plakát seriálu

Closer: Nové případy

(Major Crimes)

Názory uživatelů

Closer 2.0

Closer verze 2.0, nepřichází s ničím novým. Nehraje na city, nesází nejmodernější vyšetřovací metody, neukazuje ty nejroztodivnější případy. Ale hraje na jistotu a co víc, hraje na ni víc než dobře. Nač měnit něco, co již předtím fungovalo dobře. Kapitánka Sharon + Rusty vnášejí do seriálu svůj osobitý styl a své vlastní problémy. Closer 2.0 prostě baví a ke své odpolední oddechovce po práci, je prostě ideální.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

plnohodnotný

Plnohodnotý a úspešný pokračovateľ CLoseru. Pre mňa niečo ako Closer ver.2 :) , Výborne prebraté žeslo od Kyry Sedgwick v podaní Mary McDonell, výborné príbehy, perfektné exteriéry a človek si hneď spomína na niektoré miesta v LA kde sa pohyboval keď ich vidí aj v seriály. Výborné charaktery atď atď...

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Major Crimes

Po prvním díle bych řekla: "Ale jděte, tohle si nezaslouží být spin-offem". Ale pak seriál chytnul druhý dech, Mary McDonnell vybalila všechny své herecké triky a už mě měli v hrsti.
Rozhodně tu oproti ostatním kriminálkám vyniknout víc herecké výkony, protože se postavy nemůžou schovávat za nejvyspělejší technologie a různá vyšetřovací "pozlátka". Právě naopak, bojují o každičký cent, a to tomu přidává na reálnosti.

Pokud jste fanouškem BSG (resp. Roslin) a Closeru, tak je tenhle seriál pro vás přímo povinností. :)

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Major Closer

Major Crimes je dobře natočená a zahraná detektivka, ale není to nic pro milovníky akčnějších vyšetřovatelů. V tomhle seriálu jsou detektivové ukázáni jako lidé a jejich styl vyšetřování se asi nejvíce ze všech kriminálek přibližuje skutečnosti.

Na druhou stranu se jedná pouze o přejmenovaný The Closer, tvůrci se moc nesnaží představit postavy, takže pokud vám The Closer nic neříká, budete z Major Crimes lehce zmateni.

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé