H2O - Stačí přidat vodu

H2O - Stačí přidat vodu (H2O: Just Add Water)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Večírek u bazénu

Miriam, nafoukaná trapka, pořádá párty u bazénu na oslavu Byronových úspěchu v surfování. A protože je to mejdan u vody, žádná z holek tam jít nechce a nemůže...

Tedy až na Cleo, která pořád váhá a nakonec se tam vydá na vlastní pěst, protože se kvůli svým proměnám přece nechce omezovat a chce vidět Byrona, který se jí líbí a kvůli kterému celá párty je. Přijde zabalená do zimního oblečení a myslí si, že to nikomu nepřijde šílený. Jenže to by tam nesměl být Zane s Natem, kteří jí popadnou, začnou odpočítávat s plánem hodit Cleo ze srandy do vody. Naštěstí Cleo před příchodem k Miriam zavolala Lewisovi, věrnýmu kamarádovi, a ten zas brnknul Emmě s Rikki, takže se Lewis vydá za Cleo.

Rikki v JuiceBaru zatím objeví svou schopnost ohně a vaření vody. Mezitím však kluci hodí ječící Cleo do vody, což se Lewisovi nelíbí a vyžene je do budovy. Zoufalá Cleo Lewise varuje, jenže ten přímo na vlastní oči uvidí její proměnu v MP a vyděsí se. Cleo ho prosí, aby jí pomohl a vytáhl jí, načež se tedy Lewis odhodlá a chytí Cleoinu ruku. V tom tam přilítne tušící Emma s Rikki a uvidí Lewise, jak pomáhá Cleo z vody. Ten jim nevrle řekne, aby mu pomohly, ale ony se rozpačitě zmíní, že jsou na tom stejně jako Cleo a nemůžou se dotknout vody. Vyjevený Lewis nic nechápe. Emma zatím zmrazí dveře od budovy, takže se lidi v ní nedostanou ven a Rikki začne sušit Cleo svou nově nabytou mocí. Emma s Cleo jsou rády, že i Rikki objevila svou sílu. Později se s Lewisem sejdou na pláži, kde mu vysvětlí, jaké další schopnosti mají a jak se z nich vlastně staly MP.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Fruiko
Cleo98