plakát seriálu

The Inbetweeners

(The Inbetweeners)

Názory uživatelů

Občas moc vulgarity

Tak nějak tenhle seriál už moc nesleduju, nevim, jestli je to blížící se maturitou (a s tím spojený nedostatek času), nebo tím, že mě to už moc nebaví.
První díly mi přišly zábavné, nové, neokoukané; našlo se tam i pár hezkých herců, na které se dalo koukat ;) Ale stále mi tam něco vadilo.
To něco byla přílišná vulgarita, která tam zřejmě je s úmyslem šokovat, ale někdy to moc tlačí na pilu. A samozřejmě se tam objevují takové ty trapné monology před velkou hromadou lidí... Jen ve skrytu duše doufám, že už si ti režiséři uvědomí, že tyhle scény nemá rád snad nikdo!
Tento seriál si ode mě zaslouží poctivých 70%. A i přes drobné nedostatky ho doporučuji zhlédnout... Jen je potřeba dopředu vědět, do čeho jdete ;)

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Být uprostřed může být někdy příjemné

I když jsem už trochu jiná věková kategorie, tak jsem u některých scén doslova slzel smíchy. Partička čtyř kamarádů, kteří nejsou ani machři ani otloukánci, si mě získala nejdříve celovečerním filmem. Jelikož jsem se u filmu velmi bavil, s chutí jsem se pustil do seriálu, který dějově filmu předchází. Možná se objeví nějaká ta nechutnost, nějaký vtípek se úplně nepovede, ale celkově to řadím do své osobní komediální síně slávy. Nejvíce jsme si oblíbil postavu Jaye, jeho neustálé přisprostlé hlášky plné hraného drsňáctví mě několikrát úplně odrovnaly.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Takhle kluci fakt přemýšlejí?

Tohle jsou prcičky hozené do seriálu v britském stylu. Čtyři panicové - jeden mentálně zabržděný, druhý beznadějně romantický, třetí totální nerd a čtvrtý chlípné prase. Bezvadně se doplňují, vzniká řada neuvěřitelných situací, při kterých jsem se musela smát fakt nahlas. A zajímalo by mě, jestli kluci v jejich věku takhle vážně přemýšlí, protože je to z mého holčičího pohledu síla :))
Snižuji hodnocení kvůli druhé půlce třetí série.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Hardcore Prcičky

Zrejme so vo mne skrýva nevyspelá teenagerka, keďže prvú sériu som si vychutnala jedna radosť. Nevadili mi ani vulgarizmy alebo trápne situácie, jednoducho tvrdý teen život. Často som sa smiala tak, že som sa až za brucho chytala a občas som si dokonca zakrývala oči, keď som videla, že toto chlapci nedopadne dobre, toto bude trápne, je mi to ľúto. Takže áno, prvá séria je pre ľudí bez predsudkov, čo sa chcú zasmiať, druhá skĺzla o niekoľko stupienkov dole a tretiu som nepozerala, keďže som nechcela, aby sa mi zahmlila predstava vtipného seriálu jeho úpadkom.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Inbetweeners

Parádní seriál, který je takovou britskou verzí amerických Prciček a podobných filmů. Je ale natočený s typickým britským humorem, který se nezastaví před ničím. Film, který byl natočený po skončení seriálu se v Británii stal nejvýdělečnější britskou komedií.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Mega borci

Suprovej seriál který vypráví o partě čtyř nactiletých kámošů která se skládá ze sšprta, menšího retrda,romantika a velkýho uchyla :D Fakt super seriál plný suproví ho humoru. Tento seriál mě tak chytl že sem všechny 3 serii dokoukal za 3 dny fakt pecka.Doporučuji

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

-

Naprosto super. Po "skončení" Skins ( tím myslím 2.série, pak mě to nebavilo ), jsem hledal něco nového z britské produkce a "Inbe" mě fakt chytlo. 4 hlavní postavy jsou dobře napsané, hlavně Will "Briefcase" je fakt rarita :D

80 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Sice nejsem cílovka, ale...

Hned zpočátku musím s ostatními komentáři nesouhlasit. Seriál mi nepřipomíná prcičky ani trochu. Americký humor považuji za něco nechutného, s úmyslem šokovat a hlavně, aby to nezahrnovalo spoustu přemýšlení. Film má se seriálem společné snad jen to, že se jedná o partu kamarádů řešící trable dospívání. Humor je však typicky britský a tam, kde jsem se u prciček trapně ošívala jsem se zde smála na celé kolo.

Musím vyzdvihnout úžasný soundtrack plný indie britpopu. Londýnský přízvuk a slang a také autentické lokace. Moc mi připomínají má léta strávená na comprehensive school :).

Jak je řečeno níže, jedná se o partu čtyř kamarádů. Jednoho retarda, dále mimoně, romantika a úchyláka. Kdo mi vážně lezl na nervy byl Jay. Ani ne tak svými hloupými hláškami, ale spíš tím, jak lže, shazuje a práská kamarády. Divím se, že za ním ještě ostatní stojí.

Nejvíce se mi líbila druhá série, ale i první stála za to. Za třetí sérii stahuji hodnocení. Některé věci jsou fakt už moc, člověk si marně láme hlavu, jak může být někdo tak tupý, sobecký, zahleděný do sebe, že ostatním nepřeje štěstí.

Shlédnuto během jediného dne.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí