plakát seriálu

Flash

(The Flash)

Názory uživatelů

Barevnější Arrow

Pravdou je, že jsem si Flashe přidal do watchlistu jako doplněk k Arrow, ale nakonec jsem si ho docela oblíbil.
Samozřejmě mám ale několik výtek. Nebudu však CW vyčítat, že vytvořila další "teen" seriál s postavami, které tomu odpovídají, protože to je vlastně zbytečná věc a věděl jsem to ještě předtím než jsem seriál začal sledovat. I když Barry-Iris linka mě vážně nebavila. Nevadilo mi nijak extrémně ani to, že se epizody drží stejného schématu (objeví se záporák, tým vymyslí, co s ním a Flash to udělá), protože metalidi jsou většinou zajímavý postavy se zajímavými schopnostmi. Horší pro mě byla druhá polovina, kdy už se vědělo kdo bude hlavní záporákem. Největší utrpení pro mě však přišlo v úplném finále, které se skoro celé profňukalo a zoufale se mu nedostávalo akce, aby nakonec skončilo cliffhangerem na facku (i když je jasné, co bude).
Shrnuto, jako doplněk k Arrow fajn, ale rozhodně jsem nedostal takovou pecku jako jsem po nadšených úvodních reakcích očekával. I přesto se ale za rok zase podívám i na druhou sérii. Na Flashe se totiž dá dívat, jen se musí zlepšit...

Flash je pořád barevnej a pořád strašně překombinovanej. Navíc je to jeden z mála seriálů, kde mě víc než celosériová zápletka baví ty epizodní. I když musím uznat, že dvojníci ze Země 2 to zpestřili. Celkově multivers i Zoom byli fajn, škoda jen, že je prostě to musí překombinovat. Bohužel na konci série jsme se vrátili i k nudné Barry-Iris lince. Nelogické chování postavy je povinnou součástí, takže mě nepřekvapí a nešokuje. Jenom díky němu hodnocení nemůže být vyšší.

Vzhledem k tomu, že Barry-Iris linku považuji za to nejhorší, co seriál nabízí, jsem byl předem odsouzen k tomu, že se mi třetí řada nebude líbit. Protože zrovna letos se museli rozhodnout, že nám nabídnout seriálizovanou řadu, která se bude soustředit hlavně na tenhle motiv. Flash se tak oficiálně stává jedním z mála seriálů, kde upřednostním epizody nad celou řadou. Bavila mě KillerFrost, škoda, že nebyla plně využitá, oproti tomu Savitar byl nuda. Uvidíme, co nabídne seriál za rok, protože už si nejsem jistej jeho sledováním.

Vlastně nevím, proč pokračuju ve sledování, asi protože neumím prostě seriály nechat být, ale tenhle rok alespoň přinesl Flash zajímavého záporáka. DeVoe a jeho plán fungoval docela dobře, teda až do chvíle, kdy se rozpadl na kousíčky. Nicméně série jako celek byla rozhodně lepší než ta předchozí a koukatelnou laťku si tak seriál pořád drží. Navíc poslali další otravnou postavu pryč, což je taky plus.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
87 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Nadpřirozený Arrow

Moje první reakce po shlédnutí pilotu byla asi takováto - Vždyť je to nedospělé, moc barevné, moc čestné, to nemůže fungovat. Flash má za sebou nyní zimní finále první série a můžu říct. O bože, jak já byla vedle :-D Má to spád, tým se výborně doplňuje, je vtipný, takovým tím správným geekovským způsobem a pro mě, naprostého komiksového analfabeta je v seriálu spousta tajemství a překvapení. Sice je Flash postaven na šabloně Arrow, ale připadá mi, že je jeho první série energičtější, živější a má správný spád. Nyní nezbývá jen doufat, že se neustálí v kruhu, nebo nezačne klesat kvalita, jako tomu je poslední dobou právě u Arrowa, který zažil dle mě snad největší výkyv kvality od druhé poloviny první série. Doufám tedy, že se Flash ze šablony vymaní a půjde kvalitou jen nahoru, nebo si jí minimálně udrží. Takže za první půlku krásných 90% :-)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

The fastest man alive?

Tento seriál jsem si opravdu oblíbila už od prvního dílu. Komiksy jsem nečetla, takže nemám s čím porovnávat, ale jako fanoušek komiksového žánru v tv můžu říct, že se seriál povedl.
První série válí. Seznamuje nás s postavami a Flashovými novými schopnostmi, ovšem není vůbec nudná. Postava Wellse parádní, moje oblíbená. Nejde poznat, jestli je to klaďas nebo záporák a ani je záměry nejsou zprvu vůbec jasné. Vše se ale osvětlí a my můžeme jen chrochtat blahem.
Druhá a třetí série trochu ubírá na plynu. Opět mě tvůrci potěšili navrácením Wellse a to dokonce ve více podobách :D . Pozoruju ale mírný stereotyp, hlavně co se týče nepřátel a vypořádání se s nimi. Některé díly jsou tedy slabší, jiné to ale vyrovnávají, takže celkově jsem spokojená. Samozřejmě se nesmí zapomenout rozvíjet nějaké milostné vztahy mezi postavami. Zatím mi žádné nelezou na nervy, zatím. Možná by nebylo na škodu se víc zaměřit na akční scény/boje na úkor některých dialogů. Občas si také všimnu pár nejasností nebo špatně sehraných scén, ale to už nejspíš k seriálovému průmyslu patří.

Určitě Flashe doporučuju všem komiksovým fanouškům. Je se zde na co dívat i nad čím se zamýšlet. Druhá a třetí série trochu pokulhávají za tou první, ale rozhodně to zaujatého diváka neodtrhne od obrazovky. Celkově se mi na seriál dobře kouká a jestli si udrží alespoň stávající kvalitu, budu s ním počítat i do budoucnosti.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

I am the only one fast enough to stop them.

The Flash se veze na CWíčkovské vlně superhrdinských seriálů dostal se do mých sympatíí prakticky ihned.

Seriál se mi ale líbí, protože je takový příjemný, barevný, oproti Arrowi, který se prostě snaží být temný. Pokud čekáte druhý Arrow, tak to moc neuspějete, The Flash se řídí úplně jinými pravidly, jinými hodnotami, je sám sebou, Arrow mu jen pomohl ke zrodu, ale jinak by se dal by se skvěle přirovnat ke Supergirl. Samotný Barry Allen je spíše něco jako Peter Parker , není to bůhvíjaký drsnák, je to prostě hrdina se srdcem na správném místě, svým chováním ještě docela v pubertálních letech, než dospělý, není to mašina na zabíjení jako Oliver Queen.
Nicméně mi přijde, že The Flash z roku 1990 byl lepší, ačkoliv ne tolik kvalitní, ale aspon se tam každý nehroutil skoro každou epizodu. Pro to velice potěšil John Wesley Shipp, který si tam zahrál hned dvě role a jeho moudré monology nepůsobily jako patos, ale opravdu se tam v ten moment hodily.
Akce tam je, především hodně zajímavé zvraty, cestování v čase, paradoxy, k tomu obstojné CGI efekty(někdy zase úsměvné), hodně vědy, která mě prostě baví. Většina postav by svým IQ překonala Einsteina a je tam málo postav, co jsou více normální, jediný Joe West se svojí inteligencí rovná normálnímu člověku.
Pokud jde o postavy, tak nejlépe je na tom podle mě Caitlin Snow a Cisco Ramon, protože tyto postavy mě opravdu skvěle baví, jsou mi nejsympatičtější. Je škoda, že už v seriálu nevídáme Patty Spivot, protože ta byla též skvělá. Pokud jde o skvělé postavy, tak tenhle seriál jich má dost, at už hlavní, či vedlejší. Nicméně u hlavních později můžeme vidět docela nelogické chování.
Nelogičnost je občas i v ději, když Barry dokáže běžet 2 machy(dokáže běžet tak rychle, že se vrací v čase), ale není schopen vyvinout rychlost, aby vytáhl Patty od Turtla?

Takový plus-mínus je samotný hlavní hrdina. Je milý, svědomitý, sladký (jak Felicity Smoak řekla, je jako pudink), ale zároven hrozně usoplený, ale to bohužel neplatí jen o něm. Všechny postavy mají své emotivní momenty, což je v pořádku, nicméně tady emotivní scény převažují, nad těmi akčními. Seriál The Flash je taková přehormovaná těhule, která brečí nad tím, že je tlustá.
Nemluvě o tom, že na věty jako " You are THE FLASH", "It's not your fault", "Iris" , "hero" by se dala hrát dobrá chlastací hra, já mám v plánu si začít čárkovat to, kdy něco takového opět zazní.
Celkem to tam vyvažoval Tom Cavanough jako Dr. Harrison Wells, nicméně i on se mi později okoukal, nebo spíše oposlouchal tím, jak každé své slovo přehnaně dramatizuje, znáte to. Šepotem a pomalu si vychůtnává věty typu "bring(odmlčka)- you(odmlčka)-baaack" "you are the 'fleaššš' ". Prostě hrozné snahy udělat i tu jeho mluvu nejvíce temnou, záhadnou, tak, aby to zahejbalo s vnitřinostmi diváka.
Nicméně se mi hodně líbí linky a především záporáci. Mám za sebou všechny doposud natočené série a zatím měl každý záporák grády, ani jeden mi nepřišel ani slabší, ani horší, Reverse-Flash, Zoom, Alchemy, všichni bezvadní, každý mě uměl překvapit, občas nahnat husinu.
Co mi na seriálu docela dost vadí je Iris a linka okolo ní. Ano, mě je jasné, že ona a Barry mají být spolu(i tak mi přijde Snowbarry jako o mnoho lepší námět na kombinaci), ale později to vyzní hrozně otravně. Skoro při každé příležitosti se divákovi neustále podsouvá, že Iris je to prostě ta vyvolená a šmitec, což se sice dá vzít, ale opravdu se to musí omýlat při každé příležitosti? Ztrácí to na veškeré důvěryhodnosti, pokud to tak má být, tak at to tak prostě je, není nutno nám ten jejich vztah neustále strkat pod čumák a zabírat tím prostor, který by se dal využít jinak. Iris mě štve jen z toho důvodu, že je to opravdu jen postava, co má cukrovat s hlavním hrdinou a dělat z toho telenovelu. Lois Lane a Clark Kent ve Smallvillu k sobě taky patřili, přesto divák nemusel neustále snášet nějaké to romantické klišé, prostě se to dělo a Lois měla i jiný význam, než podávat kapesníky.


Nicméně doufám, že jednoho dne seriál více vyspěje, aby nebyl pořád tak usoplený. Spíše očekávám, že seriál bude mít takový vývoj, že sledujeme pouze Flashovy začátky, které nebývají lehké, ale později to bude ukázkový superhrdina, který není taková..brekna.
Kdo je více pozornější, tak zachytí i do scénaře schované easter eggy, ve kterých si bude libovat snad každý fanoušek DC a tento seriál má snad v každé sérii nějakou tu crossover epizodu, takže je se na co těšit.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

The Flash

Seriál popisuje nemotorného, ale velmi milého a pohledného mladíka, který získá superschopnosti a snaží se s tím vypořádat a použít je k dobru. Má kolem sebe tým lidí, kteří jsou pro něj jako rodina, a postupně se o každém z nich dovídáme víc. Na to, že se jedná o spin-off Arrowa mě The Flash asi baví víc než Arrow. Je zde spousta záporáků, kteří jsou různí a poměrně zajímaví. Zároveň se vypořádá jak s výtržníky, co jsem tam vyjkradou banku, tak i řeší dlouhodobějšími problémy a záhady (jako např. kdo zabil jeho matku). The Flash je provázaný různými vtipy a příběh má spád.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

The Fastest Man Alive

Na Flashe jsem číhala, ale chvíli trvalo než jsem k němu našla cestu. Pilotní díl jsem viděla poté, co jsem narazila na díl Arrowa 2×08 The Scientist, kde se objeví Barry Allen.

Arrow je má dějové zvraty v takovém sledu, že vás místy přikovají k obrazovce. Jsou v něm slabším článkem dialogy, které se stávají v některých dílech nutnou výplní.

To zatím u Flashe je scénář dle mého soudu o úroveň inteligentnější. Dialogy nemají za úkol nechápavým divákům vysvětlit, jak se postava na obrazovce cítí nebo co právě dělá. Grant Gustin je skvělý Flash, velmi jsem si oblíbila postavu přemýšlivého policisty a "náhradního otce" Barryho, kterou výtečně ztvárňuje Jesse L. Martin.

Oba seriály (Arrow, Flash) hodnotím velmi podobně, protože tam, kde Flash nabízí humor a nadhled, tam Arrow boduje akcí a skvělými flachbacky do Oliverova života z odobí jeho "smrti".

+ Vyvážené díly, žádná hluchá místa
+ Humor
+ Vesměs velmi dobré obsazení ústředních postav
+ Crossovery s Arrowem
- Postava Caitlin Snow je mi místy nesympatická, ale to je můj problém :)

90 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Pilot

Seriál The Flash sa konečne predstavil aj oficiálne a ja môžem hrdo povedať, že som veľmi spokojný. Pilot sa snaží predstaviť všetko, čo treba na začiatku vedieť a paradoxne sa to dá brať z jednej strany ako to najväčšie negatívum tejto časti. Jednoducho sa tam toho udeje toľko, že by sa až žiadalo niektoré veci nechať až na ďalšie časti. Keď sa ale na to pozriem zase inak, treba si povedať, že pilot bol vytvorený za účelom, aby odprezentoval to, čo od seriálu môžeme čakať. Nechýba humor, nejakí tí zloduchovia, núdza nie je ani o emócie, skvelú akciu a prekvapivo taktiež veľmi dobre urobené triky, za ktoré sa seriál nemusí vôbec hanbiť. Osobne som ale najviac rád za tú poslednú scénu, ktorá naozaj dokázala navnadiť. V komixoch sa nevyznám, takže ak to má znamenať niečo veľké, idem do toho úplne "slepý" a plný nadšenia, čím ma prekvapia. Tak teda uvidíme, čo nás čaká ďalej. Zatiaľ veľmi silných 80%!

80 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Další super-hrdina?

Kdo se trochu zabývá tímhle tématem, tak pravděpodobně ví, že nejčastějším vznikem super-hrdinů je nepovedený (nebo povedený) vědecký experiment. Podívejme se třeba na Hulka a jemu podobné. A to je i případem Flashe.

Obyčejný teenager dostane super-schopnosti. Jeho život se rázem změní a on se rozhodne konat dobro, protože je to prostě dobrej chlápek, který se vždycky rozhodne dobře a pokud ne, tak se nakonec poučí a už nikdy svou chybu nezopakuje.

Ale neberte mě špatně - Flash je dobrý seriál, jen trochu klišé. Hlavní hrdina je zamilovaný do holky, která ho má za nejlepší kamaráda. Jeho máma je mrtvá. Už jako malý věřil v nadpřirozeno, které ho doprovází celý život. On chytá padouchy, lidé kolem něj se dostávají do nebezpečí, ale stejně je tu nejdůležitější jeho vztah s jeho nejlepší kamarádkou.

Ale jinak je příběh zajímavý. Někdo se vážně vyblbnul s efekty a postavy jsou taky bezva. A je to snad jediný seriál, ve kterém mám ráda všechny zrzky.

Vedlejší postavy jsou zajímavě a ani Barry není špatná postava. Jenom je to podle mě ještě dítě, které za zadkem potřebuje svého tatínka, aby mu neustále pomáhal s tím, co má dělat. Ale není to špatný, protože nevěřím, že by někdo dokázal být super-hrdinou bez podpory a bez pomoci. To prostě nejde.

Takže shrnuto a podtrženo, seriál se drží nadprůměru, ale dokonalý není. Je plný klišé, ale pobaví (nikdy nezapomenu na díl, kdy se Barry snažil opít a nějak... se nedařilo) a rozhodně se hodí, když nevíte, na co se dívat.

70 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Fantastický pilot

Bombový. Jeden z nejdokonalejších pilotů, jaké jsem kdy viděl. Epizoda narvaná k prasknutí, akční, vtipná a neskutečně hrozně moc adrenalinová. Úvod Flashe spatřil světlo světa o tři měsíce dřív a já samozřejmě neodolal. Na seriál jsem se chystal už dlouho, ale takovej nářez jsem opravdu nečekal. Působivé vizuální efekty (na TV seriál), na CW i fakt dost dobří herci, skvělá zápletka, náznak serializace (vrah matky), náznak vztahu (ale to ještě chvíli potrvá) a naprosto luxusní závěrečná scéna. A Arrow je poměrně zajímavej týpek.... Všechno je na tom fajn. Akce je fajn, hlášky jsou fajn, příběh je fajn, jak říkám, při tý poslední akci mě to vážně zvedlo ze židle. Pokud to takhle bude pokračovat dál, bude to jeden z nejlepších seriálů, bude to možná dokonce lepší než samotný S.H.I.E.L.D.. CW dospívá a na tomhle seriálu je to fakt vidět. Flashe v podstatě skoro vůbec neznám, ale tohle mě vážně dostalo. Pecka, a to ohromná. Fanoušky si to jistě najde a bude juich dost, pevně v to doufám. Moc se mi líbí komentář uživatele Disk, je velmi výstižný. Fakt nevím, jestli to vydržím do podzimu, protože pilot byl dokonalej v naprosto všech ohledech a směrech. 100%.

100 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
65 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Velké zklamání

Po prohlášení mnoha fanoušků, že Flash válí a je snad už lepší než starší kolega Arrow, jsem sama na Flashe byla dost zvědavá. Jenže už ten první díl mi říkal, že tohle nebude nic dobrého.
Superhrdiny zbožňuji a celý koncept nejrychlejšího muže na světě mi zněl dobře (původní předlohu jsem znala jen tak přibližně, komiksy od DC nečtu), takže jsem vážně čekala víc.
Je vidět, že seriálu se ujala stanice CW, což mu vůbec nepřidává. CW je známá svojí tvorbou pro "young adult" a to je na Flashovi hrozně znát. Hlavní hrdinové vypadají tak na 18 let a to raději ani nezmiňuji, že ani neumí hrát a jediný, komu roli jakžtakž věřím, je právě Barry Allen v podání Granta Gustina.
Tohle celé bych ještě překousla, ale on upřímně ani ten příběh za nic nestojí. Dialogy jsou prostě naprosto debilní, každý díl má úplně stejnou dějovou strukturu aneb ve městě se objeví nebezpečný meta-člověk, kterého má Barry zastavit, ale během toho všeho ztratí svojí víru sám k sobě a jeho věrní přátelé ho musí povzbudit a dokázat mu, že je to hrdina, který má spasit svět...Fajn, jenže tohle mě začalo tak po pátém dílu nudit.
Půlka série je o přesně o tomhle a ta druhá půlka je o dopadení hlavního záporáka, jehož totožnost zjistíme snad už v prvním díle, ale ke konci je to ještě zabalené do strašně napínavé zápletky proč je tenhle padouch vlastně padouchem. Celé finále jsem přetočila až na konec (ano, až tak moc mě to nebavilo) a vlastně mi vůbec nic neuteklo.
Na druhou řadu se určitě nebudu dívat a radši budu pkračovat spíš v Arrow, ale na Legends od tommorow jsem dost natěšená a na toho Barryho se tam dokonce těším, ale Flashe jako takového si prostě neoblíbím.

60 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Jak přes kopírák

Bohužel Flash zas takový zázrak není. CW totiž vzala šablonu, podle které točí Arrowa a udělala to jak přes kopírák. Protože nač měnit něco co už je úspěšně zaběhnuté a funguje. S tím se do Flashe dostávají někdy až zarážející nesmysly a všechny ty otravné věci, které známe z Arrowa. Tudíž je naprosto jasné na koho s tímhle seriálem CW cílí.

První polovina série je o hledání lidí se zvláštními schopnostmi, jako má Barry. Druhá půlka zase tlačí na rozuzlení zápletky ohledně hlavního záporáka. Žádné složitosti v tom nehledejte. Všechno jde přímočaře a jasně za svým cílem. Samozřejmě se nevyhneme k OPRAVDU NEČEKANÉMU návratu některých záporáků či řešení toho tolik otravného problému superhrdiny, alias nesmím o tom nikomu říci. Což je ta největší sranda, protože nakonec stejně skončíme u toho, že to vědí úplně všichni jen ta hlavní láska jeho života ne. Jen tak mimochodem i ta se to nakonec dozví, takže bude chvíli dělat drahoty, jak je naštvaná a pak všechno oukej. Pojď na mou hruď ty lháři, vše odpuštěno.

Ano, je to přesně tak stupidní jak to zní. Konec konců postavy moc charisma také nepobraly. Největší překvapení z celého seriálu na vás čeká, když odhalíte hlavního záporáka. Tím veškerá překvapení končí. Postavy se totiž chovají přesně jak byste čekali. Nikdy neudělají krok mimo svůj charakter, protože dobrá holka nikdy nekrade v obchodu lízátka. Přesto pozitivním faktem je, že herci se u mě dokázali jakžtakž obhájit. Hlavně Barry, jehož herec, byl pro mě velkou otázkou. Je tu zkrátka daleko méně otravných postav. Škoda, že všichni vypadají tak na osmnáct let. Těžko si pak umíte představit tu neuvěřitelnou shodu náhod, že hlavní hrdina miluje tu nejvíc otravnou osobu v celém seriálu. Welcome back Arrow.

Flash je prostě Arrow s víc scifi prvky. Líbí se vám Arrow? Bude se vám líbit i Flash. Funguje to i opačně. Je otázkou, co na to řekne divák, který jde do tohohle seriálu poprvé bez toho aniž by viděl Arrowa. Dokáže ho dostatečně zaujmout? Myslím, že ne.

Tolik propírané Crossovery pro mě byli spíš matoucí a rušivé. Každý by si měl radši hledět svého písečku. A finále seriálu? To by měla být vždycky třešnička na dortu. Tady to bylo oukej. V pořádku. Na zadek neposadilo.

Čekal jsem víc. Přesto je Flash sledovatelný, jen kdyby se zbavil svých okovů. Uvidíme s čím přijde druhá série. Zatím slibnější nadprůměr. Ten potenciál tam je chlapci, já ho vidím. Jen to doladit, někde přitáhnout a někde trošičku ubrat.

70 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Po pilotu....

Radost koukat, ale čekal jsem i víc. Ač spin-off Arrowa, nemá Barry s Oliverem společného prakticky nic. Jeden měl vztah s rodiči výborný, druhý minimálně nedostačující. Barry je stydlivka, Oliver byl player. Barryho si "blesk našel", Oliver se vymakal. A přesto se obdivují navzájem :) I když kvůli poslednímu rozdílu Oliverovo "cool" trochu nechápu, ale co už. Flash je zatím víc CWčkovský než Arrow, a s tím souvisejí mé současné výtky - hlavní hrdinové mi připadají jako děti, kteří nepřesáhli 18, a už přemýšlí nad úrovní kvantové fyziky či jak se příslušná oblast vědy nazývá? Druhou výtkou je spíš obava, aby seriál neokopíroval první řadu Smalville s epizodními padouchy, "vzniklými" během výbuchu, resp. meteorického roje.
Plusy ale převažují - příběh vypadá kompaktní a promyšlený, Danielle mám rád a její postava vypadá navíc nejzajímavěji, efekty jsou velmi slušné, závěr dostatečně motivující na další sledování a celý díl uteče jako voda.
Temnějšího, ale mnohem realističtějšího Arrowa v mých očích asi Flash neohrozí, ale přesto pochybuju, že v letošní sezoně bude k mání lepší novinka. Run, Barry, run!

80 %
76 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

The Flash

Tak kde mám začít... Když jsem o Flashovi slyšel poprvé, myslel jsem, že to bude strašná blbost, ale když jsem uviděl pilot, zjistil jsem, jak moc jsem se mýlil. Namísto hloupého způsobu získání superschopností zde bylo sice hodně sci-fi (ale o to ve Flashovi jde), ale aspoň dávalo trochu smysl. Co se týče děje, ten se mi skoro ve všech epizodách více než líbil. Samotná myšlenka superhrdiny jako je Flash je sice dosti často používaná (vždyť kolik ze superhrdinů dosahuje neuvěřitelné rychlosti), ale toto je pravý originál. Ohledně zápletek nemohu říct nic jiného, než to, že jsou napsány skvěle a na rozdíl od mnoha lidí mne neudivuje, že Barry o svých superschopnostech Iris neřekl (neslíbil to náhodou Joevi?). Barry je mi jako postava sympatický a to hlavně tím, že není dokonalý,také dělá chyby a pořád řeší všední problémy ovyčejného člověka, ačkoli obyčejným člověkem ho nazvat nelze. Iris Westovou moc rád nemám, je občas trochu otravná, ale přesto docela milá. Barryho kolegové, policisti Joe a Eddie jsou prostě velmi dobře vytvořené postavy. A co se týče doktora Wellse a jeho skupiny, Caitlyn a Cisca, jsou mi všichni sympatičtí. Hlavně Cisco mě baví, je to sice 'supernerd', ale i přesto se chová jako normální člověk a navíc je to takový týmový komik. Caitlyn je mi také sympatická a rozhodně celý tým perfektně doplňuje. A pak je tu samozřejmě doktor Wells. Od něj jednoduše nevím, co čekat. Podle všeho se zdá, že cestoval časem, protože jak jinak by mohl znát budoucnost a monitorovat její změny. Seriál je takovou teenagerovskou verzí o dost temnějšího Arrowa, a musím uznat, že je, tedy podle mého názoru, mnohem lepší. Seriál je velmi vtipný, ale chvílemi zaznívají temnější tóny, přičemž je všechno protkáno vědou (jak tou skutečnou, kterou známe my, tak tou sci-fi vědou, která seriál udělala mnohem lepší, než bych čekal). Zamě má seriál prostě plných 100% a musím uznat, že plným právem.

100 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Magie?

První série byla pěknej nářez. Sice mně tam trochu štvaly scény Barry + Iris, ale dalo se to vydržet, 90% bez většího rozmýšlení. Pak přišla druhá série. Vždycky se mi líbilo, jak se u všech superhrdinských seriálech snaží zachovat nějaký ten vědecký limit. Pak jsem dokoukala druhý díl. Takže si to zopakujem: Týpek se rozsype jako písek. Ok. Pak se zjistí, že ta hmota s pískem nemá nic společného, je to pouze myosin na povrchu buněk. Ok. Takže teď z toho písku pojďme udělat sklo! Protože to zní naprosto uvěřitelně! To je chemie pro střední školy. Z jakého písku se dělá sklo?Křemenného. Co je myosin? Bílkovina! Jak z ní chceme udělat sklo? Máágie! To jsem se nad tím pozastavila jako jediná? Jasně, nemůžu očekávat echt vědecký přístup, ale tohle je do očí bijící. Jestli mi to někdo dokáže vyvrátit, prosím udělejte tak, protože jeden díl mi zkazil poměrně oblíbený seriál. Nemám chuť pouštět si další díly...zatím za 60.

60 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Konečně zvolejme... Hurá!

Pane jo!
Nemám nijak zvlášť ráda komixové "postavičky"... Nikdy jsem nečetla žádný superhrdinský komix, nechápala jsem svou sestru, když si hrála na Spidermana, vždyť já neviděla ani Batmana...
A právě proto jsem od tohoto seriálu nic moc neočekávala.
Šlo spíš o to, že přes Vánoce nic nedávají. Moje naděje klesli ještě víc, potom co jsem viděla přibližně stejně oslavovaný Gothem (který bych neoslavovala ani z osminy tak, jako většina lidí).
Ale tohle jsem nečekala. Seriál mě (k vlastnímu překvapení) fakt vzal.
Líbí se mi příběh. Líbí se mi, jak je originálně nevysvětlitelný, jak prakticky nabízí nekonečné možnosti rozvíjení (vždyť super-padouši se někde najdou vždycky, ne?).
Hlavní postava je mi neskutečně sympatická, ostatně jako všechny (až na toho Eddieho, vypadá... zle).
zaráží mě jen dvě věci:
Zaprvé, Ti tzv. "doktoři" si dělali vysokou v kolika? V patnácti? Protože teď nevypadají na víc jak dvacet...
A za druhé, že se Berry nechá vidět od bezpočtu lidí, ale jediná, komu to neřekne je jeho nejlepší kámoška? No nic, třeba to vyústí v zajímavou zápletku.
Celkově se mi seriál vážně líbí a už pro mě není jen jako "vycpávka" do Vánočních prázdnin.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Přišel jsem, viděl jsem a lituji.

Předem bych se chtěl omluvit fanouškům The Flash, protože mým názorem je určitě nepotěším. No začal bych asi pozitivními věcmi, které budou kratší. Jednou z mála pozitivních věcí na seriálu The Flash je hlavní postava. Berry byl sympatický už od prvního dílu. Druhá věc je propojení mezi Arrow a Legends Of Tomorrow. Určitě musím ocenit nápady tvůrců s propojením vedlejších dějových linek Flashe a Arrowa. Třetí a poslední kladná věc na The Flash jsou postavy a charaktery. Velmi se mi líbí charaktery postav a vyvíjení vzájemných vztahů. Tak a teď se dostávám k záporům. První věc a to je ta, která mě nejvíce vadí na the Flash je cestováním časem. Ano samozdřejmě, že o tom tak trochu seriál je. Cestování časem, země 1 a země 2. Ovšem po nějakém čase jsem se začal ztrácet co se týče času. Věčné cestování časem a cestování ze dvou různých zemí jsem už ani nevěděl kdo je kdo, a kdo je odkud a kde se tam vzal a proč tu je a však chápete co se tím snažím říct.Myslím si, že se už i tvůrci začali ztrácet v tom, ve které časové linii se vlastně příběh odehrává. Druhá věc je úmrtí postav. Je mrtvý-obživne, je mrtvý-obživne, je mrtvý-není mrtvý a pořád dokola. A poslední zápornou věcí na The Flash je zmatek. Zmatek? Ano zmatek. Postupem času nevíte jaká postava je z jaké země, jaká postava přišla z minulosti a jaká z budoucnosti. Hlavní záporáci v The Flash jsou k smíchu. Celkový příběh a minulost Barryho je tak průhledná, nudná a nezáživná až to bolí.Postupem času si kladete otázku, zda je někdo v seriálu bez nějaké schopnosti, tajné minulosti a podobně. Závěr? Hledáte-li seriál s dobrým příběhem, dobrými zápletkami a překvapivými momenty, tak se od The Flash otočte zády a nikdy se nevracejte. Hledáte-li seriál na vymytí mozku, přeplněnou nereálnými, nepřehlednými věcmi, tak jste našli svého favorita. Seriál The Flash hodnotím 30 body a to jen z milosti a díky Barrymu.

30 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Zmazanie z môjho watchlistu

Takže po 3 časti 3 série sa definitívne flash stratil z môjho watchlistu, stratil sa môj záujem o tento seriál a celkové hodnotenie po 3 sériach je z mojej strany 20%
Veci, ktoré ma hnevajú:
1. Poriadny antihrdina....to už tam akože fakt nevedia dať niekoho, kto má iné schopnosti ako len behať rýchlo? Ja už len čakám kedy ten Alchemy začne s Flashom pretekať

2. Okolo Flasha sa vytratila akákoľvek tajomnosť to už aj jeho babka za chvíľu bude vedieť, že je Flash, o Clarkovi Kentovi tiež nevedeli na začiatku, že je Superman o Waynovi, že je Batman..žiadna tajomnosť

3. Každý má schopnosti...nech sa na mna nehnevajúm, Cisca som prežil, ale Caitlin ako Sub-zero naozaj paráda, ďalšiu sériu už asi aj iris bude mať nejakú superschopnosť (zapletať si super rýchlo vlasy) a potom Joe a nech to tak robia ďalej

4. A toto ma najviac nas.... Flash už vlastne nie je Flash šak kade kto už tam pobehuje 320km/h dožralo ma, že už tam z nejakých nejasných príčín začala rýchlo behať ta Wellsova dcéra, a nebojte sa Wally onedlho nadobudne opäť svoju rýchlosť a budu sa tam nahánať všetci preboha

Záver: malo to potencial naozaj...Grantovi som to dokonca veril pekne to hral...ale ďalej som to už nemohol pre tieto 4 body vystať pre mňa ODPAD!

20 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Po prvej sérii...

Seriálový Flash je oddychovka, ktorá má bližšie skôr k vtipnému Marvelu než otcovskému, temnému DC. Tak ako ma Arrow po pilote nezaujal, Barryho patálie som si pustila i v druhom diely, a ďalšom, a ďalšom, a nakoniec som dopozerala celú sériu. Niektoré postavy sú otravné, niektorí záporáci dostanú žalostne málo priestoru (čo našťastie nie je prípad hlavnej šedej eminencie), stále sa točíme okolo traumy z detstva a nenaplnenej lásky, ale vďaka vcelku charizmatickému Grantovi sa to všetko dá zniesť, pretože seriál je len jednohubkou, ktorá slušne baví. Občasný vtip vždy poteší, ústredná partia si až prekvapivo rýchlo vytvorila fungujúcu dynamiku a do budúcna s prelievaním dimenzií to má veľký potenciál. Tak snáď sa nebude jednať o chaotickú, nelogickú zmes scén.

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Budoucnost

seriál Flash se v poslední době obhajuje jako skvělý seriál ze skvělou zápletkou..
Nemluvím už o tom že je skvělé že je propojen ze seriálem Arrow..
Ale na rovinu,v poslední době seriál nabírá na obrátkách a začíná to být čím dál tím zajímavější,po smyslu příběhovém, ale také i vývoj postav za 1.serii.
Myslím si že po skončení 1.serie fanoušci budou prahnut po další serii.
A nedočkavě čekat na první promo ke 2.serii.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

The fastest man alive

The Flash bol, je a aj bude môj najobľúbenejší superhrdina z celého DC svetu. Keď som zistila, že sa chystá seriál, bola som nadšená, no trocha som sa bála, či mi Flash-a nepokazia. Hlavného herca, Granta Gustina, som dovtedy nepoznala tak som sa trochu obávala, ale teraz sa len chytám za hlavu. Grant je úžasný, roztomilý a ako Flash-a si už neviem predstaviť nikoho iného. The Flash je určite najlepšou novinkou tejto sezóny. Už 1. séria začala s vysokou kvalitou, tak dúfam, že v tom budú len pokračovať. Vrelo odporúčam každému fanúšikovi (i ne-fanúšikovi) superhrdinov! :)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Prevarena voda

Po 7 castiach velke sklamanie. Serial s velkym potencialom, ktory vsak nedokaze naplno vyuzit. Miestami je to az tak neskutocne tupe a totalne nelogicke, ze mi pri tom rozum zastavuje a mam chut to hned vypnut (SPOILER: napriklad co mam v zivej pamati, ked v casti 1x06 ide za svojim nemesis do tych bani ci co to bolo a zrazu je jeho superrychlost nanic, pretoze sa mu nevie uhnut, on ho zase raz chyti a odhodi a zhodni na neho regal a to ho ma akoze zabit? Nepreveri, ci je naozaj mrtvy alebo nie? Navyse chcel vediet, kto to je a nepozrie sa ani pod masku?)...

Dalsia vec, Barry povie svoju identitu pomaly vsetkym okrem Iris... wtf???

A Cisco vyzera tak na 15, Caitlin aspon cerstvo 18... akoby zobrali Arrowa a znizili mu vek na nastrocnych teenagerov, ktori sa spravaju maximalne naivne a nelogicky... nemozem si pomoct, ale vyraz tupý seriál sa na toto hodi asi najlepsie...

Davam tomu este jednu sancu, cast 1x08, kedy tam bude aj Oliver a ak aj toto domrvia, tak so serialom zial koncim... ja viem, budem tu mat vela negativnych hodnoteni za toto, ale zial ja to vidim takto...

30 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

"I just never thought I'd have superpowers and feel more powerless than I ever have in my entire life."

The Flash.
Kde jen začít.
Nikdy mě moc nebavila tématika superhrdinové. Flashe jsem začala sledovat (jako většina) v podstatě jen kvůli tomu, že je to spin-off seriálu Arrow. Nakonec to došlo do fáze, že Arrow už dávno nesleduji, ale na Flashe čekám každý týden jako na smilování.
Po zhlédnutí pilotu jsem byla v rozpacích a shrnula jsem svůj názor do věty: „Já jsem věděla, že superhrdinové nejsou nic pro mě.” Nicméně jsem dala Flashovi ještě šanci a to se ukázalo být jedním z nejlepších rozhodnutí mého života.
Po pár dílech do Flashe spadnete a ani nevíte jak. Nedokážete si nezamilovat Barryho, který je prostě úžasný klučina se srdcem na dlani, Cisca, nerda se super hláškami, Wellse, který tak nějak doplňuje celý tým Flash :)
Seriál si poměrně dobře udržuje úroveň i v průběhu dalších sérií. Je plný vtipných hlášek, scén, kde se rozbrečí nejeden fanoušek, ale i tradičních klišé... Přesně ale proto ten seriál zbožňuji ♥

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Jen tak dál!

Ještě než vyšla první epizoda, jsem věděla, že tento seriál budu zbožňovat, proč taky ne, seriál Arrow, díky kterému to vzniklo, je stejně báječný, proto jsem přeci nemohla mít žádná negativní očekávání a jsem ráda, že jsem měla pravdu, opravdu mě nadchnul a musím říct, že ve finále ho mám asi ještě radši než Arrowa, je to skvělá zápletka, která člověka musí zkrátka bavit a mě baví! 1 série - 100% A už se nemohu dočkat druhé a zase věřím, že bude stejně úspěšná!

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Pravá nerdovina

Od Flashe jsem nečekal moc, ani jsem se nechtěl dívat. Nejsem komixovej typ. Ani pilot mě nepřesvědčil, že by mě to mělo zajímat. Bylo to celý moc dětský a nerdovský, hlavní hrdina je hrozně ošklivej. Ale ten příběh a celá idea o metalidech má šťávu a zajímá mě, co bude v dalším díle. Je to sice jedno velký klišé, to uznávám, jenže ono to funguje. Zatím to se sledovaností vypadá dobře, tak se ani nebojím, že by ho měli zrušit. Jsem rád, že jsem mu dal šanci.

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Flash

Barry Allen, rychlí jak blesk se snaží zachránit celé město proti zločinu. Je tajně zamilovaný do své nejlepší kamarádky, která o jeho schopnostech nemá tušení. V jedom dílu ztratí svoje schopnosti, tak mi připadne, že už to tady všechno bylo, v seriálu Smallwile. Flash má určitě potencinál, ale postrádá originalitu Uvidíme třeba v dalích dílech překvapí více. Po shlédnutí celé serie musím říct, že se hodně zlepšili od kopírek jiných seriálů se vyklubalo něco originálního a těším se jak to bude pokračovat dále.

60 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Jako blesk

Pilot byl bleskový úspěch. Je to taková teenagrovská verze Arrowa, která je díky tomu i odlehčenější a zábavnější. Má to akci i spád, postavy jsou zajímavé. Pokud si další díly zachovají stejnou kvalitu, bude to pecka.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Scífko roku?

Ano, na tento seriál jsem čekal už dlouho. Podle mě nejlepší sci-fi hero roku. Grant Gustin se na to skvěle hodí a fakt umí Flashe zahrát. Je to oproti Arrowovi (kterého také zbožňuju) takové víc barevné a přímočaré a to se mi líbí. Žádné hlubinné podpříběhy táhnoucí se několik řad atd. Snad se to udrží tak i dál. Navíc se těším na ten společný díl a doufám, že si Barry začne s tou sexy Caitlin :)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Stále stejná písnička.

Seril je vpodstatě hodně podobný seriálu Arrow, ale Flash mně připadá takoví stále stejný. Ničí metalidi (v prvním souboji na metačlověka nemá šanci, a v druhém ho porazí lehce, protože v laboratoři příjdou na nějaké lehké řešení) občas tam tedy je nějaký ten silnější záporák ale moc mu nevěnují pozornost, a když ano, tak tam přiběhne další metačlověk. Naproti tomu mi připadne seriál Arrow takoví záživnější a plný zvratů. Tímto ale nechci říct že mne seriál Flash nebaví, naopak sleduji ho rád a těším se na nové epizody.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

the fastest man alive

MILUJU TO! Prostě ůžasný seriál. Jelikož jsem obrovský fanoušek Arrowa, tak jsem se Flashe nemohla dočkat. Superhrdinové, to je moje! Už od prvního dílo mě to neskutečně zaujalo a nemohla jsem se dočkat dalších dílů. Vždy když se podívám na nový díl, už se chci podívat na další. Někdy ani nevydržím čekat na titulky a pustím si to bez nich. Prostě mazané!

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

flash

Postavy jsou pro mě velice nesympatické,ale děj je v pohodě.Už hltám každý díl a to jsem myslela,že po prvním vše vzdám...odhodlanost mi však nechybí a to je dobře,jinak bych přišla o výborný seriál.
Šance se přeci dávat mají,ne?
Je skvělé,že díl od dílu jde i kvalita nahoru.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

The fastest man alive

No nějak mě nenapadá co říct, prakticky tu platí to samé jako u Arrowa, akorát tu jdou přes superschopnosti. To samozřejmě není nic nic špatného, ale nic se nemá přehánět ;)
Nevím jestli je to jenom mojí zvrácenou osobností, ale přijde, že v Central City je všechno růžové. Asi už jsem si moc zvykla na brutální Starling :D
Postavy mi nesedly tolik jako ty z Arrowa, ale jsou fajn :) Ale na druhou stranu musím uznat, že tento seriál má skvělého padoucha a jsem zvědavá, jak se o bude všechno s ním vyvíjet ;)
Celkově jsem asi prostě čekala trochu víc, ale pořád je to velmi povedený seriál a palec nahoru :)

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zklamání roku...

The Flash je divný seriál. Na jednu stranu má skvělý námět, příběh, který ale zůstává nevyužitý.. Na druhou stranu má naprosto příšerné obsazení. Herci/neherci jsou do jednoho na pár facek, od hrozného Barryho, přes tragickou Iris až po detektiva. Jediný, na koho se dá trošku dívat je skupina doktora Wellse. Když jsou Vám kladní hrdinové seriálu odporní, něco je špatně.
Za mně - zklamání roku.

40 %
47 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Flash

Po trochu mdlém rozjezdu, který působil jako kombinace prvků ze Smallvillu a Arrowa se Flash zhruba od šesté série rozběhne v současnosti pravděpodobně nejlepší komiksový seriál od DC. Seriál má výborně zvolené obsazení, kdy (na rozdíl třeba od Arrowa) není postavy, která by vám vyloženě vadila. Skvěle funguje vybalancování akce a humoru a také snaha o vybudování propojeného světa, např. crossover s Arrowem je dokonalý. Jedinou menší vadou na kráse je občas úroveň triků, s čímž se bohužel na CW nedá nic dělat. Série 1 - 90 % Edit Druhá série začal skvěle a po většinu času tak pokračovala. Představení mnohovesmíru se povedlo více než obstojně a Zoom byl jako záporák výborný. Skvěle provedená byla i Země 2. Bohužel se ke konci začalo objevovat až moc nelogičností a hlavně nepochopitelného chování postav, hlavně tedy úplný konec posledního dílu, který mi přijde, že prostě chtěli tvůrci na konci něčím šokovat. Jsem zvědavý, jestli to skutečně povede k tomu, k čemu to vedlo v komiksech. Jinak je to skutečně jen zbytečné. Série 2 - 90 %

90 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Stále více zábavy

Tento seriál mě začal bavit asi až od 2 dílu, kdy jsem zjistila, že to není jen o tom, že každý díl porazí Flash nějakého nepřítele. Začalo to mít dost zvláštní děj. To jak se snaží zjistit, kdo zabil Barryho mámu a mezitím celou dobu cvičit svou rychlost. Seriál má své kouzlo, díky kterému jsem u něj vydržela a díky kterému mě ten děj a všechna ta akce s romantikou moc a moc baví. :)

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Flash

Nedávno se nám představil 1. dílem seriál, který je spin-offem skvělého seriálu Arrow. Byla tu prolnutá linie, kdy byl Berry Alan v Starling City a setkal se s místním hrdinou Arrowem. Tito dva záhadní hrdinové, si jsou velmi podobní. Oba dva sympatičtí mladí herci. Když jsem viděla promo, řekla jsem si, že prostě Arrow je Arrow a na to nic nemá. Ne všechny spin-offy se vyrovnají původním seriálům, ovšem teto, je jednou z výjimek. Baví mě stejně tak, jako Arrow. V tomto seriálu je též hodně napětí, akce a sympatických herců a atmosférou, která nás vtáhne do děje, až tajíme dech. Na začátek dávám 80 %, ale kdo ví, vše se mže změnit a hodnocení mohu kdykoli změnit. Koukněte se, jistě neprohloupíte. Příjemnou zábavu všem fanouškům napínavých a akčních seriálů. :)

80 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Rodinné drama

Ze začáku mě to bavilo- byl o můj první seriál se superhrdinou, ale poté co jsem začala sledovat i Arrowa, časem mě to omrzelo, začátky Flashe a Wells(!) byly super, ale poté se tam začalo stupňovat rodinné drama, takže si dávám pauzu.
Ale budoucnost má bleskovou.

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

The Falsh

Jelikož nejsem moc fanoušek DC ale spíše Marvelu dlouho jsem přemýšlel jestli se na tento seriál podívám. Na konec jsem se tedy rozhodl, že shlédnu první díl a nedokážu říci proč, ale seriál mě velice zaujal. Už jsem viděl všechny díly a těším se na další.

90 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

The Flash

Mladší bratříček Arrowa dokázal pro mě nemyslitelné. Dokázal jít ve stopách svého předchůdce a přitom jít vlastní cestou. Je to trochu prosvětlené a barevnější, což je dobré pro odlišení. Příběh drží při sobě a Vzájemné návštěvy mezi seriály je oba jen obohacují. Snad to vydrží.

80 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Nejrychlejší muž na světě?

Seriál The Flash jsem začala sledovat teprve nedávno, na doporučení mého kamaráda. Jelikož jsem již viděla seriál Arrow, na seriál The Flash jsem se velice těšila a nezklamal. Má to spád.
Sama mám superhrdiny dost ráda, takže za mě palec nahoru a těším se na další díly!

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Novinka

Na tenhle seriál jsem se těšila dost dlouho a byla jsem příjemně překvapená je to super seriál herci jsou sympatičtí a mě osobně se líbí ta jeho uniforma takže pilot byl bezvadný a jelikož nesoudím seriál hned po pilotu tak se těším na další díl a doufám že flash bude každým dílem lepší a lepší :D PS mě osobně se hrozně líbí hlavní hrdina a přiznej me si má cenu dívat se na seriál kde nejsou pěkní herci ?? já myslím že ne :D

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Veliká očekávání

Jsem fanda seriálu Arrow, takže jsem si Flashe pochopitelně nemohla nechat ujít. A zatím jsem hrozně nadšená. Arrow se čím dál víc utápí v patosu, ale tahle věc působí svěže a baví. Nemohl by Flash přetáhnout Felicity? Ne? Škoda. :-)

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Pilot

Neodolala jsem a musela jsem se podívat na uniklý pilot. Musím říct, že dlouho se mi nestalo, abych se na to podívala bez zastavení a přitom to tak rychle uteklo.
Na to, že je to spinoff Arrow, nemají toho moc společného. Arrow je "temný," zatímco Flash je "světlejší."
Jsem zvědavá dál na vývoj seriálu, postav, zápletek.
Ale nemůžu si pomoct, určitá podoba se Smallville tam je a doufám, že to nespadne do téhle sféry. Už to tu jednou bylo a nemusí to tu být zas.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Příjemná odpočinková komixovka

Moc se mi do Flashe nechtělo, crossovery v Arrow měly na mě docela opačnej účinek. Ale říkal jsem si, že to zkusím a že odložit se to dá vždycky. A ono to není zlé. Rozhodně dobře natočené, fajn obsazené, komix z toho pěkně vykukuje. Źádná ultrapecka to tedy není (srovnávat kvalitu s agenty, daredevilem, arrow apod. je spíše legrační), ale jako odpočinková komixovka, která zaručeě pobaví, tak to každopádně.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

No prostě Flash :D

Když jsem se koukala na pilotní díl říkala jsem si aj aj zase Arrow ale když jsem se koukala na 2 díl plný humoru tak jsem neodolala a začala jsem se na něj dívat. Akorát mě sklamala představa že nikdy nebude Snowbarry ta chemie mezi nimi je úžasná je na nich vidět že k sobě patři :3. Ale vypadá to že z toho nic nebude :(. Proto dávám jen 90% :D ale jinak je to fakt super seriál určitě se kouknete !!

90 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Flash a Arrow

Flash a Arrow sú top. Priala by som si aby mali ešte nejaký ten spoločný seriál.

100 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

milovaný rychlík

Ze začátku mě až tak nebral ale po zhlédnutí asi tří dílů mě to tak chytlo že už mám absťák když jsou seriálové prázdniny....je to úžasný seriál a super jsou i společné díly s Arrowem

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Lepší než jsem si myslela.

Když jsem se koukala na ukázky,tak mě to moc nevzalo,ale když jsem viděla prvních pár dílů,byla jsem unešena.A do toho ty crossovery s Arrowem...
Strašně mě zajímá,kdo by vyhrál :D
A obsazení herců se mi taky strašně líbí.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Milé překvapení

Na zkouknutí pilotu jsem čekal několik dní, stále jsem to odkládal jelikož se začalo vysílat několik seriálů které sleduji a Flash byl posunut až na poslední místo. Čekal jsem spíše takový průměr, ale to byl omyl. Pilot vtáhl do děje, který byl plný akce a jelikož jsem včera sledoval Arrow 3x01 bylo setkání Flashe s Arrowem na střeše velice zajímavé překvapení. Nemůžu se dočkat jak se toto setkání promítne v dalším díle Arrow. Rozhodně budu sledovat.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

The Flash

Pecka! Myslím si, že Arrow má velkého konkurenta. Akce super, hlášky..prostě všechno skvělý. Doufám, že takhle našláple bude Flash pokračovat i nadále!

90 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

podobnost

nevim proc ale me strasne pripomina arrowa.. jen vo flashovi vyuzivaji schopnosti... zacat prve dva dily zaujili

90 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
36 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Nový hrdina

Mladý, roztomilý a hlavně supernedochvilný. Mám ho velmi ráda, protože myslím, že je to velmi dobře obsazené i zahrané. I když se momentálně situace velmi zamotala, myslím že seriál zvládá udržet diváka v obraze.

90 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Chci bejt blesk

Tento seriál mě moc baví :-) nemůžu jinak

100 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Prvni serii...

jsem ani nedokoukal, ne ze bych proti ni mel neco vyznamneho, jen me to po case prestalo bavit...jednou ji mozna dokoukam, ale zatim to nehrozi...

60 %
8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Hodnocení

Další super seriál koukala jsem hlavně kvůli seriálu arrow ,ale i tak mě zaujal herci top a příběh také ,ale zase mohl být dabing to mě trochu štve ,ale s tím nic neudělám stojí za to se podívat .

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Grant❤️

Flash mě vždy něčím lákal, tak jsem tomu jednou dala šanci. Bohužel po druhé serii jsem se na to vybodla. O rok pozdeji jsem si řekla, že to zkusím znovu...a zkoukla jsem všech 5 sérií za 15 dní... Grant aka Barry je hrozne cute. Těším se, az si budu moct pustit 6 řadu. Flash patří momentálně mezi top 4 Seriály.
Jen me zklamala 4 a 5 serie.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé