Chuck

Chuck (Chuck) — 5. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Chuck a výročí

Chuck a Morgan všude po světě hledají Chuckovu matku, zatímco Buy More dostane nový život. Ellie odhalí tajemství.

LA. Chuck se po nalezení tajné místnosti rozhodne společně s Morganem najít svou matku. Po cestování po celém světě nakonec zjistí, že matčin úkryt byl v LA. Sejf v matčině úkrytu byl bohužel prázdný. Morgan najde v koši menu do čínské knedlíčkárny. Nevědí však, že je jejich matka pomocí kamer sleduje. Když chtějí nasednout do auta, zakřičí na ně nějaký starý muž, ať ustoupí od auta. Míří na ně zbraní a řekne jim, že vymáhá nezaplacená auta. Chuck se diví, proč to Morgan nezaplatil z peněz, které Chuck si našetřil od CIA. Morgan mu ale řekne, že díky jejich cestám po celém světě je jejich účet 43.000 v mínusu.

HONG KONG. Sarah a Casey jsou na misi v Hong Kongu. Ruský zločinec Marco na střeše mrakodrapu použije kapesní EMP vyrobené Volkoff Industries, které vyvolá elektromagnetický impuls, díky čemuž vypadne elektrický proud v okruhu 3 kilometrů. Řekne jim, že agenti pana Volkoffa jsou již na cestě a Sarah s Caseym jsou v pasti. Sarah ho ale omráčí a vezme mu EMP. V tu chvíli tam vpadnou agenti, ovšem Casey vzal s sebou na misi padáky, a tak z mrakodrapu seskočí.

LA. Chuck si snaží najít novou práci. Jeho snahu však kazí CIA respektive generál Beckmanová, chtěla ho donutit k návratu na jeho staré místo - do nového Buy More. Když se tam Chuck přijde podívat, vedoucím obchodu je ona. Celý Buy More je zařízením CIA a NSA a všichni pracovníci jsou agenti. Gen. Beckmanová řekne Chuckovi, že změnila svůj názor a Chuck je stále agentem, taky si nemá myslet, že najde jinou práci. Když pošle Chucka “skluzavkou“ do pevnosti, má Chuck na EMP záblesk. Zjistí, že EMP bylo vyrobeno ve Venezuele, v dceřiné společnosti Volkoff Industries. Alexej Volkoff je ruský obchodník se zbraněmi. Chuck na kufříku, ve kterém bylo EMP, pozná symbol, který byl i na menu z čínské knedlíčkárny. Chuck si myslí, že by ho to menu mohlo dovézt k jeho matce, zřejmě šla taky po Volkoffovi. Když to menu později v tajné místnosti Chuck zkoumá, má záblesk. Není to menu na objednávání jídla ale zbraní. Chuck zavolá na číslo z menu. Identifikuje se jako Carmichael, který pracuje pro odnož Kruhu - Nový Kruh. Než se ale dohodnou na spolupráci, musí přímo vidět jejich organizaci. To ale znamená, že bude muset dorazit do Volkoff Industries v Moskvě. Sarah a Casey jsou v letadle letícím do Venezuely. Marko ovšem jejich letadlo unese, vypustí plyn a namíří letadlo do Moskvy.

MOSKVA. Sarah s Caseym jsou Marcem uvězněni ve sklepení Volkoff Industries. Do Volkoff Industries dorazili i Chuck s Morganem. Chtějí se dostat do počítačového systému Volkoffu, aby zjistili, co mají na Chuckovu matku. Chuck dostane při pohledu na plán budovy záblesk, viděl, kde mají ukrytý ten server. V té místnosti najdou další kufřík s EMP. Sarah vidí na zemi mobil, pomocí nohy napíše Chuckovi SMS. Někdo přichází, a tak mu napíše, že je ve Volkoff suterén 6. Chuck zatím pronikl do systému a našel krycí jméno své matky - Frost. Chuck ho ale nejdříve musí heknout, pak ho teprve může stáhnout. Morgan si po přečtení poslední SMS od Sarah, uvědomí, že je žádala o pomoc. Jsou s Caseym v nebezpečí v suterénu 6. Chuck přemůže 10 chlapů a Markovi řekne, že jde za nimi dolů. Marco a jeho chlapi šli hlídat schody. Chuck se s Morganem dostanou vzduchovou šachtou k Sarah a Caseymu a vysvobodí je. Po tom jdou do místnosti se serverem, kde Chuck stahuje informace o své matce. Zde řekne Chuck Sarah pravdu, proč tu jsou. Převzal totiž otcovo pátrání po mámě, která je agentka. Teď ale musí vyřešit jak se odtud dostat. Marco jim řekne, že tato budova je plně automatizovaná, bezpečnostní systém je aktivní. Chuck se tedy rozhodne obětovat informace, které by získal a spustí EMP. Pak se prostřílejí na svobodu. Uniknou pomocí ruské městské dopravy.

LA. Chuck odhalí Sarah a Caseymu tajnou místnost. Sarah a Casey mu také slíbí, že mu pomohou najít jeho matku. To ale také znamená, že se bude muset připojit k CIA a být agentem. Chuck chce říct pravdu Ellie, ta si ale myslí, že jí Chuck chce říct, že pracuje v Buy More, to je ale jen jeho krytí. Ellie mu zase řekne, že je těhotná. Sarah se nabourala do databáze CIA, kde našla, že agentka Frost byla zajata. Chuck s Ellie si celou dobu mysleli, že je jejich matka opustila, ona však byla unesena.

MOSKVA. Marco řekne Chuckově matce, že ji její syn hledá. Ona ho zastřelí a uteče pryč.

Zajímavosti

Když Chuck a Morgan cestují do Moskvy a objeví se tam mapa světa, Česká republika je tam vyobrazena jako Rakousko a Slovensko jako Česká republika.

HUDBA V EPIZODĚ

We Are Here To Save The Day (The Constellations ft. Asher Roth)

Morgan a Chuck při vstupu.

Generator 1st Floor (Freelance Whales)

Chuck, Sarah, Morgan a Casey.

Howlin' For You (The Black Keys)

Chuck a Sarah při sextingu.

In Response (Peter Wolf Crier)

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Chuck a výročí
 • Chuck Versus the Anniversary
 • 4. série, 1. epizoda (celkově 55. díl)
 • 20. září 2010
 • 28. srpna 2011
 • 2010
 • 45 minut (včetně reklam)
 • 5 790 000 diváků
 • www.imdb.com/title/tt1676263/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358
Frozen99
lukascoolarik