The Inbetweeners

The Inbetweeners (Inbetweeners, The) — 3. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
aaime

21. dubna 2010

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Občas moc vulgarity

Tak nějak tenhle seriál už moc nesleduju, nevim, jestli je to blížící se maturitou (a s tím spojený nedostatek času), nebo tím, že mě to už moc nebaví.
První díly mi přišly zábavné, nové, neokoukané; našlo se tam i pár hezkých herců, na které se dalo koukat ;) Ale stále mi tam něco vadilo.
To něco byla přílišná vulgarita, která tam zřejmě je s úmyslem šokovat, ale někdy to moc tlačí na pilu. A samozřejmě se tam objevují takové ty trapné monology před velkou hromadou lidí... Jen ve skrytu duše doufám, že už si ti režiséři uvědomí, že tyhle scény nemá rád snad nikdo!
Tento seriál si ode mě zaslouží poctivých 70%. A i přes drobné nedostatky ho doporučuji zhlédnout... Jen je potřeba dopředu vědět, do čeho jdete ;)

Avatar uživatele
sachista

10. března 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Být uprostřed může být někdy příjemné

I když jsem už trochu jiná věková kategorie, tak jsem u některých scén doslova slzel smíchy. Partička čtyř kamarádů, kteří nejsou ani machři ani otloukánci, si mě získala nejdříve celovečerním filmem. Jelikož jsem se u filmu velmi bavil, s chutí jsem se pustil do seriálu, který dějově filmu předchází. Možná se objeví nějaká ta nechutnost, nějaký vtípek se úplně nepovede, ale celkově to řadím do své osobní komediální síně slávy. Nejvíce jsme si oblíbil postavu Jaye, jeho neustálé přisprostlé hlášky plné hraného drsňáctví mě několikrát úplně odrovnaly.

Avatar uživatele
Orbitka

27. února 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Takhle kluci fakt přemýšlejí?

Tohle jsou prcičky hozené do seriálu v britském stylu. Čtyři panicové - jeden mentálně zabržděný, druhý beznadějně romantický, třetí totální nerd a čtvrtý chlípné prase. Bezvadně se doplňují, vzniká řada neuvěřitelných situací, při kterých jsem se musela smát fakt nahlas. A zajímalo by mě, jestli kluci v jejich věku takhle vážně přemýšlí, protože je to z mého holčičího pohledu síla :))
Snižuji hodnocení kvůli druhé půlce třetí série.

Avatar uživatele
Deftie

8. srpna 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Hardcore Prcičky

Zrejme so vo mne skrýva nevyspelá teenagerka, keďže prvú sériu som si vychutnala jedna radosť. Nevadili mi ani vulgarizmy alebo trápne situácie, jednoducho tvrdý teen život. Často som sa smiala tak, že som sa až za brucho chytala a občas som si dokonca zakrývala oči, keď som videla, že toto chlapci nedopadne dobre, toto bude trápne, je mi to ľúto. Takže áno, prvá séria je pre ľudí bez predsudkov, čo sa chcú zasmiať, druhá skĺzla o niekoľko stupienkov dole a tretiu som nepozerala, keďže som nechcela, aby sa mi zahmlila predstava vtipného seriálu jeho úpadkom.

Avatar uživatele
Dubov

6. října 2011

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Inbetweeners

Parádní seriál, který je takovou britskou verzí amerických Prciček a podobných filmů. Je ale natočený s typickým britským humorem, který se nezastaví před ničím. Film, který byl natočený po skončení seriálu se v Británii stal nejvýdělečnější britskou komedií.

Avatar uživatele
Rimmerson

5. prosince 2012

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Mega borci

Suprovej seriál který vypráví o partě čtyř nactiletých kámošů která se skládá ze sšprta, menšího retrda,romantika a velkýho uchyla :D Fakt super seriál plný suproví ho humoru. Tento seriál mě tak chytl že sem všechny 3 serii dokoukal za 3 dny fakt pecka.Doporučuji

Avatar uživatele
behungry

13. června 2010

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

-

Naprosto super. Po "skončení" Skins ( tím myslím 2.série, pak mě to nebavilo ), jsem hledal něco nového z britské produkce a "Inbe" mě fakt chytlo. 4 hlavní postavy jsou dobře napsané, hlavně Will "Briefcase" je fakt rarita :D