plakát seriálu

Drtivá porážka (UK)

(Total Wipeout)

Názory uživatelů

Zábava

Nevím jak komu,ale já mám radši tuhle verzi než tu americkou.Většinou za to může skvělý moderátor Richard Hammond.Tady to hlavně není ani tak o soutěžích a o výzvách(i když bez toho by to nešlo),tak predevším je to o zábavě.Totální zesměšnění soutěžících,kteří jsou mnohdy podivuhodní.Nejvíc mě baví ty jejich pády a komentáře moderátorů.Zkrátka není to nejhorší.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

:))

V Drtivé Porážce by se asi těžko hledal nějaký hlubší smysl. Jediný cíl, je dostat do televize bandu lidí, které se pak všichni pořádně a hlavně opakovaně vysmějou.
Všechno začíná rozhovorem s Amandou, který je většinou dosti trapný (a kdo by se nesmál trapným okamžikům druhých?! :D)... pak se soutěžící dostaví na dráhu, kde dostanou povětšinou pořádnou nakládačku... padání na zadek, padání s piruetou, padání s kotoulem, padání na hlavu, padání na zuby atd... vítaným zpestřením je nějaká ta trefná přezdívka a vtipné hlášky, poznámky moderátorů.
Nepovažuji se za člověka, který by se smál neštěstí druhých, ale tady se to vážně nedá! Ty držkopády jsou doopravdy vtipné a když vám ještě ukáží zpomalený záběr z několika úhlů, tak je to prostě k popukání!
A Richard Hammond! Kdo by neměl rád Hammonda! Dokáže si udělat srandu sám ze sebe, i když si mnohem častěji (a nejspíš i raději) dělá srandu z ostatních :D :D... Bez něj by Drtivá Porážka nemohla být Drtivou Porážkou! Je úžasnou charismatickou osobou, která má takové to nepopsatelné kouzlo... :D :D

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Total Wipeout (UK)

Total Wipeout je...blbost. Promiňte, ale podle mě, je tohle fakt, který nelze zpochybnit. ;)

Nicméně, je to neskutečně zábavná blbost a to si nemůžu pomoct, je kategorie, která je jednou za čas potřeba. Mně se britská verze T.W. líbí o něco víc než americká. Asi je to i proto, že zbožňuji britský humor, je mi o něco sympatičtější než americký a asi mu i líp rozumím, ale rozhodně to není důvod jediný.

Richard Hammond (jak jinak) ukazuje, že dělat si legraci z kohokoliv okolo sebe je disciplína, ve které vyniká a využívá to i tady. Jeho poznámky narážejí na slabé místo každého soutěžícího (divné vlasy apod.) a ti lidé to přitom vědí a počítají s tím.

Pořad sám o sobě je strašně jednoduchý. Hromada troubů (pardon) uniká boxovacím rukavicím - padá do bláta, skáče na obrovské rudé koule - padá do vody a tak dál a tak dál a ti dva moderátoři to k tomu prostě jenom skvěle komentují. A právě proto, je to taková sranda. Je zábavné vidět zase pro změnu někoho, kdo se zesměšňuje pro vaše pobavení a někoho, kdo ty vtipy pomáhá vytvářet.

Total Wipeout je zábavný pořad se spoustou skluzavek, kyvadel, koulí, kolotočů, vody a bahna a v britském podání i spoustou britských vtipů. Total Wipeout si na nic nehraje a pokud se chcete prostě jenom zasmát někomu cizímu, je tenhle pořad ideální hodinová volba.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mějte obří koule

Britská nebo americká verze to je skoro jedno. Obě jsou super. Možná ta britská mi přijde malinko vtipnější a Hammond je super jako vždy. Amanda je tam jen jako taková ozdoba, nemá velký význam. To je trochu škoda. Humor nezávisí jen na držkopádech nebo ujetosti soutěžících, moderátoři někdy vymyslí soutěžícím vtipné přezdívky nebo situaci dokreslí nějakou jednoduchou kresbou. To se mi docela líbí. Za mě 80 %, protože to číslo vypadá jako 3 obří koule.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Šplouch, bác a bum

Drtivá porážka je super a konec debaty. Ty věčné pády a rány a držkopády :D Umírám smíchy. Mám taky strašně ráda Richarda Hammonda takže :D Určitě pro pobavení dobrý... :)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

UK Wipeout

Britská odnož výborného amerického pořadu. Pořad má něco do sebe, ale do US verze to má stále daleko. Richard to sice utáhne sám, ale skvěle doplňující duo Johnů z US je prostě lepší.

50 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Drtiváporážka(UK)

Mě se to zdá stejné jako Dtivá porážka.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Drtivá Porážka (USA) x Drtivá Porážka (UK)

Soutěž kde ani nejde o to kdo vyhraje, ale o to se při sledování, zejména prvního kola královsky pobavit. Bohužel v tom podle mě UK verze trošičku zaostává za USA verzí ta je prostě o dost vtipnější už díky vynikající moderátorské dvojici John a John. Nezlobte se na mě, ale je to tak.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé