plakát seriálu

Grace a Frankie

(Grace and Frankie)

Názory uživatelů

Pohodovka

Tento seriál je naladěn na klidnou vlnu. Každá epizoda má svoji vlastní drobnou zápletku, která se nenásilně promíchává s celkovým dějem seriálu. Herecké výkony jsou skvělé, postavám rozumíte a dokážete se do nich vcítit. Doporučila bych to na takovéto líné deštivé odpoledne, u kterého víte, že nemusíte nikam spěchat.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Grace and Frankie

Mezi čtyřmi hereckými stálicemi panuje skvělá chemie. A hlavně díky tomu tenhle seriál šlape jako dobře promazané hodinky. Mezi Fondou a Tomlin navíc zřejmě panuje jakási nepsaná soutěž o královnu dílu. Jinak si tu jejich snahu vyždímat ze mě všechny emoce vyložit nedokážu. :)
Jen je škoda, že výkony herců "dětských" rolí za těmi rodičovskými trochu pokulhávají. Ale je možné, že za to může i scénář... Jako by se tvůrci vyčerpali na skvěle napsaných scénách pro hlavní dvojku (potažmo čtyřku) a na ty ostatní postavy jim už nezbyly síly.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Výborně se bavím

Oceňuji, že konečně nějaký seriál, kde nejsou starší lidé nad 70 vykreslováni už jen jako ti, kteří mají vše za sebou a teď už jen sledují bingo a dávají si pozor na své příděly prášků. Tady máme skupinku 4, kteří se znali celý život a teď se vlastně v těch párech jen prohodili, a začínají znova, žijí naplno, ničeho se nelekají. Jejich děti mezi 30-40 jsou ty okrajové postavy. Celé je to výborně napsáno, zahráno, pořád se něco děje a nemůžu si vzpomenout, u kterého seriálu jsem se naposledy hlasitě smála.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Dve damy od rany

Grace a Frankie mne naprosto obzdrojily. Serial jsem si poustela s tim, ze to bude nic moc oddychovka, neco co si pustim a budu u toho delat milion jinych veci. Jak jsem se mylila!
Serial je vyborne napsany, skvele zahrany, s vynikajim comedy timingem. Postavy jsou propracovane, kazdy je trosku sileny a pri sledovani vice nez jedne sezony jde krasne videt, jak postavy rostou a rozvijeji se.
Scenariste/tvurci se neboji ani vice dramatickych/ralnych tenat souvisejich s vekem hlavnich hrdinek, coz podle mne dodava serialu jeste to n3co malo navic.
Opravdu vrele doporucuji!

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí