plakát seriálu

Farma

(Farma)

Názory uživatelů

Sklapni,...!

Když jsem zjistila, že bude něco jako Farma, tak první co mě napadlo bylo: to snad né, další blbost!
Ale tak nějak jsem na to byla zvědavá, tak sem si řekla že to zkusím na to aspoň kouknout a už jsem u toho zůstala! I když u názoru, že je to blbost sem zůstala. =)
Oproti jiným reality show tohoto typu v Česku to bylo aspoň zajímaví tím, že se museli postarat nejen o sebe, ale i o zvířata a nebylo to jen o tom "kdo s kým". Bohužel většina účinkujících si nejspíš myslela, že je na dětským táboře a přišlo mi, že scénáristka je v tom v určitých situacích ještě podporovala (nesmyslný úkoly, neustálí podstrkování alkoholu,...). No mají se všichni ještě co učit. Taky bych řekla, že by určitě stačilo, kdyby za ten týden byli tak max. 2 sestřihy. Tím, že to vysílali od Ne do Čt, tam bylo spoooustu hluchých míst o ničem.
Ale i přes to všechno jsem se na to dokázala dívat až do konce, ono někdy není na škodu ten mozek taky vypnout a tady u téhle reality show to jde fakt dobře :D občas se u toho dalo i zasmát. =)
Každopádně myslím, že jedna řada úplně stačí.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nova se zase pokouší a harakiry

Je to jednoduchý, česká kotlina na realityshow, není dělaná. Tomuhle pořadu dávám tak ještě týden, pak ho Nova přesune na Cinemu pro nezájem. Češi nejsou zvědaví nato se den co den dívat na bandu lidí, ketří si mysleli jak jsou skvělí a nakonec se ukazuje jak jsou neschopní. Možná kdyby dávali týdení sestřih, ale den co den v hlavním vysílacím čase ? To se asi zblánily ne?

0 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

another RSmovie in the house

Sklapni... sklapni... sklapni... sklapni... sklapni! sklapni!! sklapni!!!

Sociologické pokusy ze šedesátých let ještě očividně pro širokou veřejnost odkojenou bulvárem neztratily tolik kouzla, aby ze z toho nedala vyrejžovat škvára, a defektních typů, kteří mají svůj absolutní světonázor a kterým nezáleží na tom, že se jim bude smát celý národ, je u nás až až. K tomu vyhrabeme jednu díkybohu dávno zapomenutou moderátorku, která má štěstí, že vůbec chodí po tomhle světě, drogové aféry ututláme a v médiích ji téměř glorifikujeme, že tu s námi je a oblažuje nás zase moderováním. Do toho všeho pravidelně informujeme, skandalizujeme, předhazujeme, odsuzujeme nebo obhajujeme...

Netuším, co lidé vidí tak kolosálního na reality show. Drtivou většinu situací přeci znají z vlastní ložnice! Je snad člověk tvor voyeurský, že se mu líbí nakukovat do cizího soukromí a čekat až se stane něco ukrutně zajímavého? Tohle je přeci absolutně zabitý čas...

ps. hodnocení dávám vyšší jen kvůli tématu, které už mimochodem nevím sice jak úspěšně, ale aspoň decentně zpracované jelo na ČT1.

edit: Opravuju. Tohle je taky odpad. Scénky, kterými jsme se bavili v první třídě jsou prováděny dospělými, za asistence televizních kamer a bulvárních plátků jsou pak rozmazávány na titulních stranách... tak to je vážně kalibr.

0 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Farma

Divím se, že někdo dokáže vymyslet nesmysl jako je farma. Ještě víc se divím lidem, kteří se tam přihlásili. Je vidět, že někteří dokážou udělat pro peníze cokoli.

0 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Prostě hrůza

Tak toto je parodie na všechny reality shows. To si myslí, že když naženou partu lidí s podprůměrný IQ daleko od civilizace, že to bude diváky bavit? Opravdu? To už jsme klesli tak hluboko?

0 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Není to zas takový propadák

Reality show o moderních lidech, kteří si do přírody vylámat zuby přijeli, mě celkem překvapivě baví a nepřijde mi až tak katastrofální. Samozřejmě, že se tu najde pár tupých lidí, pár neschopných a taky jeden homosexuál. Celkově ale show docela klape a na rozdíl od konkurenčních soutěží podobného rázu je tu super moderátorka, Terka Pergnerová.

50 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Jak to vidím já ...

Podle mě je to příšerné... Je to o ničem... Nijak mě to nezaujalo. Prostě další z kravin.

0 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Příšerný

Je strašné,že český národ se neustále snaží něco dokázat, ale při tom to vůbec neumí. Tohle má být jako nějaká napodobenina Kdo Přežije? Jestli jo tak to snad ani nemůžou myslet vážně. Celý je to k smíchu. Proč nemůžou vymyslet něco vlastního a musí pořád něco kopírovat. Už snad ani nechci vědět s čím přijdou příště. Kdyby tam aspoň vybrali normální lidi s mozkem, ale tohle? Je příšerný čeho jsou někteří lidé schopný. Kdyby to celý udělali úplně jinak dalo by se na to možná dívat. Já sama jsem fanoušek těchto reality show. Dívám se na Kdo Přežije, ale tohle to prostě nejde. Já se na Farmu dívám, ale jen proto, že mě baví dívat se na lidi jak jsou blbí.

10 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Farma

Po Hotelu Paradise jsem si říkala, že televizní zábava už nemá kam klesnout....a pak přišla Nova s Farmou

0 %
54 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
54 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Fanoušek

Nevím co proti Farmě všichni máte. Já jsem si ju oblíbila a mám své favority. A myslím, že sledovanost bude veliká. Když se vám to nelíbí, tak to nesledujte a nemusíte to komentovat.

100 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
18 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Farma

Podľa mňa je to blbosť . Chýba tu ešte Slovenská farma tak píšem k českej. Prvý krát keď to šlo som si povedala že Ok skúsim. 1 séria bola celkom v poho. Ale potom si povedali tvorcovia dáme to ešte raz, a ešte a ešte. Už to bolo celé ohrané nezauujímavé. Ešte ako by tam Tí ľudia naschvál strápňovali len kvoli nejakému honoráru. :D Dám 10 % kvoli 1 serke inak je to nula bodov :(

10 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
7 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Sklapni, sklapni, sklapni

Mně se farma líbí. Mnohem lepší než letní opakování 1000x omletých pořadů. Kdo chce něco hodnotného, ať si koupí Dostojevského, zavře se někam do klidu, čte si a nezapíná Novu.
PS: Našel jsem ke stažení do mobilního telefonu v několika verzích Milanovo Sklapni, sklapni, sklapni na http://www.airforum.cz/viewtopic.php?f=19&p=5645#p5645

100 %
8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí