plakát seriálu

Dobrá čtvrť

(Dobrá čtvrť)

Názory uživatelů
TSZZ
10. července 2008

Jojo

Na Dobré čtvrti je krásně vidět,že to prostě jde.I u nás.I s relativně velkým množstvím nepříliš známých a zkušených herců.I s patrně docela skromným rozpočtem. Že zkrátka jde vytvořit i v našich podmínkách seriál, za který se nemusíme stydět,na který se můžeme těšit a který nám nebude připadat nechtěně k smíchu.V dnešní době jich je bohužel velmi málo,i proto mám Dobrou čtvrť tak rád.Doufám že bude třetí řada,protože tenhle seriál si jí zaslouží.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

:)

Jeden z nejlepších současných českých seriálů. Na ČT možná ten nejlepší. Vnesl na její obrazovku něco mladého, nového, neotřelého :) To není nikdy na škodu.

Seiál jsem si zamilovala až po několika dílech 1. řady. Jako herečka mě zaujala M. Issová, od sledování seriálu jí považuju za jednu z nejlepších českých mladých hereček.

2. sérii Dobré čtvrti jsem také ráda sledovala, ale na další díly jsem se těšila už méně než u 1. řady:). Původní díly byly lepší. Ale i tak je to super seriál :)

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tak to vidím já...

Nevím, čím mě zrovna tenhle seriál zaujal, potože vím, že jde jen o další z řady, ale každopádně jsem si ho oblíbil asi nejvíc ze (ve své době) současných seriálů českých televizí.

Můžu hodnotit jen první řadu, kterou jsem viděl, ale přijde mi, že scenáristé se vážně snažili vytvořit něco na naše poměry docela nekýčovitého, a to se cení... Ke konci už to bylo stejně špatné jako ostatní češké seriály, ale za dobrý začátek dám hodně procent. Kéž by bylo tohle dno a ne vrchol...

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ještě nezklamal...

Tak to je jedinej českej seriál, kterej mi přijde opravdu reálnej. Zdá se mi, že přesně vystihuje ty naše zpropadený problémy. Koukám na nový příběhy moc ráda a zase se těším na další. Třebas by nám mohli hodit i třetí sérku :)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé