Falling Skies

Falling Skies (Falling Skies) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

S01E09 - Boj o moc

John Pope: Chci říct, co by Pope udělal málemu princi z Druhé vlny.
Matt Mason: Nejsem žádný princ.
John Pope: Nejsi jediný. Jsou tu další dvě princátka. Ale ty jsi ten nejmladší. A proto jsi výjimečný. Takže jaké je to chodit s nálepkou "Mason"?
Matt Mason: Jaké je to mít vlasy jako holka?
(dlouhá odmlka)
John Pope: Budeš muset zapracovat na svých urážkách, mladej.
Hlášku vložil: Treatys

S05E04 - Pope Breaks Bad

Hal: Pope, je mi líto, že to nestihl k Sáře v čas.
Pope: Neopovažuj se omlouvat se za něj. Tvůj otec je za to zodpovědný.
Hal: Zapomněl jsi, že nás napadli emzáci, co nás chtějí vyhubit? Není zodpovědný za každou smrt.
Pope: S mnoha je spojován. Pamatuješ na Lourdes, Hale? Byla zavražděna dcerou Toma Masona. Tector zabit při výkonu plánu Toma Masona. Scotty, tělo toho kluka sotva vychladlo, když se tvůj táta rozhodl využít ho jako návnadu. Dai, Kadar, Lyle, Crazy Lee, Jimmy, Sara! Všichni mrtví. Vypadá to, že kdykoli tady někdo zemře, je to obvykle kvůli velkým plánům Toma Masona.
Hlášku vložila: Kahlan

S05E04 - Pope Breaks Bad

Dingaan: Haló? Kan iemand my hoor? Hallo? Kann mich jemand hören? Bonjour? Es Que quelqu'un m'entend? Hujambo? Je, mtu yeyote kusikia Mimi? To jsou všechny jazyky co ovládám.
Tom: Jen pět? Ty barbare.
Hlášku vložila: Kahlan

S05E08 - Stalag 14th Virginia

Anne: Tahle válka mi vzala dvě děti a nespočet dalších lidí, které jsem milovala, jako my všichni. A pokud má vlastní smrt a smrt těchto tří statečných mužů vedle mě vás vrátí k boji s opravdovým nepřítelem místo vašich vlastních lidí, tak budiž. Doufám, že, až tahle válka skončí, každý z vás znovu objeví svou lidskost. Nejde jen o to, proti čemu bojujeme, ale o to, proč bojujeme. To kvůli čemu bojujeme. Děkuji, 2. Mass.
Hlášku vložila: Kahlan

S05E10 - Reborn

Matt: Poslední bitva proti Espheni nevyšla podle plánu. Jedna věc byla jistá... byla to nejkrvavější bitva ze všech.
Hlášku vložila: Kahlan

S05E10 - Reborn

Tom: Shazují lidské bomby!
Dan Weaver: Mark 82 z letadlových lodí. Svině, používají proti nám naše zbraně.
Hlášku vložila: Kahlan

S05E10 - Reborn

Tom: Vydali jsme se na poslední část naší cesty, chtěl jsem, abyste v sobě našli bojovníky... Já ho v sobě našel. Pro některé z vás to byl jen impuls, který jste potřebovali. A pro ostatní to nebylo nic dobrého. Já to chápu. Byla to trestná výprava, ne jen kvůli tomu, koho jsme ztratili, ale i kvůli části nás, kterou jsme museli obětovat. Naši nevinnost. A naši naději. Možná i část naší duše. Ale jestli se zeptáte, jestli to za to stálo. Vy jste důvod, proč bojuji. Nevím, kdo všechno se dostane do cíle, ale mohu vám slíbit... dostaneme se tam. Tuhle válku vyhrajeme. Kvůli vám.
Hlášku vložila: Kahlan

S05E10 - Reborn

Tom: Co se děje? Povídej.
Anne: Jsem těhotná.
Hlášku vložila: Kahlan

S05E10 - Reborn

Ben: Víš, dřív nebo později se budeš muset rozhodnout.
Hal: Já už se rozhodl dávno. Díky, Dr. Phile.
Ben: Doufejme, že šťastná vítězka souhlasí.
Hlášku vložila: Kahlan

S05E10 - Reborn

královna Espheni: Espheni se řídili vlastním proroctvím. Rozšiřovali jsme svou říši z planety na planetu. Ale Země byla něco, s čím jsme se ještě nesetkali. Jediná obyvatelná planety v galaxii. Nezměrná strategická hodnota. Před tisíci pěti sty vašimi lety byla osídlena primitivy. Poslala jsem své nejzuřivější mou drahou dceru. Ale vy jste byli mnohem silnější, než jsme si představovali. Zmasakrovali jste ji. Přísahala jsem, že se vrátíme tisíckrát silnější a pomstíme její smrt. Vyhladíme lidstvo.
Hlášku vložila: Kahlan

S05E10 - Reborn

Tom: (v náručí drží mrtvou Anne) Udělal jsem vše, co jste žádali! Věřil jsem vám! Pomstil jsem se za vás. Zachránili jste mě, abych vám mohl pomoct! Teď zachráníte ji! Pomozte jí! Pomozte jí! Pomozte jí!
Hlášku vložila: Kahlan

S05E10 - Reborn

Pope: Jsi jako osina v zadku, Masone.
Hlášku vložila: Kahlan

S05E10 - Reborn

Matt: A jak se přeživší na světě objevovali po rozplynutí dýmu, zjistili jsme, že máme k sobě blíž, a jsme k sobě svázáni tak, jako nikdy dřív. Samozřejmě potřebujeme vůdce. Proto jsme se tu dnes shromáždili.
Tom: Ale ta potřeba je teď plně posvěcená souhlasem vlády, přesně jak Otcové zakladatelé Ameriky zamýšleli. Různé pohledy, hádky, dokonce i vášnivá debata, to vše jsou dobré věci. Ale nakonec jsme v tom všem společně.
Hlášku vložila: Kahlan

S05E10 - Reborn

Tom: Navzdory hrůzám, ztrátě, smrti, válka s Espheni z nás v zásadě udělala lepší lidi. Můžeme opravdu vytvořit jeden národ, celosvětový. Naším prvním úkolem je přivítat ty, hlavně ty, jejichž způsoby jsme nechápali. Ale naše znovu nalezená otevřenost, rovnostrannost, by nikdy neměla přijít na úkor naší ostražitosti. Jak jeden muž řekl, "Ti, kdo se z historie nepoučili jsou odsouzeni ji opakovat." A už navždy budeme mít oči upřené k nebesům. Teď začíná práce s obnovou našeho světa. Za tu práci neseme zodpovědnost, ale máme i příležitost, použít, co jsme se naučili. A když tak učiníme, máme šanci, postavit ho o trochu lepší než před tím.
Hlášku vložila: Kahlan

S05E10 - Reborn

Tom: Bylo nebylo, kdysi dávno místo zvané Amerika. Ale teď, když jdeme kupředu, hranice neznamenají to, co dřív. Protože než jsme se stali zeměmi, byli jsme lidskými bytostmi. Navzdory hrůzám, ztrátě, smrti, válka s Espheni z nás v zásadě udělala lepší lidi. Protože jsme zjistili, že nejsme sami.
Hlášku vložila: Kahlan

Filtr epizod