plakát seriálu

Futurama

(Futurama)

Kompletní obsazení seriálu

Hlavní postavy

Bender Ohýbač Rodriguez (122 epizod)
Hubert J. Farnsworth (122 epizod)
John A. Zoidberg (116 epizod)

Hostující hvězdy

LaBarbara Conrad (10 epizod)
Kwanzaa-bot (2 epizody)
Hank Aaron XXIV. (1 epizoda)
loď Planet Express (1 epizoda)
Santa Claus Robot (1 epizoda)
Lucy Liu-boti (1 epizoda)

Vedlejší postavy

Zapp Brannigan (29 epizod)
hlava prezidenta Richarda Nixona (21 epizod)
Cubert Farnsworth (10 epizod)
Prof. Ogden Wernstrom (6 epizod)
vypravěč dokumentu (5 epizod)
reverend Preacherbot (5 epizod)
Ethan 'Žvejkačka' Tate (5 epizod)
starosta C. Randall Poopenmayer (4 epizody)
Abner Doubledeal (4 epizody)
Yancy Fry mladší (4 epizody)
bezhlavé klon Agnewa (3 epizody)
reverend Preacherbot (3 epizody)
pan Želatinový blob (3 epizody)
farmář na Měsící (2 epizody)
Horrible Gelatinous Blob (2 epizody)
Mayor C. Randall Poopenmeyer (2 epizody)
žena z roku 50 000 000 (2 epizody)
soudce Ron Whitey (2 epizody)
Free Waterfall Junior (2 epizody)
Old Man Waterfall (2 epizody)
The Scary Door Narrator (2 epizody)
Judge Ron Whitey (2 epizody)
Yancy Fry starší (2 epizody)
učitel tančící breakdance (2 epizody)
Reverened Preacherbot (2 epizody)
mluvící Seymour (1 epizoda)
Professor Fisherprice Shpeekenshpell (1 epizoda)
zpívající včela (1 epizoda)
první robo-Leela (1 epizoda)
počítač Planet Express (1 epizoda)
robo-Leela bez kůže (1 epizoda)
doplňkové zvuky (1 epizoda)
žena z GeneWorks (1 epizoda)
přítelkyně profesora (1 epizoda)
průvodce v muzeu (1 epizoda)
ženy v domácnosti ze Sim City (1 epizoda)
zaměstnanec zakázané planety Hollywood (1 epizoda)
Female Thurbanian (1 epizoda)
žena z roku 5 000 000 (1 epizoda)
dítě na oslavě (1 epizoda)
matka na recitálu (1 epizoda)
dítě na recitálu (1 epizoda)
Biffova přítelkyně (1 epizoda)
umývací nádoba (1 epizoda)
paní velvyslankyně (1 epizoda)
královna Yonkers (1 epizoda)
Leelina prababička (1 epizoda)
Sea Monkeys Advertisement (1 epizoda)
odhalovač budoucích zločinů (1 epizoda)
telefonní operátor (1 epizoda)
hlasatel na letišti (1 epizoda)
hlas Fishy Joea v automatu (1 epizoda)
čestný soudce 802 (1 epizoda)
Calculonův synovec (1 epizoda)
antarianské dítě (1 epizoda)
Princess Num Num (1 epizoda)
Female Robot Executive (1 epizoda)
Hermes Conrad 1 (1 epizoda)
Hermes Conrad 25 (1 epizoda)
Antonio Calculon Jr. (1 epizoda)
první vraždobot (1 epizoda)
pátý vraždobot (1 epizoda)
robotický policista (1 epizoda)
robotický soudce (1 epizoda)
Recruitment Officer (1 epizoda)
hlava Williama Tafta (1 epizoda)
Thomas Jefferson (1 epizoda)
hlava Lyndona Johnsona (1 epizoda)
hlava George W. Bushe (1 epizoda)
prodejce doutníků (1 epizoda)
Agent Robot Stack (1 epizoda)
čestný soudce 724 (1 epizoda)
Pizza Deliveryboy (1 epizoda)
Launch Technician (1 epizoda)
Black Street Racer (1 epizoda)
Viscount Violet (1 epizoda)
Ethan 'Bubblegum' Tate (1 epizoda)
Tex 1138's Employee (1 epizoda)
Texan Scientist #1 (1 epizoda)
motýlí bojovník (1 epizoda)
Al Gore's Head (1 epizoda)
probouzecí stroj (1 epizoda)
vypravěř v dokumentu (1 epizoda)
zpívající vítr (1 epizoda)
Philip J. Fry 1 (1 epizoda)
Prof. Hubert J. Farnsworth 1 (1 epizoda)
Dr. Zoidberg 1 (1 epizoda)
Philip J. Fry 1729 (1 epizoda)
Philip J. Fry 31 (1 epizoda)
Professor Hubert J. Farnsworth XVII (1 epizoda)
Prof. Hubert J. Farnsworth 420 (1 epizoda)
přechodový hlasatel (1 epizoda)
obchodní hlasatel eyePhonu (1 epizoda)
stroj na víno (1 epizoda)
vypravěč dokumentu (1 epizoda)
Professor Farnsworth (1 epizoda)
Cash Bones Announcer (1 epizoda)
Year 5 Million Male (1 epizoda)
televizní hlasatel (1 epizoda)
šéf televize (1 epizoda)
byrokrat ze středu byrokratické kostky (1 epizoda)
třetí vraždobot (1 epizoda)
čtvrtý vraždobot (1 epizoda)
starý muž ve frontě (1 epizoda)
Hydroponic Farmer (1 epizoda)
maďarský létající robot (1 epizoda)
průvodce dokumentu (1 epizoda)
Vomit Advertisement (1 epizoda)
Robot Comic Con Host (1 epizoda)
plastický chirurg (1 epizoda)
Norwegian Seed Guard (1 epizoda)
Antarian číslo dva (1 epizoda)
pre-op transformér (1 epizoda)
Bender jako vyzvánění (1 epizoda)
muž z roku 10 000 000 (1 epizoda)
lidský přítel (1 epizoda)
Antonio Calculon - Jr. (1 epizoda)
muž vyhozen z kostky (1 epizoda)
druhý vraždobot (1 epizoda)
Costume Contest Host (1 epizoda)
Alien Disguised as Human (1 epizoda)
Sound Effects 5000 (1 epizoda)
Extreme Toddler Wrestling Announcer (1 epizoda)
hlava Rutherforda B. Hayese (1 epizoda)
hlava Lyndona B. Johnsona (1 epizoda)
Yancy Fry starší (1 epizoda)
Noticeably F.A.T. (1 epizoda)
Marquis of Mulberry (1 epizoda)
G.I. Zapp Theme Singer (1 epizoda)
Future Crimes Division Officer (1 epizoda)
Captain Megameat Narrator (1 epizoda)
SpongeBot SquareBolts (1 epizoda)
hlava Warrena Hardingse (1 epizoda)
hlava Jamese Madisona (1 epizoda)
hlava George H.W. Bushe (1 epizoda)
animovaný Paul Revere (1 epizoda)
hlava Johna Tylera (1 epizoda)
Dick Cheney's Head (1 epizoda)
čestný soudce 723 (1 epizoda)
Kmotrobotův právník (1 epizoda)
Popsicle Salesman (1 epizoda)
prodavač jako živá návnada (1 epizoda)
vědkyně z CDC (1 epizoda)
blonďatý závodník (1 epizoda)
Turanga Leela 1 (1 epizoda)
Turanga Leela 1729 (1 epizoda)
princezna Purpleberry (1 epizoda)
žena z roku 50 000 000 (1 epizoda)
dítě na oslavě (1 epizoda)
neslušný kluk (1 epizoda)
vesmírný vypravěč (1 epizoda)
univerzální překladač (1 epizoda)
prodejce v Sex Shopu (1 epizoda)
mluvčí dokumentu (1 epizoda)
první muž v obchodě (1 epizoda)
kazetová jednotka (1 epizoda)
Professor Morris Katz (1 epizoda)
fontánový Kraken (1 epizoda)
monstrum létající špagety (1 epizoda)
robotický dinosaurus (1 epizoda)
robotický jeskynní muž (1 epizoda)
robotická vědkyně (1 epizoda)
robotický výtržník (1 epizoda)
vysoce vyvinutý robotický porotce (1 epizoda)
Chainsaw-Eating Robot (1 epizoda)
robotí velvyslanec (1 epizoda)
Throw Your Voice Advertisement (1 epizoda)
Throw Your Sea Monkeys Advertisement (1 epizoda)
Costume Contest Announcer (1 epizoda)
Orson Welles' Head (1 epizoda)
policejní strážník (1 epizoda)
policejní trenér (1 epizoda)
Erwin Schrödinger (1 epizoda)
Hattieho snoubenka (1 epizoda)
Tokyo Crazy Balls Machine (1 epizoda)
hlava Abrahama Lincolna (1 epizoda)
hlava Grovera Clevelanda (1 epizoda)
hlava Franklina D. Roosevelta (1 epizoda)
hlava Ronalda Reagana (1 epizoda)
hlava George Washingtona (1 epizoda)
hlava Geralda Forda (1 epizoda)
Alexander Hamilton (1 epizoda)
Transition Announcer (1 epizoda)
Headless Clone of Agnew (1 epizoda)
Basketball Announcer (1 epizoda)
Texan Scientist #2 (1 epizoda)
Popular Slut Club Theme Singer (1 epizoda)
doplňkové zvuky (1 epizoda)
velrybí biolog (1 epizoda)
tetování ďábla (1 epizoda)
prodavač doutníků (1 epizoda)
major C. Randall Poopenmeyer (1 epizoda)
Salův přítel (1 epizoda)
strážce parku (1 epizoda)
muž v obchodě číslo dva (1 epizoda)
muž z roku 10 000 (1 epizoda)
byrokrat třídy 74 (1 epizoda)
robotický porotce (1 epizoda)
císař Nikolai (1 epizoda)
hlava Billa Clintona (1 epizoda)
hlava Andrewa Jacksona (1 epizoda)
policista v roce 1930 (1 epizoda)
David Farnsworth (1 epizoda)
zaměstnanec Fishy Joea (1 epizoda)
Captain Lando Tucker (1 epizoda)
Prof. Hubert J. Farnsworth v anime (1 epizoda)
Sweet Clyde Dixon (1 epizoda)
měsíční hlídka (1 epizoda)
Countess De La Roca (1 epizoda)
Planet Express Film Narrator (1 epizoda)
Jackie Anderson (1 epizoda)
Cubert J. Farnsworth (1 epizoda)
The Masked Unit (1 epizoda)
Old Man in Queue (1 epizoda)
Slow-Mobile Beauraucrat (1 epizoda)
Australian Laborer (1 epizoda)
Wristlo-jackomater (1 epizoda)
Grade #20 Bureaucrat (1 epizoda)
Laser-eyed Bureaucrat (1 epizoda)
Morgan Proctor (1 epizoda)
Leela's Ex-Boss (1 epizoda)
Electronic Mother's Day Card (1 epizoda)
Thermostadt villager (1 epizoda)
černošské dítě (1 epizoda)
rozmrazený muž (1 epizoda)
punkové dítě (1 epizoda)
Butchova přítelkyně (1 epizoda)
Frankenstein's Monster (1 epizoda)
The Lord Mayor of Cologne (1 epizoda)
Ohýbací robot #1 (1 epizoda)
Robot Bartender (1 epizoda)
Ohýbací robot #2 (1 epizoda)
Sebastian Cabot (1 epizoda)
Propaganda Film Presenter (1 epizoda)
Old Billy Everyteen (1 epizoda)
Nicole Kidman's Head (1 epizoda)
Madeline Albright's Head (1 epizoda)
Madeline Albright-bot (1 epizoda)
The Being of Inconceivable Horror (1 epizoda)
George Michael's Head (1 epizoda)
Luciano Pavoratti's Head (1 epizoda)
Nappster Salesman (1 epizoda)
Young Billy Everyteen (1 epizoda)
Cheech Marin's Head (1 epizoda)
Marilyn Monroe-bot (1 epizoda)
Tyranosaurus Rex (1 epizoda)
Senior Citizen (1 epizoda)
Madison Cube Garden Stage Manager (1 epizoda)
Marv Albert's Head (1 epizoda)
Bend-Aid Announcer (1 epizoda)
Commercial Announcer (1 epizoda)
Patchcord Adams (1 epizoda)
Art Garfunkel's Descendant (1 epizoda)
Broken Robot #5 (1 epizoda)
Chinese Caterpillar Alien (1 epizoda)
George Washington's Head (1 epizoda)
Invisible Dog Leash (1 epizoda)
Chester A. Arthur's Head (1 epizoda)
Elizabeth Bennet (1 epizoda)
hlava Joan Rivers (1 epizoda)
Academy Awards Announcer (1 epizoda)
Slurm Vending Machine (1 epizoda)
hlava Billa Crystala (1 epizoda)
Noticeably F.A.T. (1 epizoda)
Yancy Fry - Jr.'s Wife (1 epizoda)
Documentary Announcer (1 epizoda)
Young Yancy Fry - Jr. (1 epizoda)
Horse D'ourves Salesman (1 epizoda)
Invitation Voice #2 (1 epizoda)
Invitation Voice #1 (1 epizoda)
Surveillance Camera (1 epizoda)
Horserace Commentator (1 epizoda)
Benjamin Franklin (1 epizoda)
Malfunctioning Eddie (1 epizoda)
Abraham Lincoln Robot (1 epizoda)
Thompson's Teeth Announcer (1 epizoda)
The Scary Door Narrator (1 epizoda)
Scientist's Son (1 epizoda)
Nobel Prize Host (1 epizoda)
Additional Voices (1 epizoda)
Unattractive Giant Monster (1 epizoda)
robot farmář (1 epizoda)
Underwater Landlord (1 epizoda)
lidský přítel (1 epizoda)
Tennant with Cell Phone (1 epizoda)
Commercial Announcer (1 epizoda)
Suspiciously Fantastic Apartment Landlord (1 epizoda)
Reverend Priestbot (1 epizoda)
chlápek s novinami (1 epizoda)
krmič hlav v muzeu (1 epizoda)
Animatronic Whalers (1 epizoda)
chlápek ve frontě (1 epizoda)
Animatronic Gopher #1 (1 epizoda)
Animatronic Gopher #2 (1 epizoda)
Moon Rover Ride Narrator (1 epizoda)
Ralph Kramden Animatronic (1 epizoda)
vrátný v Hip Jointu (1 epizoda)
holka z 21. století (1 epizoda)
první robot odcházející z kina (1 epizoda)
třetí robot v porotě (1 epizoda)
první starší robot (1 epizoda)
robot konstruktér (1 epizoda)
robot hrající člověka (1 epizoda)
robotka na lovu lidí (1 epizoda)
druhý robot v porotě (1 epizoda)
komentátor Blernsballu (1 epizoda)
druhý starší robot (1 epizoda)
Robot Coming Leaving Theatre #2 (1 epizoda)
robot na lovu lidí (1 epizoda)
Robot in Jury #1 (1 epizoda)
Robot Passerby (1 epizoda)
Resin Offering Robot (1 epizoda)
Muscular Street Racer (1 epizoda)
uživatelé oddělení obscénních debat (1 epizoda)
žena s pěti očima (1 epizoda)
krysákova přítelkyně (1 epizoda)
muž v oddělení obscénních debat (1 epizoda)
Tenký Tim
Amy Wong A
Hermes Conrad A
Prof. Hubert J. Farnsworth A
Dr. Zoidberg A
Prof. Hubert Farnsworth
Professor Hubert J. Farnsworth
Turanga Leela A
Bender A
Muscular Street Racer
Speed Racer

Režie

Scénář

Hudba

Tvůrci