plakát seriálu

iZombie

(iZombie)

Narážky na jiné seriály
Liv dostane audio nahrávku knihy The Upright Position, kterou předčítá Kristen Bell. Liv říká: "Vždycky jsem k ní cítila tak trochu pouto." Jde o narážku na Veronicu Mars, další ze seriálů, který vytvořil Rob Thomas a kde Kristen hraje hlavní roli.
Clive: Můj poručík mě nutí psát stokrát křídou na tabuli, jako bych byl Bart Simpson. (My lieutenant is making me write it a hundred times on the chalk board, like Bart Simpson)
Babinaux a Liv vidí dřevěnou postýlku a Babinaux říká: tohle nekoupili v IKEII. A Liv na to: Ne, tohle by ti vyřezal Rampelník potom, co mu slíbíš prvorozeného.
Liv vidí mrtvé krysy bez mozků a řekne "Lannisterovi posílají své pozdravy" (Lannisters send their regards) - což je odkaz na motto "Lannisters always pay their debts."
Kaley přirovnává Jane a Sashu k méně vtipné verzi Liz Lemon a Jenny Maroney, což jsou hlavní postavy seriálu 30 Rock.
Když Lowell mluví s Liv o barvení svých vlasů, řekne: "Nemůžeme mít všichni nesmrtelný vzhled Zvonilky." (Rose McIver, představitelka Liv, hrála v OUaT postavu Zvonilky.)
Holka v černých vlasech stojí nad přejetým zombí a povídá: Já do vězení nejdu. Viděl jsi Orange is the New Black? Já se v žabkách sprchovat nebudu.
Liv hraje na internetu hru, kde vybírá, co by provedla se známými muži - Dermot Mulroney, Bob Dylan, Dylan McDermott. Poté, co vybere, že by Dermota Mulroneyho zrušila se Ravi zeptá: „Fakt? Nevidělas jeho zvrat v Nové holce?“
S odkazem na Peyton Liv říká: "A long time ago, we used to be friends." Jde o narážku na seriál Veronica Mars, který vytvořil Rob Thomas, který stojí také za iZombie. Tento text se objevuje v úvodní znělce k Veronice.
Liv je po jídle a jde se znovu podívat na fotky od Cliva, jestli nebude mít vidění. Když přijde, říká: "Clear eyes, full stomachs, can't lose." Jde o narážku na Friday Night Lights "Clear eyes, full hearts, can't lose!", kterou před každým zápasem povzbuzuje svůj tým kouč Taylor.
Agentka Bozziová: Clive je velký fanoušek Hry o Trůny.
Ravi s Majorem si dělají srandu, že by si mohli pronajmout byt naproti Peyton a Liv, aby byli jako v Přátelích.
Pan Boss: Chci Blaina mrtvého. Mrtvého jakože mrtvého. A až to bude hotovo, usekněte mu hlavu a přineste mi ji v krabici na klobouky. Tohle je Seattle, ne Sleepy Hollow. (I want Blaine dead. Dead, dead. And when it's done, cut his head off, bring it to me in a hat box. This is Seattle, not Sleepy Hollow.)
Pozn.: Krom zmínky seriálu naráží na skutečnost, že ve Sleepy Hollow jim běhal bezhlavý jezdec celkem dlouho.
Don E odkazuje na Kirka a jeho použití věty: „Nepřítel mého nepřítele je můj přítel.“
Clive představuje Liv jako postavu z To je vražda, napsala.
Peyton zmíní, že jak Liv vaří dort, tak jí to připomíná tento seriál.
Clive má na svém profilu na R. Tinderu napsáno, že nemá rád tento seriál.
U mrtvoly v brnění zmiňuje Ravi TARDIS. Poté, co Liv a Clive netuší, o čem mluví, vysvětluje jim to.
Blaine předvádí pana Burnse.
Don E zmíní, že při sledování tohoto seriálu přišel o panictví.
Blaine, v ruce drží dávku drogy: „Takže když si vezmu tohle, budu pak jako ten chlápek z Limitless?" ("I take these and I'm like the Limitless guy?")
Narážky na iZombie v jiných seriálech
Na začátku epizody zpovídají Roba Thomase ohledně iZombie a zároveň za ním je i plakát k tomuto seriálu.
Seriál je mezi mnoha na obrazovkách v kanceláři korporátního ředitele.