plakát seriálu

H2O - Stačí přidat vodu

(H2O: Just Add Water)

Názory uživatelů

Guilty Pleasure

Moje největší Guilty Pleasure, nemělo by se mi to líbit, ale líbí.
Je jasné, že když je to dětský seriál, nemůžeme čekat mořské panny s odhalenými přednostmi, ale stejně je kostým naprosto skvělý a celkem realistický. Zvláště když si představíme, že tisíce šupin byly lepeny ručně!
Seriál sám o sobě je nenápadný, ale přesto roztomilý. Tři hlavní holky se po kontaktu s vodou mění v mořské panny a o tom to celé je. Epizody jsou pěkné a hlavně se mi líbí, že i když je to dětský seriál, nepoužívá se tam žádné vtipné zrychlování či jiné blbiny, které často vídáme v Disney seriálech. Australská tvorba je prostě skvostná.
Je to seriál, který jsem sledoval se svými neteřinkami a třetí sérii i sám. Třetí sérii je dle mého názoru nejlepší a vždycky budu tomuto seriálu vděčný, že jsem díky němu poznal Phoebe Tonkin.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Neobyčejné dívky

H2O je v ČR kupodivu přehlížený seriál. Nikdy jsem o něm neslyšel, až do chvíle, kdy jej začal streamovat Agraelus. Nemohl jsem sledovat premiéru, protože se na seriály díval s čedem až po půlnoci. Později jsem si našel záznamy na YouTube a díval jsem se na H2O s plešingrovým komentářem. Ta přidaná hodnota není vůbec na škodu. Má to trochu jinou atmosféru, než když se díváte sami a některé Vojtěchovy reakce jsou k popukání. Ale teď k samotnému seriálu.

H2O: stačí přidat vodu je seriál pro děti o mořských pannách. Odehrává se v Austrálii a vysílal se v letech 2006 a 2009. Hlavním problémem při bytí mořskou pannou je samotná voda. Pokud se dívky dostanou do kontaktu s vodou nebo s látku s vysokým obsahem vody, promění se v mořskou pannu. A to přináší mnoho vážných i nevážných situací. Někdy je tak jejich tajemství ohroženo a hrozí prozrazení. Seriál se odehrává v Austrálii, z čehož jsem měl trochu obavy. Po zkušenostech se seriálem Jak nás vidí svět, jsem si myslel, že tam budou všichni hloupí a nafoukaní a ty tři dívky budou ošklivé a nesnesitelné. Naštěstí se potvrdilo jen něco výše uvedeného. Australané v tomto seriálu nejsou tak hrozní. Vlastně i ty slečny jsou pohledné a sympatické. Ale příšerný vkus co se stravy týče, ten se bohužel potvrdil.

Kdybych si měl vybrat jednu ze tří mořských panen - Rikki, Cleo a Emmu, budu dlouho přemýšlet. Každá je jiná a také má jinou schopnost. Cleo ovládá telekinezi, Rikki dokáže ohřát nebo vypařit vodu a Emma ji umí zmrazit. Tři obyčejné dívky studující na střední škole nejsou jediné postavy zasluhující pozornost. Mnoho diváků považuje za nejlepší postavu Lewise. Naprosto souhlasím. Lewis je mladý vědec a jako první se dozví o mořských pannách. Jelikož je jejich dobrý kamarád, snaží se jim pomáhat a chránit je. A proč je tak skvělý? Za prvé se s ničím nepáře. Říká věci na rovinu, uráží, hláškuje a ničeho se nebojí. Později s Cleo tvoří krásný pár. Prostě pravý alfa samec, jak říká Agroul.

Toto platí hlavně pro první sérii. V té druhé se z Lewise stal tak trochu podpantoflák. Ale ne pod Cleo, ale pod Charlotte. Nebudu spoilovat, protože je na konci série důležitá, ale většina fanoušků ji nenávidí více než Joffreyho Baratheona. Třetí série vyšla až dva roky po druhé a už nedosahuje takových kvalit. Emma odešla a nahradila jí Bella. Naštěstí do seriálu skvěle zapadla. Mnohem horší byl odchod Lewise v polovině série. Agraelus později řekl, že pokud si chcete říkat pravý seriálový fanoušek, měli byste povinně shlédnout alespoň první sérii. A měl pravdu.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Žblnk pre teenagerov

Nie, že by som seriály pre pubescentov vyhľadával (mám dvakrát toľko rokov čo priemerné publikum tohto seriálu :) )ale k H2O ma priviedlo pátranie kde všade hrala Claire Holt. Pozrel som si jednu časť a čuduj sa svete, ono je to celkom pozerateľné- typický výplach typu hanna smotana sa nekoná. Iste scénar má logické diery ale logikou sa v detských seriáloch veľmi neoplatí zaoberať. Takže čo tu máme- trom kamarátkam sa po kontakte s vodou objaví rybia plutva a šupiny (čo je mimochodom totálne nenápadné okoliu :))Celý seriál sa točí okolo tejto ústrednej zápletky a naviac sa pridávajú klasické problémy dospievajúcich slečien. Čo sa týka hereckého obsadenia tak ústredné trio je neskutočne roztomilé a herecky sú na tom baby tiež slušne. Vedľajšie postavy sú fajn hlavne Lewis. Dĺžka jednotlivých epizód je tak akurát, vizuálne triky úmerné rozpočtu a hlavná pesnička veľmi chytľavá. Na záver: som zvedavý na koniec seriálu, či sa kvalita epizód udrží, mňa si seriál zatiaľ získal na 60%.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Pre nenáročných fanúšikov

Tento seriál som svojho času celkom žrala. Dej sám o sebe je celkom zaujímavý, aj keď časom (a pribúdajúcim vekom) si človek začína všímať všetky chyby a nelogické veci, ktoré sa tu vyskytujú. Chyby sa však dajú nájsť všade a vekovú skupinu pre ktorú je seriál urečný to asi až tak trápiť nebude. Hlavne ak to vidia po prvý raz a sústredia sa viac na dej ako na deaily.
No priznám sa, že aj napriek tým , ktoré si uý teraz všímam sa stále nedokážem od telky odlepiť ak tam náhodou tento seriál zazriem.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Trochu na hlavu

Zo seriálu som videla len prvú časť, plus keď mi niekto rozprával obsah ostatných epizód, teda hoci by som dala oveľa menej, nemôžem, lebo väčšina seriálov sa rozbehne až po úvode a bolo by to odomňa nefér.

U mňa však nikdy seriál nedostane šancu na ďalšie pokračovanie. Za to myslím si, že z dielne tých pre teenegerky je to jedna z lepších variánt. Človeka občas dokonca tieto dievčatá milo rozosmejú, i keď v celkom teórii seriálu sú isté veľké medzery, logiku v ňom nehľadajte.

Nečudujem sa dievčatám, ktoré na ňom leteli, no mne akosi nikdy nesadol, nie je to môj typ.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Proč ne?

Uznávám, že bych si tento seriál už nepustila, ale tak před šesti lety, když mi bylo deset, jedenáct mě doopravdy bavil. Tematika je nevšední a docela slušně zpracovaná, většina dílů má spád a průměrný děj založený na přátelství, prvních láskách a problémech s rodiči je obzvláštněn tím, že všem třem hlavním hrdinkám naroste při styku s vodou rybí ploutev. To vše se odehrává v nádherném prostředí australského Queenslandu. Co víc by mohla holka v takovém věku chtít? :)

60 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Pro cílovou skupinu...

V kategorii seriálů pro holky od 8 do 14 let je to jeden z dobrých seriálů. Pro seriálového fanouška s vytříbeným vkusem samozřejmě děsivý odpad, ale není to tak dávno, co mi bylo 13 a ten seriál se mi fakt líbil. Jo, je to taková ta pohádka pro starší, se spoustou hloupých triků, romantických linek, které nejsou reálné a nejdůležitější věcí na světě - holčičím přátelstvím. A ach ano - ty holky navíc mají ocas, jakmile se dotknou vody!
Zápletky, navázané většinou na tenhle malý problém, jsou docela pěkné, takže v tomhle směru, jsem byla spokojená.

50 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Prostě seriál

Nemůžu říct, že bych ho přímo nesnášela, občas se na něj podívám, ale mohlo by to být lepší. Přitom nápad je dobrej, ale šlo by to udělat trošku líp. A to nemluvím o hereckých výkonech. I když od Disney Channel a mladejch holek toho asi moc čekat nemůžeme. Sice jsem doteď kritizovala, ale přes to všechno je to jeden z mála seriálů na který se aspoň občas kouknu.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Život morských pannien

Podľa mňa to je jeden z najlepších "fantasy" tínedžerských seriálov. A prečo? Pretože tu nie sú žiadne mnohouholníky, žiadne nasilu urobené väzby, žiaden prehnaný sex, alkohol a drogy, ako to v moderných teen seriáloch býva.
Bežné problémy s rodičmi, s kamarátmi, s prvými láskami a do toho plutvy a čarovný spln mesiaca.
Mne sa to páčilo. Od začiatku do konca mi to prišlo milé.
Charlotte, či jak sa volala tá brunetta, by som najradšej fackovala od rána do večera, desne ma vytáčala. Na nové postavy ako Bellu a jej chlapca som si nezvykla a od odchodu Emmy to nebolo ono.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

H2O

H2O som sledoval počas svojej závislosti na Disney Chanel. Pamätám si ako som hltavo sledoval každú novú epizódu xD Najlepšie bolo keď som Clarie Holt (Emma) po pár rokoch uvidel v Pretty Little Liars ako lesbičku, alebo ako vraždiacu upírku v The Vampire Diaries. Celkom odklon od milej morskej panny, ale to je fuk :D
Seriál je taká oddychovka v ktorej by ste nemali hľadať nejakú logiku. Ak preskočíte pár epizód nič vám neunikne, nebudete mať pocit že ste niečo vynechali. Samozrejme je určený skôr pre mladšie vekové kategórie tak by ste na to mali brať ohľad :D

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mořské panny

Na seriál jsem narazila úplně náhodou a jako oblíbenkyně všeho nadpřirozeného (včetně mořských pannen) mě velice zaujal. Bohužel jsem ho nestíhala sledovat, proto jsem musela využívat on-line verzi a byla jsem za to vdečná. Cleo, Rikky a Emmu jsem si oblíbila, ale bylo mi líto, když představitelka Emmy (Claire Holt) ze seriálu odešla. Její náhradnice Isabel (Indiana Evans) se musela hodně snažit, aby se ji vyrovnala a i při veliké snaze se Emmě vyrovnat nedokázala. Sice jsem ji měla ráda, ale původní trojka byla prostě nejlepší.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

...

Viděla jsem to párkrát, ale moc mě to teda neuchvátilo. Tématika dobrá to jo, ale jinak nuda.

30 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dětství

Když jsem byla mladší vždycky jsem se na něj rada dívala, stejně jako na podobné seriály a moc se mi líbil, ale bohužel už jsem z něho vyrostla a ani se mě neláka se na něho znova podívat. Ale určítě bych ho doporučila mladším ročníkum.

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

BOMBA!!!!

Tenhle seriál miluju!!!
Je to pro mě nejlepší seriál.
Je to propracované.
Emmu mám nejradši.
Jinak je nemám nijak seřazené <3

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Dobrý seriál, který potěší..

H2o patřilo mezi moje nejoblíbenější seriály na Disney Channel společně s Kouzelníkama. Výborný děj atd.
Jenom mi docela vadilo že vyměnili Emmu za tu nechutnou a nesympatickou Bellinku! To mě naštvalo..!

90 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

...

Nemyslela som si, že nájdem väčšiu blbosť ako Totally Spies. Mýlila som sa.

10 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

H2O

tak tajto sem zase videla jenom parkrat :) ale zase je to neco co me bavi i kdyz sem videla asi jen 3 dili je to takovy zajmavy :)

80 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Totální propadák!!

Tak tenhle seriál naprosto nesnáším,je to snad nejhorší seriál na světě...no dobře,Esmeralda je horší :-)

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Zbytečně vyhozené peníze

Ničím mne nezaujal. Špatné herecké výkony, pomalu žádný děj a divné triky. Ani dětem by jsem ho nepouštěla.

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

...

Mohu říct, že jsem viděla hodně krát lepší seriály.

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ujde...

Ujde to. Ikdyž musím říct že druhá série je asi o 80% lepší než první.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Co na to říct..

No tak jo - dětský seriál, který neurazí ani někoho jako jsem já. Tím nechci říct, že jsem velký odborník, nebo Bůh ví co, ale jen to, že mi je 18 a když se doma večer nudím a nemám co dělat, dá se to přežít.

Vlastně, když se nad tím zamyslíte - není to tak špatné :D

Která dívka by alespoň jednou nechtěla mít "nadpřirozené" schopnosti, nebo podobný osud jako tyto dívky. Občas je fajn se odreagovat nad nějakou "hloupostí", pousmát se nad předvídatelnými osudy a příběhy. Hlavně když Vám zrovna není nejlíp.

Je to parádní "odreagovačka".

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Riki

Mě se serial líbí. Mam ráda Riki,která je fakt super. Má to dobrý příběch a i díly. Jen se mi moc nelíbili ty díly kde furt jen zkoumaly na Mako,ale jinak užasné mořské pany.Líbí se mi ta krajina to pod vodou.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Magic in water

Na seriál jsem se dívala v době své Disney posedlosti, ale ráda ho mám dodnes. Nevyznačuje se sice velkou kvalitou, ale je příjemně relaxační. Částečně jsem ještě pořád dítě, takže možná proto ho mám ráda. Když se vám něco začně líbit v útlem věku, často se vás to drží ještě dlouho poté. Skvělý seriál pro děti, starším moc nedoporučuju.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

H2O

No...nápad to není tak špatný, ale mám pocit, že jsem viděla moc málo dílů na to, abych si to oblíbila. Nebo spíš - to není pro mě natolik zajímavé, abych se dívala dál. Je to hlavně pro malé holčičky...

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Super seriál!

Je to dobrej seriál ted se nataci i Mako mermaid tak doufám že bude taky tak dobrej :D

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk