Plakát

Hra

(The Game)

Britský agent MI5 je kontaktován úředníkem z KGB. Ten mu prozradí plán, jak zničit britské zařízení. Na základě toho vůdce MI5 Daddy založí tajnou organizaci, která bude vyšetřovat hrozby v roztříštěném závodě proti času. Jejich mise: Zastavit plán, zachránit Británii a... [více]

2014 | Velká Británie | 60 minut | BBC America | Drama / Thriller / Špionážní | 6 epizod | status: ukončeno v roce 2014
Poslední odvysílaná

1×06 – Episode 6

(premiéra 10. 11. 2014 – před 9 lety)
závěr seriálu

Hra – O čem to je

Britský agent MI5 je kontaktován úředníkem z KGB. Ten mu prozradí plán, jak zničit britské zařízení. Na základě toho vůdce MI5 Daddy založí tajnou organizaci, která bude vyšetřovat hrozby v roztříštěném závodě proti času. Jejich mise: Zastavit plán, zachránit Británii a v souvislosti s tím i svět.

Když je hra a hráči připraveni, tajné služby na obou stranách prozkoumávají všemožné slabosti svých protivníků. Joe Lambe je jedním z nejlepších agentů, které Daddy má. Je pohledný a chytrý agent, který je expertem na práci v utajení. I on však má své démony. Trápí ho ztráta lásky a vlastní zrada své země. Když je kontaktován KGB agentem Malinovem, jeho instinkty mu radí, že je to velmi vážné. I když je hrozba proti Británii nejasná, je dost odůvodněná k tomu, aby Daddyho donutila jednat. V Británii žijí sovětští tajní agenti, které má nový tým odhalit, než se jim podaří udělat svůj tah ve velké hře.

Trailer
Joe Lambe
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

BBC America

Délka

60 minut

Žánr

Drama
Thriller
Špionážní

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2014

První vysílání

5. listopadu 2014

Ukončení seriálu

10. listopadu 2014

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Na CZ obrazovkách

ČT1 (2023)
Rok udává poslední vysílání.

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky (BBC Two)