

Země původu

USA

Roky vysílání

2012–????

První vysílání

12. listopadu 2012

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky