plakát seriálu

Flash

(The Flash)

Zajímavosti ze seriálu
Cisco Ramon (Carlos Valdes) a Caitlin Snow (Danielle Panabaker) byli už v původním seriálu Arrow a objevují se i v dalších seriálech, které spadají do multiverse.
V seriálu se jako Barryho (Grant Gustin) otec mihl i John Wesley Shipp, který ztvárnil Flashe v původním seriálu Flash (od r. 1990).
Tom Cavanagh v seriálu představuje vědce jménem H. Wells. H. G. Wells byl anglický spisovatel, který mimo jiné napsal povídku "Superstimulátor", ve které jistý romanopisec požije superdoping, který ho celkově zrychlí natolik, že se svět kolem něj téměř zastaví a on může napsat román za pět minut.
Barry Allen (Grant Gustin) se objevil již v seriálu Arrow (od r. 2012). Prvně tomu bylo v epizodě 8 druhé série, pak ještě dvakrát v epizodě 9 a 20. Neměl zde však doposud své superschopnosti, a proto vystupoval jen jako policejní asistent - analytik.
Wentworth Miller (Leonard Snart / Captain Cold) a Dominic Purcell (Mick Rory / Heat Wave) se spolu už pravidelně objevovali na televizních obrazovkách jako sourozenci v seriálu Prison Break.
Oblečení Cisca Ramona (Carlos Valdes) odkazuje mj. na televizní seriál Teorie velkého třesku (od r. 2007) a postavu Sheldona Coopera (Jim Parsons). Objevil se například v tričku s nápisem "Bazinga" či diagramem hry "Rock-paper-scissors-lizard-Spock".
Robbie Amell (Ronnie Raymond / Firestorm) ze seriálu The Flash a Stephen Amell (Oliver Queen / Green Arrow) ze seriálu Arrow jsou ve skutečnosti bratranci.
Mark Hamill, který hrál postavu Tricktera, ztvárnil stejnou postavu i v původním seriálu z roku 1990.
Herec John Wesley Shipp, který hraje postavy Jaye Garicka a Henryho Allena, hrál v původním seriálu postavu Barryho Allena.
Tváře podezřelých na Barryho tabuli k případu jeho matky jsou ve skutečnosti členové štábu, kteří dobrovolně propůjčili svůj obličej.
V případě neúspěchu seriálu se měl Barry Allen (Grant Gustin) připojit k týmu Arrow.