plakát seriálu

Dating Rules from My Future Self

(Dating Rules from My Future Self)

Názory uživatelů

Krátké a hezké

Je určitě těžké natočit smysluplný seriál s takovouto stopáží, ale myslím, že zde se to povedlo. Obě série sledují osud nějaké dívky/ženy, která začne dostávat zprávy od svého budoucího já s radami, jak mít lepší život, jak neopakovat chyby, které udělala.

Je to milé, nenáročné (jak na koukání, tak časově), první série má trochu delší úvod a rozjezd, ale pak se to zlepší a divák se začne o příběh více zajímat.

Za pokus stojí a za těch minimálně pár minut taky :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Proč ne?

Přiznám se, že šlo o můj první webseriál. Všech možných jsem se bála, protože jsem si říkala, jak to udělají pořádně s tak malým prostorem, ale tenhle seriál mi nějak nedal. A myslím, že jsem nesáhla vedle.
Je to takový milý a nenáročný seriálek, který nikoho neurazí. První řada se sice celkem pomalu rozjíždí, ale pak už je to dobré.
Jako plus bych ještě uvedla, že série nejsou více méně stejný příběh, ale pokaždé s trochu jinou hrdinkou. Tvůrci se neopakují, jak by se mohlo zdát.
Samozřejmě, pokud hledáte seriál na nějakou dobu, tenhle to určitě nebude, ale pokud máte chvilku čas a nechcete žádný komplikovaný film, tohle by mohlo být to pravé.

70 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Poraď si sám

Nenáročná jednohubka, která díky délkám epizod uteče opravdu rychle. Já si jí pustil a dvakrát před spáním, hezky po sériích. Takže první série je pro mě o dost lepší než druhá, ale hlavně kvůli obsazení. To mě bavilo mnohem víc než v sérii druhé. Myšlenka dobrá, koho by nezajímalo, jak by poradil sám sobě?

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Not so bad

Nápad,že by ste sa mohli poradiť so svojím budúcim ja a to by vás tak nejak naviedlo na správnu cestu nebol zlý. DRFMFS je celkom príjemný počin.
Dá sa na ňom zasmiať a vypnúť. Jeho stopáž ako web seriálu je s počtom dielov za sériu celkom prijateľná.Aj keď by to možno išlo urobiť aj ako sitcom.
Prvá séria bola fajn,bavila ma.Bolo tam nejaké to prepojenie medzi časťami a sms z budúcnosti fajn.V niečom sa mi páčila viacej ako ta druhá-skôr sa mi páčili sms ako video chat s budúcim ja.Druhá nebola zlá,no chýbala mi v nej nejaka prepojenosť ako v tej prvej (aj keď tá asi sa nedá moc čakať pri dĺžke a počte dielov).

DRFMFS hodnotím ako príjemný počín, ktorý sa oplatí skúsiť. Obe série sa dajú zhliadnuť za veľmi krátky čas.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zklamání

První série - 80%... Druhá série - 40%

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Môže byť

Tento "seriál" som pozrela veľmi rýchlo, aj keď to nie je prekvapujúce- epizódy, ktoré majú do 10 minút, príbeh celkom fajn, ako aj prvá, aj druhá séria ma bavili, zbytočne sa to nerozpitvávalo, boli tam len podstatné veci. Keď sa chcete zabaviť, určite si to pozrite.
Len čo mne osobne vadí (aj keď to asi nie je chyba webseriálu), že dali prvú sériu, druhú sériu a potom nič. Neviem, čakala som niečo viac, niečo na dlhší čas. (Ale možno len nepoznám webseriály- tento bol prvý, možno to tak majú všetky, takže ako chybu to jednoznačne nepokladám.)
Dostala som sa k tomu kvôli herečke Candice Accole, ale obe série sa mi páčili asi rovnako.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jednohubka

Kraťučký seriál, nenáročný, pohodový:)

První série byla super. Sympatické postavy v sympatickém podání. 90 %
Ale ta druhá byla o dost slabší,hlavně future her byla celkem nesympaticky předvedená... 40 %

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Není to špatné

Hezká jednohubka. Herci jsou skvělí, zápletka sice jednoduchá, ale bavila mě, takže pokud máte rádi romantické věci, doporučuji. Na druhou stranu tam nebylo nic šokujícího, nic extra originálního, kromě konceptu sms, který působí dost scifi, ale kupodivu to bylo vtipné a pasovalo to. Taková průměrná romantická oddechovka.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Dobrý nápad

Tak to tu ešte nebolo. Dostávať SMS od tvojho budúceho ja ? Každý by chcel zmeniť minulosť pre lepšiu budúcnosť. Epizódy sú krátke vtipné a človek sa pri nich nenudí. Za tých pár minút vám doprajú úžitku, ktorý nebudete mať ani po niektorých 50 min. seriáloch.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí