plakát seriálu

Holky na drátě

(Las chicas del cable)

Názory uživatelů

Zahřeje

Na seriál jsem se začala dívat, protože doba 3o. let patří mezi mé oblíbené. A když se k tomu přidá můj milovaný Yon González? Tutovka. Téma je hezké. Jde především o vztahy, ale důležité je tu i postavení žen v tehdejší společnosti, navíc mě moc baví postava Alby. Perfektní kostýmy i kulisy, perfektní výběr herců.. ano, někdy to přechází k telenovelnímu stylu, ale minimálně 1. série(kterou jsem zatím viděla) určitě stojí za pozornost.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Jednoduchá veľkolepá telenovela

Las chicas del cable je seriál určený pre mladšie ženské publikum. Príbeh je veľmi jednoduchý, s kvapkou drámy, ktorá je až prehnane prostá. Základná záplatka je úplne tuctová, rovnako ako aj množstvo ostatných scén. Postavy majú trošku prehnane vymedzené vzťahy, postoje a názory sú veľmi zjavné - ako v telenovele. Napriek tomu je seriál pre svoje publikum určite sledovateľný a možno aj zaujímavý. Scény aj kostýmy vyzerajú kvalitne a príjemná je aj kombinácia modernej hudby a oblečenia 30-tych rokov.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pro náročné i pro odpočinek

Seriál lze vnímat povrchně jako jednoduchou telenovelu, kdy bude pro diváka rozhodující, zda se mu líbí časové zasazení. Nebo si naopak může všímat i hlubších témat tehdejší doby, ať už jde o postavení žen, společenská tabu, kontroverzní dopad vynálezu na chod společnosti a další. Seriál záměrně ve všech případech nabízí extrémní protinázory na jednu problematiku, čímž zdůrazňuje, že se vždy nejedná o otázku s jednoduchou odpovědí.

(hodnoceno po 7 epizodách)

Druhá série už je opravdu spíše telenovela.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk