plakát seriálu

Hotel Paradise

(Hotel Paradise)

Názory uživatelů

WTF?!

Všade - VŠADE - som o tom počúvala stále dokola. Henten spravil toto, táto zas toto, prišla tam tá a tá a pohádala sa s tým... Bolo mi jasné, že je to nejaká kravina, ale nedalo mi to. Povedala som si, že si pozriem jednu časť, aby som zistila, čo na tom ľudia majú. STRATA ČASU.

Škoda, že sú tieto typy show u ľudí tak v obľube. Keby na to nečučali, boli by nútení pustiť do tej TV možno niečo zmysluplnejšie, ale nie, my ako poslušné ovečky čumíme na čokoľvek, čo nám tam pustia.

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

HP

Jo, je to pitomost.
Ale jelikož se řadím mezi ty, kteří na to po večerech čumí, tak nemůžu dát pod 40%, to bych byla pokrytec:) Takže tak za 45%.
Fakt velkou výtku mám k "pravidlům", za a) je nechápu - proč tam vlastně pořád chodí noví lidi a kdy to přestane? Není to vůči těm co už tam jsou x dní trochu nefér? b) pořád se něco mění za chodu. Chápu, jinak by to pro produkci nebylo tak výhodný...
Když už jsem se na to jednou dala, tak chci vědět, jak to dopadne. Ale určitě to není pořad co by mi pak nějak chyběl:)

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

WTF?

Kdyby tam nebyli tři lidi co znám, tak na to asi nekoukám...
Ale zase, co já vím... Takhle musím říct, že zvláště kvůli stupiditě většiny soutěžících a jejich neuvěřitelné představě zábavy, se my u televizních obrazovek opravdu bavíme.
A myslím, že člověk si pak může říct, že je opravdu chytrý, když vidí, co dělají někteří lidé :).
Ale víc než dvacet tomu dát prostě nemohu...

20 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Blbost..

Je to úplně o ničem.. Jako někdo tam příde jako poslední a klidně to může vyhrát?! A to jako k těm ostatním co tam byli od začátku je to nefér.. A neustálé vracení do hry Nely a Gina? Má to vůbec nějaký pravidla nebo si to upravují jak chtějí? A výhra Nely jen proto, že její matka odeslala tisíce sms .. a to se ani nerozdělila s Rockym.. fakt .. viděla sem pár dílů a pak si jen přečetla kdo vyhrál.. ale tohle byla asi ta největší blbost co sem kdy viděla .. A většina lidí se tam přihlásila aby se zviditelnila .. No byla to ztráta času se na to dívat.. opravdu nechápu jak si někdo může myslet že to je skvělé nebo úžasné.. člověk s trochou rozumu by se na to ani nedíval..

0 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Stupidita na entú

na začiatku sa priznám,že to si to občas s maminou ako kulisu poobede zapneme ale len občas,aby sa sa zasmiali na tom aký sú ľudia sprostý a hneď to aj vypneme.

je to stupidita na entú,kde bárbiny a kenovia nerobia nič iné len si celý deň váľajú šunky,kujú pikle a ohovárajú.kedysi keď frčali vyvoléni,tak som ich pozerala-ale ty mali aspoň trošku zmyslu v tom,že im dali nejakú úlohu a tu museli splniť.ale toto? však nerobia nič iné ako som už písala a tam má niekto z nich vyhrať 50.000 eur či koľko.A za čo preboha?!

Je to smutné na čo idú v poslednej dobe peniaze(veď keby chceli tak môžu investovať do nejakého kvalitného seriálu,ktorý by ľudia určite ocenili,len to by ho museli dávať v normálnu dobu a nie stále opakovať CSI,Panelák a podobne) a že sa nájdu ľudia,ktorí to dokážu sledovať a keď im vypadne obľúbenec tak smútiť.

0% je v tomto prípade málo,zaslúžilo by si to minimálne -100%

0 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ay! Rychle pryč!

Od časů Big Brothera a Vyvolených jsem doufal, že podobnou věc už nikdy neuvidím. Další dvě řady vyvolených jsem teda přešel... a neviděl.

Proto jsem se ze zvědavosti koukl, co že se to vymyslelo nového, co by mě, jako diváka mělo zaujmout.

No a zjistil jsem, že krom toho že proběhla výměna vila za hotel s bazénem, všechny baby mají kozy a všichni chlapi jsou ten typ "ve fitku i přespávám", tak je vše úplně stejné. Netuším, proč televize za pořadem "Nastrkám lidi do vily a budu se na ně koukat a to je vlastně ta zábava", protože takto jednoduše by se ten název dal přeložit, vidí jednoznačnou zábavu hodnou stěžejního koně vysílání. Tak to určitě není. Úspěch BB a VV byl v tom, že tyto soutěže byly nové, neotřelé. Pamatujete si snad někdo vítěze druhé a třetí řady Vyvolených? Já ne, i když byli mnohokrát omílání v médiích.

A přesto televize vstoupila znovu do této řeky. Už jen proto dávám nulu. Show tohoto typu u mě neboduje a nikdy bodovat nebude. Soukromí jiných mě opravdu nikdy nezajímalo.

0 %
79 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Fitkoblbové a nánoopalovačky

Jak se jim podařilo vytvořit show, kde bys intelekt nenašel ani pod kobercem? Třikrát hurá primě, vytvořit realityshow o ničem, s naprosto hloupými a povrchními lidmi a naprosto hroznou "moderátorkou" a přinutit průměrně inteligentní publikum, aby se na toto dívalo, to je teda výkon :)

10 %
77 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Droga jménem stupidita

Ano, je to stupidní. Ano, je to povrchní. Ano, je to plné hloupých lidí. Ano, je to plné spodiny společnosti. A stejně mi to nedá, a každý večer koukám a jsem fascinovaná, jak se tam jak psi hádají. Vyvolení tu už dlouho nebyli a tak je to milé oživení, zase někoho "špízlovat".

Jen ten systém mi přijde hloupý. Základní soutěžící se zuby nehty drží, vymýšlejí intriky. A pak je můžou, klidně i těsně před cílem, vyhodit nově příchozí, kteří ještě nic nepředvedli.

50 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

No pardoooooon

Jako pardoooon ale po vyvolených, big brotheru a dalších kravinách je tohle naprostá zbytečnost, která hyzdí už tak naše nedokonalé a stále se opakující vysílání. Co mě ale nejvíc zaráží, jak taková s prominutím pí*ovina může bavit tolik lidí. Nespíš sme klesli opravdu hluboko, když jsme schopní být přilepení u obrazovek a zírat na bezduché vysteroidované blbečky a vyplastikované tuctovky, na kterých by člověk kousek těla bez úpravy hledal nejspíš lupou.
Proto volejme sláva a 3 dny se radujme, že je té kravině konec.

Snad už nepříjde nic horšího

0 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

HP - Hustá pí***ina

Přiznávám, koukám na to, protože tolik hlouposti na jednou místě se jen tak nevidí. Vím že je to reality-show, ale to je právě to, co mi nejde do hlavy, jak je někdo schopen se v televizi tak naprosto odhalit, nemluvím o nahotě, v noci na nově dávaj horší věci :D, ale o tom veřejně mluvit o těch blbinách, co tam probíraj, každopádně, jim za to děkuji, protože tak dobrou komedii na Prima Love ještě neměli a zřejmě ani už mít nebudou, no, aspoň mám co probírat s holkama ve škole - "Leoooo!!!!" - to byl vtip...:P

0 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Hotel Paradise

Velice by mě zajímalo, proč si české televize myslí, že je na podobné reality show ještě někdo zvědavý. Opravdu nechápu, proč bych se měla dívat v televizi na partu vyloženě tupých, hloupých, stupidních feťáků, pornoherců, ku*ev a bůhví čeho ještě. Odpadní zábava toho nejtvrdšího kalibru, copak neexistuje dost kvalitních seriálů, které by se dalo vysílat? Je až k neuvěření, co českému divákovi stačí k tomu, aby se zabavil. P.S. - bez urážky.

0 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Kravina, ale...

stejně na to hledím každý večer. Přiznávám si, že to inteligentní pořad rozhodně není, ale vtáhl mě do dění a já se u něj rozčiluju, raduju atd.
Někteří soutěžící nemají tak úplně IQ tykve - někteří bohužel ano, ale stejně se na to dívat dá a dá se u toho pobavit. Je zajímavé pozorovat, jak se někteří lidé vybarví.
Výtka také směřuje k pravidlům, které tak úplně nedávají smysl - základní 10 totiž nemá šanci se v soutěži udržet...

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

No comment

Nemám slov...větší blbost vymyslet nemohli...soutěže typu Big Brother nebo raději Vyvolení mám dost.Příšerné,jak na to může někdo koukat...

0 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

IQ a húpací koník

Videl som koňa cúvať,hada grcať,ale toto je už hádam priveľa.Plebs potrebuje chlieb a hry,no aj tak si myslím,že toto nie.

0 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí
Ajam
30. listopadu 2012

NE-NE-NE

opravdu Ne - tohle není pořad, tohle není nic.Zajděte si do ústavu pro lidi mdlé duchem, vyberte ty co nejlépe vypadají a zavřete je do jednoho hotelu a máte tuhle zhovadilost. Nevím jestli to mělo být myšleno jako reality show o vztahových dramatech, nebo jako komediální reality show o hlouposti lidí, pokud to druhé tak producenti musejí být hodně zlí, protože za svou blbost ti lidi nemohou a oni si z nich ještě dělají srandu.

0 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

prečo nie?

Po prvej časti som hovoril: čo to jéé? Po piatich začínajú sa zamotávať trošku. Po mesiaci musím povedať že čakám na to jak dement do pol jedenástej každý deň a zaspávam s tým jak by som vyfackal tú Nelu. :)

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
18 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Nic moc

Velikánský nesmysl

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Really?

Vážně tohle někdo pustí do televize? Naprostá ztráta času, do takových soutěží se vážně přihlásí jen psychicky nevyrovnaný člověk a podobný lidi to pak taky sledují. Měla jsem tu smůlu a večer když jsem nemohla spát jsem viděla patnáct minut tohohle naprosto smysl postrádajícího pořadu. Smutné je že takových pořadů je pořád víc a víc :(

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

?

Nechápu, jak se něco tak primitivního může dostat do televize. Neviděla jsem ani 1 díl, stačily mi jen ukázky, abych pochopila, že tohle není nic pro mě.

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Brr

Snažila jsem se přežít alespoň jeden díl. Sice jsem ho přežila, ale znovu bych to prožít nechtěla. Naivně doufám, že je vše nahrané pro kameru, opak si nechci připustit. Jinými slovy, raději se příště odstřelit než to sledovat byť "jen" 5s.

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Hotel Paradise

Toto je neskutočná blbosť až sa čudujem ako to niekto mohol vymyslieť a ešte odvysielať. Videla som jednu epizódu aj to som krútila nad tým hlavou ako sa niekto môže ísť tak strápniť do takejto show a riešiť tam hovadiny, dávať sa s niekým (aspoň aby to tak vyzeralo) dokopy kvôli peniazom ? Ach. Každopádne, nemá to zmysel pozerať, nič na tom nie je zaujímavé. Je množstvo reality šou a toto je asi tá najhoršia akú poznám.

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

OMG!WTF!

Pravda, nemohu soudit reality show po shlédnutí 10 minut ale tato stupidita vyplavila na povrch tolik mých znepokojivých názorů, myšlenek a bůh ví čeho že by se na toto téma dalo psát líčení jako slohová práce. Už od upoutávek které se tvářili jak kdyby nám na televizní obrazovky přinášeli něco převratného, něco co by každý chtěl zažít něco co je plně zvratů, lásky, podrazů a plno dalšího.Už jenom vidět obličeje samých barbin a kenů a jejich problému mě odradilo.Řešit každý den to samé kdo koho pomlouvá s kym to kdo táhne + jejich názory hodné možná tak rasy z pravěku :D Hold nedokážu pochopit co to naše televize vysílá za sra*ky a nejlepší je jak každý pomlouvá televizní stanice ostatních zemí, že u nás běží jen normální věci ze života :) koukněte se na tohle a modlete se že váš mozek se zachová dobře a váš obranný reflex zareaguje rychlostí světla a vy rychle zmáčknete tlačítko na ovladači a nebudete muset zažít to co já :) Toto je názor 14 holky, takže sem uvážila že tahle věc nebo jak to nazvat se hodí možná tak pro starý ženský který nemaj nic lepšího na práci + pro perverzní lidi který budou koukat jenom na ty jejich těla. Když už na to koukáte doporučuji vypnout zvuk a maximálně se kochat jejich krásou nikoliv inteligencí a smysluplnými dialogy :D

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Hotel Paradise

Viděla jsem útržky, když čekám na nějaký pořad, který má v televizi následovat - bohužel, jelikož tyto reality show, mají zpoždění a nutí lidi, i ty co to nechtějí vidět aspoň zkouknout pár minut.
Původně jsem se na nějakou reality show těšila, líbili se mi Vyvolení, tak jsem si řekla, že to třeba bude něco podobného, ale... Jakmile jsem viděla ty individua, co jsou soutěžící, Česko -slovenská spodina, které se každý normální člověk obloukem vyhne. Tak proč na ně koukat v televizi? O zábavnosti toho pořadu nemluvě, pokud si, ale někdo chce rozšířit svůj vulgární slovník, tak si poslužte.
Nevím, na kolik je tento pořád v českém obecenstvu populární, ale já dávám palec dolu a tvůrcům facku přes celou tvář.

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk