plakát seriálu

iZombie

(iZombie)

Názory uživatelů

Bizarní

Příjemné, oddychové, bizarní. Alias celý koncept seriálu je postavený na hlavu. Mladá studentka medicíny co se po šílené párty na lodi probudí jako Zombie. Aby zůstala relativně normální musí pojídat mozky, proto vezme práci na pitevně. S každým snědeným mozkem přebírá vlastnosti a dovednosti zemřelého a aby se mrtvým nějak revanšovala, pomáhá řešit jejich vraždy. Zdánlivě nahodilý mišmaš, který spolu funguje dobře.

Liv možná až příliš připomíná Veronicu Mars. Má její charisma, její vtip. Také pomáhá lidem svým vlastním způsobem. Nakonec to ale neshledávám jako mínus, Veronica byla skvělá. A Liv ji v ledačem dokáže trumfnout. Především přebírání vlastností zemřelých dává jejímu charakteru skvělý rozměr. Není čas se nudit, když jednou je z ní žalostná alkoholička, podruhé optimistická roztleskávačka a potřetí třeba nic neřešící hulič trávy. Z toho by muselo jednomu hrábnout. Naštěstí Liv neupadá do depresí a nepropírá polovinu každého dílu, jak k ní byl život nespravedlivý. Má svoje vlastní myšlenkové pochody.

Příběh se pěkně rozvíjí. Nikam nespěchá, nemá totiž kam utíkat. Když jste mrtvý, čas vás zrovna netlačí. Přestože hodná Liv má i svůj Kryptonit v podobě Blaina. Odskočení na jeho dějovou linku bylo vždy zpestřením. Je už na Vás zda si ho oblíbíte nebo ne.

Příjemná oddechová záležitost, které ve výsledku nemám co vytknout. iZombie se nebere příliš vážně, viz. tuna nadsázky v seriálu. A po všech těch rádoby krvelačných zombie hororech a apokalypsách? Příjemná změna.

p.s. Jednu výtku bych přece jen měl. Co to je sakra za jméno "Major"?

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Svěží závan rozkládajících se mozků

IZombie je seriál po všech stránkách sympatický, tuhle zombie nemůžete nemilovat. Jde o jednu z těch detektivek ozvláštněných fantasy prvkem s tím, že tady má fantasy prvek nad detektivkou lehce navrch. David Anders se pro roli veskrze slizkého záporáka snad narodil a Rahul Kohli jako Ravi je natolik sympatickou postavou, že si snad ani nezaslouží pouhou roli svádící k označení "sidekick". Problémy mám jen s Majorem, jehož dramatičnost mi brzy začala lézt krkem. Je to takový tragéd, že pořád doufám v jeho definitivní odpravení. Co se týče samotné Liv (Mohla by mít oživlá mrtvola stylovější jméno než "Liv Moore"?), obdivuji kreativitu jejího vaření. Někdy mám až pocit, že na nás některé epizody mávají absurditou a la "Pushing Daisies" (viz třeba 2x14 "Eternal Sunshine of the Caffeinated Mind"), za což jim patří můj neskonalý dík (Ano, pořád se mi po tom seriálu stýská.). Stále se pak ale nemohu zbavit dojmu, o kolik lepší by tenhle námět byl, kdyby se ho skutečně ujal Bryan Fuller. IZombie je vskutku osvěžením v současném seriálovém světě, ale pořád zůstává jen na půl cesty mezi realistickým pojetím a totálním úletem, osobnostní změny Liv pak působí zbytečné nereálným dojmem. Osobně si myslím, že by měli přitlačit na pilu v bizardnosti a stylizaci epizod, trocha šílenosti by tenhle seriál dovedla k úplné dokonalosti.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Varování: začíná óda na iZombie

Vlastně se divím, že jsem sem ještě nenapsala.
Vzhedem k tomu, že mám ráda takový mix sci-fi a krimi (ale víc sci-fi než krimi), tak i tenhle seriál jednoduše zapadal do mého gusta.
Zápletky jsou geniální- ať už jde o všední život zombíka nebo řešení vražd.
Je pravda, že linie s Majorem je trochu rušivá, protože ten pesimistický a lehce narušený chlap je tam prostě navíc.
Zato Clive je dokonalý zabedněnec, kterému nepříjde divné, že jednou Liv krade, potom žárlí, je z ní elitní voják, další den striptérka, potom mluví cizí řečí a zakončuje to dokonalou znalostí hráčů basketbalu. Jinak se mi líbí, že v tom seriálu je, protože hraje příjemně kladnou postavu.
Když jsem nakousla změny "nálad" Liv, musím říct, že se mi to líbí, jak je každý den jiná, ale vlastně to propojuje, takže je i částečně svá. Pro tu herečku to musí být hroznej maglajs, protože prostě nemá stálou postavu. Za to zaslouží uznání za skvělý výkon.
Koho jsem si zamilovala je Ravi, skvělej chlap, s dokonalým přízvukem a humorem- s tím humorem samozřejmě souvisí i Blaine, který má v seriálu nenahraditelnou roli.
Další óda musí jít bezesporu na přípravu mozku. Přiznávám, že se celý týden těším na iZombie, jen abych viděla, jak tentokrát bude Liv připravovat mozek, vždycky se mi sbíhají sliny a je to tak krásně bizarní, až je to kolikrát moje nejoblíbenější scéna z celého dílu.
Jedinou výtku, kterou mám bylo, že jsem prostě nemohla pochopit propojení zombiismu, utopium a Max Rager. To jsem pochopila až na konci druhé série.
Čímž končím svoji Ódu na iZombie. Všem doporučuji shlédnout tento bezkonkurenční seriál, máte se na co těšit!

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Překvapivé

Mám ráda seriály, kde jsou nadpřirozené prvky, ale když jsem si poprvé přečetla, o čem tenhle seriál bude, musela jsem se smát. Zombie, která řeší případy? Taková blbost. Proto jsem se na to i koukla, abych se tomu vysmála, ale překvapivě...to funguje.

Hlavní hrdinka Liv je velmi sympatická a i její parťák v márnici je fajn. Záporák Blaine je opravdu vtipný a jeho vtípky mě baví, Clive je pro mě takový neutrální, i když si pořád říkám, jak to, že mu nepřijde divný, že Liv je každý týden jiná a to zásadně. Mínus spatřuju v Majorovi, za prvé, co je to za hrozný jméno? A za druhé, proč tahle postava musí být tak černobílá? Takoví ti správňáci mě moc nebaví a pro mě je Major na odstřel.

Tento seriál doporučuju, nehledejte v tom ale nějakou hloubku, je to prostě seriál, u kterého se zrelaxujete a budete se těšit na další díly.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Already dead, yeah.

Tak by se seriál dal shrnout, nicméně nejsem to já, abych se trošku více nerozprasila s textem.

Znáte ten pocit, když od ostatních slyšíte, jak je nějaká novinka strašně cool a strašně super, ale jakmile se podíváte na obsah, máte cukání v ruce, zda se na to podívat? Přesně tento pocit jsem měla, než jsem se podívala na pilot a byla sakra ráda za to, že jsem to udělala.

Podle všeho se smíchaly staré věci a vzniklo něco nového. Zombie tématika je tu s námi již dlouho, ale ještě jsem jí nikdy neviděla jako kriminálku, s jemným nádech staré dobré Veronici Mars. Řeší se tam případy, jako v běžných kriminálkách, ale IZombie tomu vdechl život skrze tu bizardnost s pojídáním mozků, chladnokrevným zabíjením a ten lehký sci-fi prvek ohledně zombie modu a všeobecně to promíchání se zombie tématikou:D

Co mě zaujalo jako první, to byla samotná hlavní hrdinka Liv. Od doby Dextera se mi nestalo, aby to první, co mě k seriálu přitáhlo, byl onen hlavní hrdina. Rose McIver znám již delší dobu a jako mozkochtivou zombici jsem jí nedovedla představit. Nicméně Liv mi neskutečně sedla už v prvních minutách. Líbí se mi její zombie vzhled, ale především její myšlenkové pochody. Je vtipná, je roztomilá, je příjemná a k tomu chytrá. K tomu se občas přidávají vedlejší účinky toho, když se na ní projevují vlastnosti a dovednosti té dané osoby, kterou měla zrovna ke svačině, což mě baví ještě více. Tahle postava se povedla na jedničku.
V seriálu jsem si až na Peyton a Major(paradoxně je Aly Michalka má velká oblíbenkyně) zamilovala všechny hlavní postavy, protože každému s Liv funguje ta správná chemie pro daný vztah. Ravi je prostě třída, jeho průpovídky nemají chybu, duo Liv a Ravi mě baví nejvíce, protože jsou sehraná dvojka. Pak je tu Blaine, neuvěřitelný hajzl, ale mě naprosto dostal. Herce znám též již delší dobu a hraní hajzlů mu od Heroes a jeho Adama Monroe neuvěřitelně sedí. Jeho linka je ve většině případů takové okénko, kterým nakouknete do životního stylu Liviny dokonalého protipolu, ale kdo ví, třeba se to změní, nicméně jeho linka mě baví. I z věci jako je zombie umí udělat výnosný byznis. A zdá se to jen mě, nebo je mezi ním a Liv celkem silná chemie? Já netvrdím, že se někdy dají dohromady, ale atmosféra mezi nimi by se dala krájet.
No a Major, ten mi nesedl hned v první vteřině, protože tak blbé jméno musel dostat za trest. K tomu mě fakt nebaví, typický správnák, co je jako postava k ničemu. K Liv by se hodil někdo mnohem výraznější, jako třeba Lowell, které ho hraje k sežrání sexy Bradley James.
Všechny postavy mají skvělé nadaní mě neustále překvapovat.


Případy mě hodně baví, protože Liviny netradiční metody k jejímu řešení jsou zkrátka špičkové.
A aby to nebylo jen krimi, tak se tu řeší i soukromý život a příběh se normálně vyvíjí.
Další věc, co mě fascinuje je to, jak Liv mozečky konzumuje. Upřímně, žádný zombie nevymyslel věci jako mozková pizza, mozkové taco, mozkové špagety. Z jejích receptů mám kolikrát kručení v žaludku.

Výtky a zbožná přání

Seriálu by neuškodila trochu více bizardnosti, víc se odlepit od země, protože i když tématika je správně výstřední, tak je tam pořád taková realita, něco jako Grimm, ovšem ten se od země odlepit dokázal a je z toho ted plnohodnotné fantasy, snad se i IZombie vydá podobnou cestou a více se rozjede. Hravost a kreativita je sice velice znát, ale pořád se vše drží na uzdě.
A marně doufám, že Liv nebude s Majorem, jejich vztah je naprosto bez chemie.

Druhá série.
Úplná pecka! Liv papkala samé zajímavé mozečky s osobnostmi, se kterýma se rozhodně člověk nenudí, at už je to superhrdinka, porno knihovnice, drsná striptérka, zkrátka každý díl kvalitní porce zábavy.
Sama sobě se divím, ale celkem jsem si oblíbila i Majora, protože jeho linka s Max Rager byla zajímavá, měl i pár hodně emotivních momentů, co prozatím v seriálu byly a jeho charakter se konečně stal nějak prospěšným, takže paráda. Jediné, za čím stále stojím je to, že prostě nechci, aby byl s Liv. Moc jim to sluší v přátelské rovině, kde jsou občas i zabávní a zajímaví, jako páru jim to fakt nejde, jejich chemie je na to prostě moc slabá a jejich dialogy za moc nestojí.
Oblíbila jsem si i padoušské duo Vaughn Du Clark a jeho dceru Ritu, která je prostě libová. Tady jsem se mezi nimi dočkala celkem smutné scény, která byla fakt silná(dle mého názoru). The Boss vlastně jen sekunduje, jako záporák má o dost mín prostoru, takže hádám, že se události okolo něj rozjedou v další sérii. A abych nezapomněla na Drake, to byl fakt hodně sympatický týpek a jsem zvědavá, jak to dál bude s Blainem.
Finále se fakt povedlo, nechyběla akce, hromada mrtvol, masakr na párty, smutné scény. Mnohem lepší, než finále první sérky.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

"I´m gay. But not to worry, it´s only until I eat my next brain"

Stanice CW přichází v tomhle roce se samými zajímavými nápady. Zatím se ale vyplatí sledovat. Jediné čeho se bojím u iZombie je, že mi až moc bude připomínat Veronicu Mars (kterou jsem stěží dokoukal)

Pilot - 60%

1. série - Jsem velmi rád, za to, jak se iZombie rozvíjel - první díly vytvořily dojem obyčejné detektivky, ozvláštněné (jen na okraj) trochu netradičními prvky. Tento obrázek, ale byl naprosto rozsápán hlavní dějovou linkou, která později vyvstala a kvalita seriálu neustále vzrůstala až do finále, které jsem si představoval sice trochu jinak, ale budiž odpuštěno. Liv je velmi sympatická postava, která každým mozkem, co sní, získává nový rozměr a je vidět, že Rose McIver škálu různých poloh velmi užívá. Další postavy jako jsou Major, Lowell, Ravi taky chválím, jelikož dokázali zaujmout. Jediný o kom nevím, co si zatím myslet je detektiv Babinaux, který toho zatím moc nepředvedl. To neubírá seriálu nic na tom, že je parádní volbou pro odreagování!
Hodnocení 1. série - 75% Oblíbené díly - 01x09, 01x11

iZombie
1. série - 29.3.2015 -
Oblíbené postavy - Liv, Lowell
Nejméně oblíbené postavy - Clive
Zhlédnuto dílů - .../...
Celkové hodnocení -

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Mile překvapená

Miluji zombie tématiku, ale musím uznat že ze začátku jsem byla dost skeptická a nedávala jsem tomuhle seriálu šanci, že se do něho zamiluji. A stalo se. Nejsem žádná skalní fanynka ale do mých top rozhodně patří a už se těším na třetí sérií!

Hlavní hrdinku Liv nejde nemilovat. Jako zombie jí to velice sluší a celá její role je opravdu famózní. Ten nápad tvůrců, že mozek, který sní jí ovlivní? Paráda! Už jsme zažili Liv která má naklonost k ženám, která nemůže díky fobii vylézt z bytu, dokonce jsme tu měli i sexy striptérku! Tohle mě na tom nejvíce baví. Jiný mozek = jiné dobrodružství.

První sérií jsem moc na zoubek přijít nemohla. Druhá se rozjela, ale krásně, protože už se netočí jen kolem mozků a jejich vizí, které pomáhají Liv řešit případy, ale už se tam řeší i její soukromí, vztah s Majorem (vtipné jméno. :D) a mnoho dalšího.

Jen mi láme srdce, že Liv nemá štěstí na lásku. Prvního zombíka a že byl fakt sexy jí zabijou, dalšího v druhé sérii musí zabit sama. Ze začátku jsem si přála aby skončila s Blainem. Je to sice záporná postava, ale děj seriálu se odehrává i na jeho rozhodnutí a bez něho by to nemělo šťávu. Takže i když je zlý, patří mezi mé oblíbence! Zatímco Major mě moc nenadchnul. Toho herce sice ráda mám, ale jeho role mi nesedla a v seriálu se mi docela znelíbil, takže doufám, že Liv neskončí s ním. Už jednou to neklaplo tak je čas se porozhlednout po jiném kořenovi a ten už snad zůstane "živý" a ne jak ti dva předchozí.

Za mě 80%

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Brain appetit

Detektívky (kriminálky) sa objavujú pravidelne v každej sezóne, zombíci sú momentálne v kurze. Prečo teda neskúsiť skrížiť tieto dve veci. Možno niečo nepredstaviteľné, ale ono sa to dá. Keďže sme na CW tak to bude samozrejme všetko v miernejšej, zjemnenej verzii pripravenej cieľovému publiku stanice.

Pri iZombie ide teda o mix nejakej tej detektívky a „ľahšej“ verzie zombíkov, niečo čo určite neurazí, ale nadchne? Ale hej. Teda svojím spôsobom. netreba hľadať nič náročného, prekombinovaného, prepleteného či zložitého (ako je tomu pri iných seriáloch). V prípade iZombie ide o niečo ľahkého, mierne streleného, zvláštneho, miestami trochu naivného ale hlavne nenáročného. Námet je jednoduchý. Z Liv sa stane zombie a ona sa s tým postupne vysporiadáva. Nájde si prácu (ako inak v márnici), pri konzumovaní potrebnej stravy získava spomienky obete a tak sa rozhodne, že bude pomáhať polícií. Znie to určite šialene, ale ono to funguje (vďaka Rob Thomas). Jeho rukopis, známy z Veronic je cítiť aj v i Zombie- sympatická hlavná hrdinka, čo rieši prípady.
Seriál ma spočiatku možno pomalšie tempo, má snahu rozpovedať príbeh (občas postupne, občas spätne) a najme na začiatku to pôsobí dosť zrýchlene, mätúco a chaoticky. Snaží sa vysvetliť naraz veľké množstvo vecí. Neskôr sa to všetko ukľudňuje í a seriál sa dostane do toho pohodového tempa.
Tak ako to na začiatku celé pôsobí chaoticky (veci nedávajú zmysel), postupne sa to všetko vyjasňuje (veci začínajú dávať zmysel), objavujú sa nové okolnosti, dejové linky, zvraty. Avšak nič zbytočne prekombinovaného a zložitého. Jednotlivé epizódy majú z časti epizódny charakter (nový prípad, nová osobnosť), ale zároveň je riešená aj hlavná dejová linka, ktorá sa ku koncu dostáva čoraz viacej do popredia.

Postavy boli sympatické. Mladé, pekné a dokonalé (s pár osobnými problémami), ale u CW nič prekvapivého. Liv je správne trafená, nebojí sa svojho stavu a dokonca si z neho vie robiť aj žarty. Ostatné postavy jej v rámci možnosti (a aktuálnej zápletky) sekundujú. Aj keď taký detektív tam pôsobí občas navyše (však všetko skoro vždy vyrieši Liv).

Suma sumárum iZombie nie je zlým seriálom. Prišiel so zaujímavým námetom, z ktorého celkom dobre aj vyťažil a je teda zaujímavým počinom na obrazovkách. Celé to je vtipné, odľahčené, nenáročne. Taký lepší priemer. Určite sa oplatí skúsiť a dať mu šancu (akokoľvek to po prečítaní synopsy znie šialeno).

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

wow

Osobně na zombie filmy a seriály moc nejsem, ale tenhle mě doslova pohltil. Celý koncept seriálu mě hrozně zaujal. Je originální, vtipný a kombinace toho, že po snědení mozků získáte vzpomínky, schopnosti a vlastnosti člověka a díky tomu pomáháte řešit vraždy je prostě geniální. Za mě super nápad.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

izombie

po upíroch prichádzajú na rad zombíci. toto bol jeden z dôvodov prečo som sa rozhodla odignorovať skutočnosť, že aj izombie je komixová prerábka ( tento trend sa mi vôbec nepáči a snáď čím skôr pominie ).

zombíci zatiaľ nedostávali v seriálovej tvorbe toľko priestoru ako by si zaslúžili, dokonca ani v takom raji nadprirodzených bytostí ako je supernatural. ďalší dôvod je Rob Thomas, stvoriteľ nesmrteľnej Veronici Mars, čo tento chlap stvorí predsa nemôže byť zlé. isté podobnosti s Veronicou tu sú, napríklad vnútorné monológy alebo to, že tak ako Liv aj Veronica je tak trochu čudák. Tretí dôvod je Rob Buckley, veľký sympaťák z One Tree Hill.

Izobie je príjemné oživenie trochu fádnej ponuky seriálov, má humor, napätie, super výber hercov. Verím, že aj nasledujúce epizódy budú pokračovať v nastolenom tempe, či dokonca tempo ešte trochu vylepšia, takže si dáku rezervu ešte nechávam.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Mozková kriminálka

Sama bych se na iZombie nekoukla, přemluvila mě kamarádka. A dobře jsem udělala, že jsem na její radu dala. Po rozmachu seriálů s upíry jsem se bála, aby se zombie, která se jen bezmyšlenkovitě nepotácí ulicí nezapadla do jejich kolejí. Ale naopak velmi příjemně překvapila! Během poloviny první série jsem Liv propadla. Při zmínce o vizích jsem si vybavila Agenturu Jasno :D Ale tady má Liv dost navrch- je si stoprocentně jistá, kdo je vrah, protože to prostě vidí ve vzpomínkách oběti. A taky je super si prožít různé charaktery a sny, na které nemáte normálně odvahu. Za 1.sérii 65%, za 2.sérii 90%. Hodnocení sráží nesympatický Major a občas mě štve i velmi zabedněný Clive. Za to nejlepší postavami jsou Liv, Ravi a Blaine.

80 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Čotak si dať... mozoček?

Obyčajná detektívka skombinovaná s fantasy prvkami z komixu o zombiekoch. A predsa nie úplne obyčajná. Aj keď je zombie tématika celkom často obohrávaná vo filmoch a seriáloch, toto prevedenie a poňatie príbehu mi príde celkom originálne. Prvýkrát napríklad vidím, že zombie efekt spúšťa ako keby nejaký vírus, kombinácia čohosi v nápoji, lebo zvyčajne sa z filmov a seriálov dozvieme len toľko, že sa to prenáša z človeka na človeka pohryznutím/poškriabaním. Tiež sa mi páči, že v seriáli v každej epizóde riešia jeden samostatný prípad a zároveň sa pomaly odvíja ešte jeden prípad, ktorý je najprv len akousi zvukovou kulisou, neskôr problémom a nakoniec prerastie do väčšieho prípadu. Také typy "detektívne" ladených seriálov mám asi najradšej. Zaujalo ma aj to prenášanie myšlienok, povahových vlastností a spomienok človeka, ktorého mozog Liv zje, je super, že zakaždým to na ňu nejako doľahne a zmení to jej správanie. :) Inak je Liv ako hlavná postava príjemná, nevadí mi tam ani detektív Babinaux, hoci sa mi zdá, že tam často hrá zbytočne len druhé husle, celkom by som chcela vidieť aké by to bolo, keby mu Liv s Ravim povedali, ako je to naozaj, že zombíci sú skutoční a Liv je jednou z nich, a preto vidí záblesky zo života obetí, lebo pojedá ich mozgy. :) Taktiež ma baví Ravi, že ten Livin problém berie tak uvoľnene, a chce jej pomôcť zbaviť sa toho zombie vírusu, ako to on nazýva. No hlavne ju nijako neodsudzuje. Jediný, kto mi tam ozaj vadí, lebo na mňa pôsobí ako strašný suchár, je Major. Miesto neho by som tam chcela naspäť Lowella, ktorý mi prirástol k srdcu a je škoda, že mu pripravili takýto scenár. :( Ale inak seriál hodnotím kladne a pokiaľ sa niečo extrémne nepokazí, tak mu nemám v pláne ani uberať na percentách. Hlavne som rada, že ho obnovili aj pre 2.sériu! :)

100 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Kdo sní můj mozek?

Na tenhle seriál jsem se neskutečně těšil, ani už nevím, kde jsem si ho vyhlédla, ale sleduji ho od první epizody. Hrozně moc mě zaujal ten nápad, nic takové ještě nebylo a abych byla upřímná, zombie mám ráda, ale třeba jako Walking dead je na mě až moc. Zamilovala jsem se do Liv, herečka je skvělá, kdo by dokázal hrát v každém díle jinou osobnost, ale stále v takové míře, abychom poznali i pravou Liv? Ravi je taky úžasný a miluji jeho přízvuk. Jen mě tak napadlo, že seriál by se možná déle udržel, kdyby na sebe epizody nenavazovaly. Jakoby obyčejná kriminálka. Musím ale uznat, že ve světe Liv je zombie apokalypsa prostě na spadnutí a láká to mít tam nějaký podtext. Nejlepší seriál, na který koukám ;)

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Jsi to, co jíš

Pro mě moc milé překvapení. Normálně zombíky nemusím, ale Liz je neskutečně roztomilá. Nečekané důsledky konzumace mozků jsou zdrojem skvělých a nesmírně vtipných situací. Zatím jsem se královsky bavila, jeden díl lepší než druhý. Neméně vtipné shledávám i otitulkované komiksové úvody scén. Doufám, že si seriál udrží svůj kouzelný humor.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Po upírech zombíci!

Co si budeme nalhávat, upírů je všude plno - už to začíná být otravné... Ale máme tady ještě jednu sortu "nemrtvých" - zombíky. Všichni je známe jako tupé, krvežíznivé potvory z Walking Dead. Ale co když je trochu víc "polidštíme", očistíme, dodáme jim spoustu šarmu? To by mohlo fungovat. Už jenom proto, že pak to s nima bude dost podobné jako s upírama, jenom nebudou bažit po krvi, ale po mozcích. Tolik moje krátké zamyšlení nad tím, zda nám nepřichází nová móda...
K samotnému seriálu: nalákal mě trailer. Po třech epizodách jsem velice spokojená, seriál se mi líbí, hlavní hrdinka je skvělá (i když okamžiků, kdy je jenom sama sebou, je někdy dost málo... :-), má to vtip i spád. Rozhodně to má potenciál a doufám, že si seriál udrží jakous takous kvalitu.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Kvalita se nezapře...

Přiznám se, že jsem ze seriálu měla trochu obavy. Ovšem hodně brzy vystřídaly obavy přímá dávka nadšení! Skvělé herecké obsazení. Vtipné hlášky, které nesmí chybět snad, už v žádném seriálu. Komiksové obrazy jsou naprosto úchvatné. A u mě nechyběl ani moment překvapení, když jsem po dvouch letech uviděla mého oblíbeného herce který ztvárnil Artuše (Bradley James) Byla jsem tak nadšená! Tento seriál, se stal hodně rychle mým oblíbeným, nic tomuhle seriálu podle mého názoru nechybí. Vtip, akce, překvapení kdo miluje detektivky, není opravdu do poslední minuty jasné, kdo koho zavraždil. Seriál má ode mě 100% snad si takovou skvělou laťku kterou nasadil, nenechá shodit jako jiné seriály.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Brainzzzz

iZombie pokračuje v módě dávat zombie do všeho. A i když je ta móda už dost vyčerpaná, iZombie působí svěže. Hlavní hrdinka je sympaťanda, ostatní vypadají taky dobře. Hlavní nápad seriálu už asi znáte a docela mi připomněl Pushing Daisies. Naštěstí i přesto že jde o trhlou zápletku, není ve skutečnosti nijak divná a brzy si na universum seriálu zvyknete. Je tu i hlavní linie o tom, že je ve městě víc zombíků a jeden si na jejich tvoření a vydírání postavil živnost/mrtevnost. Ale zas tak zajímavá a táhnoucí není. Nejzajímavější mi příjdou obyčejné případy policejního oddělení. Zatím to nevypadá na super hit, ale já bych mu šanci dal.

90 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Černá díra - naprosté pohlcení seriálem

Původně jsem k pilotu zabruslila skoro omylem, z nudy a nejspíš potřeby zkoušet něco nejistého. Jasně, tohoto seriálu je teď všude plno, takže se to asi dalo čekat. Co jsem ale nečekala bylo, že kromě prvního dílu zhltnu všechny odvysílané v jednu noc (a zaspím kvůli tmu do práce), že mě seriál takhle pohltí. To se mi stává jen výjímečně.
Nejvíc mě baví ty komiksové vložky, protože kromě toho, že jsou vážně parádně namalované, tak je to strašně originální působ přerušení seriálu - konec dvěma vteřinám černého okna!
A best off? Bradley James! Je sice k nepoznání, ale kam se hrabe sladkej Artuš. :)

100 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

iZombie

Tento seriál ma zaujal už od samého začiatku. Téma zombie síce nič moc, ale prevedenie je originálne a miestami vtipné. Veď kde by ste už len našli dobrého zombie? Rose McIver ako Liv je úžasná a aj ostatné postavy mi prídu OK. Takže Pilot rozhodne hodnotím veľmi kladne, dúfajme že aj ďalšie epizódy budú také. Už sa neviem dočkať...

90 %
77 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Pilot

iZombie skvěle překvapilo. Původně mě sice lákaly k vyzkoušení jen dvě věci. Je to podle komiksu a pak Rose McIver, kterou jsem si oblíbil už jako Tinkerbell v Once Upon a Time. A jsem rád, že jsem to zkusil. Liv Morre je naprosto úžasná. Neztratí se ani její dva parťáci, ale Liv je opravdu super. Velmi povedený byl ale i zbytek pilotu jako zpracování vizí nebo komiksové začátky scén. Nemůžu se dočkat dalších dílů. Po pilotu

80 %
77 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Nic pro mě

Dlouho jsem přemýšlela, jestli mám do tohodle seriálu jít nebo ne. Protože upřímně...název iZombie mi připadal prostě pitomý. Ale kniha by se neměla soudit podle obalu, a jelikož měla tahle "zombičina" dobré hodnocení, tak jsem to zkusila.

Moje první pocity z pilotu byly dost zmatené. V životě jsem rychlejší pilot neviděla, a i když si hodně lidí může stěžovat, že některé piloty jsou až příliš rozvláčné, iZombie by to vůbec neuškodilo. Tohle na mě působilo jako že se Liv přes noc prostě smířila s tím že je zombie a hotovo. Prostě bude sedět před televizí a jíst mozky...

Každý díl by děsně šablonovitý. Liv sní mozek a vyřeší vraždu... Navíc to vyobrazení zombíků bylo prostě děsné. Jsou to prostě milí lidičkové s upíří pletí, kteří jsou v pohodě jen do té doby, co jí lidské mozečky. Když jsou hladoví, běží za Rickem a jeho partou a hodí je po celé Americe...Bože!

Tohle celé vedlo bohužel k tomu, že jsem to po prvních sedmi dílech vzdala, protože tenhle seriál už mi neměl co víc nabídnout. Většinou se snažím alespoň sérii dokoukat před tím, než seriál ohodnotím, tady to ale bohužel nešlo. Pokud se někomu seriál líbí tak to chápu, je to fajn oddechovka, ale já mam raději něco vážnějšího.

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Nečakané finále

iZombie som začala kukať už od Pilota a asi pol roka pred tým som sa na§ tešila :D keďže je založený na komikse a ja som pár časti komiksu prečítala veľmi ma to zaujalo. Takysto mám rada TWD, ktoré je tiež založené na komikse, ale v TWD to berú tak vážne a hrozí apokalypsa, kdežto tu by mohla tiež vzniknuť apokalypsa ale zombíci sa nažerú mozgov a je to. Sú zasa v normále :D takže by to možno apokalypsa ani nebola :D skôr len epidemia či pandemia ... A príjemná zmena oproti hororovým zombie serialom či filmom :D proste taká oddychovka

PS: Súhlasím s užívateľom Umbaros :D čo su to do pekla za mená ? (Clive, Major, Jerome) ALE INAK SUPER

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Pilot

Trochu iné poňatie zombie oproti ostatným seriálom s touto tematikou. Ale myslím, že si na to docela rýchlo zvyknem. Po zhliadnutí traileru som si nebola celkom istá, ale pilot ma nakoniec presvedčil. Rozhodne tomu dávam šance. A Liv je v podaní Rose McIver bohovská. Celkovo sa mi zdá ustredná trojica vydarená. Len tak ďalej a minimálne jedného priaznivca iZombie má.

80 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Příjemné překvapení

Čekala jsem, že to bude hrozná blbost, ale první díl mě vážně zaujal. Líbí se mi ten ironický, odlehčený tón, v jakým se seriál nese. Přestože se tam řeší zločiny, není seriál tak hrozně vážný. Ono by to asi se zombie jako hlavní hrdinkou ani jinak nešlo. Liv je mi opravdu sympatická a celkově tam z postav není nikdo, kdo by mi vyloženě lezl na nervy, což je zázrak.
Musím říct, že jsem vážně mile překvapená a těším se na další díly.

80 %
72 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
61 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Brains

Tak tohle si nechám líbit! Pokud se to bude držet dál na stejné vlně jako první díl, tak to bude pecka! Je to něco nového, neotřelého a určitě to má velký potenciál. Velké plus za komiksové "prostřihy", další bodík navíc za doktůrkův britský přízvuk. Jednoduše těžko hledám negativa!

80 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Velké překvapení

Zombie nikdy nebyli "moje věc" nějak mě filmy ani seriály s nimi nelákali, jenomže jednoho dne jsem se tak nudila a neměla si co pustit, že jsem hledala na internetu a narazila na tento seriál, moc jsem mu nevěřila, říkala jsem si, že to určitě bude blbost o ničem, ale řekla jsem si proč ne, aspoň se zasměju... No a nakonec jsem nikdy nebyla radši, že jsem se tak moc spletla! Od prvního okamžiku si mě seriál získal, včetně všech hlavních postav, které jsou prostě báječné, pohled na Zombie, ať už to zní jakkoliv vtipně, se mi změnil, protože tohle byl opravdu nářez plný humoru, akce, napětí a parádních zvratů! Každá jedna epizoda byla něčím výjimečná a zajímavá, vůbec se to nijak netáhlo, naopak to mělo svižné tempo, do něhož všechno skvěle zapadlo a výsledek byl brilantní! Už teď se nemohu dočkat další série, kde opět o pojídání mozků nebude nouze :-)

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Kolik mozků, tolikrát zombie.

Hned ze začátku musím pochválit Rose, hrající Liv, která podává naprosto úžasný výkon. Přeci jen, kdo v každém díle hraje naprosto jiného člověka? Jen tak dál!
Zápletka byla ze začátku nečekaná, teď už se pěkně rozvíjí.
Pokud hledáte seriál u kterého se pobavíte a odpočinete, je tento tím pravým. Pokud jste nestálí a nevíte co chcete, zkuste ho taky, protože s minimálně jedním mozkem Liv se ztotožníte.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Zombie tématika pro slabé žaludky

Ježiš jak mě tenhle seriál nadchnul to není možný. Líbí se mi tenhle koncept, je to nové, originální, vtipné i oddechové ! Musíte si Izombie zamilovat !

Myslela jsem, že to bude blbost, chtěla jsem něco oddechového mezi mýma klasickýma seriálama. A musím říct, že jsem ráda, že jsem zkusila právě iZombie!

Je to unikátní koncept módní zombie tématiky s kapkou humoru, odlehčená typickýma problémama mladý ženy (vztahy, rodina) opepřená krimi vsuvkou v podobě "zombie média" .

Upřímně pokud hledáte pěknou oddechovku, jděte do toho, určitě vás mile překvapí.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Geniálny seriál iZombie

Na tento seriál som narazila od začiatku jeho vysielania a nemyslela som si, že sa do neho pustím. Zombie a komixy moc nemusím a ešte k tomu kriminálka (čo síce mám rada ale už som toho nejak presýtená), tak som to veľmi rýchlo odpísala. Počas prvých 5-tich epizódach som na tento seriál stále natrafila, kam som sa pozrela a keď som čítala, že to porovnávajú s Veronicou Mars, tak som sa naštvala. Tak perfektný seriál ako Veronica Mars porovnávajú s týmto? A prečo? Dôvod bol jednoduchý - tvorcom oboch je Rob Thomas a táto informácia ma presvedčila o tom, že by som to mohla skúsiť.

A neľutujem. Prvých 5 častí som videla naraz a aj keď s nevôľou som musela priznať, že ich hltám. Na každú časť som sa tešila viac a viac. Neskôr som si dala pauzu a potom som sa k seriálu vrátila zmaratánovala až do konca prvej série. Nerada čakám na ďalšie diely, radšej si dám dlhšiu pauzu a potom si pozriem aj niekoľko dielov naraz :)

Prvá séria je skvelá, možno začiatok o niečo slabší ale to len v porovnaní s druhou polovicou prvej série. Druhá séria je podľa mňa ešte lepšia.

A čo môžete čakať od seriálu iZombie okrem zombíkov? Príjemnú ale sviežu oddychovku, zaujímavé a vtipné príbehy, hlavnú postavu Liv, ktorá vždy keď zje mozog obeti, tak sa jej povaha zmení podľa povahy obeti, z čoho vyplynie strašne veľa humorných situácií. Takže áno, seriál odporúčam komukoľvek, kto sa chce zasmiať, oddýchnuť si či všetkým fanúšikom Veronicy Mars.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

úspěch

Nejprve jsem tomu nechtěla dát moc šancí, ale potom jsem si řekla, že proč nééé... Trailer OK, příběh se zdál taky zajímavý a nakonec mám hromadu volného času.. a JO, u mě určitě zabodoval.. ani jsem nečekala, že bude tak bombovej :) tak doufám, že si tuto pověst neztratí, protože tenhle seriál je přesně to, na co jsem čekala.. NĚCO NOVÉHO a neokoukaného :) byla bych ráda, kdybych se s ním mohla vídat více než jen jednu sérii :)

90 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Poutavý příběh o patoložce Liv

Výborný seriál! Nejlepší postava je Blaine, ale ani ostatni postavy nejsou k zahození. Každý díl je velmi originální a napínavý. Prostředí patologie je velmi zajímavé. Moc se mi líbí, že zombie zde vypadají, jako inteligentní osoby, mají vize, nejvíc epické intro a jak si Liv připravuje mozek pokaždé na jiný způsob. Dávám seriálu 100%!! ;)

100 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

iZombie

Zombie tématiku sice moc nemusím a po prvním díle jsem ani nebyla příliš nadšená. Ale kvůli sympatické hlavní hrdince, které změna v zombie rozhodně prospěla, jsem tomu chtěla dát šanci. A po pátém díle? nadšení konečně přišlo! Doufám, že seriál nespadne do rutiny a bude stále něčím překvapovat.

70 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

OK

nechcem to prechvalit :-) ale teda, tesim na kazdy dalsi diel. Je to funny, zaujimave, neotrepane. Viem, ze vela ludom sa paci Blaine ako zaporak.. Ja sa vzdy zabavim na Ravim:-) on a Liz by mali byt samostatne detektivne duo. A teda pomoze tomu, ze schvalujem hlavnu predstavitelku. Pre mna ozaj fajn serial

90 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Start

Jednoduchý, nadlehčený a místy i vtipný seriál. Dokonalá oddychovka. Liv je symaťanda a kolega patolog a detektiv, taky nejsou zrovna suchaři. Tak snad bude nastolené tempo pokračovat.

70 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Abstinenčný príznak

Po prvom diely som dostal "absťák" pretože sa neviem už dočkat na ďalšie a ďalšie a ďalšie časti. Liv je totálne úžasná, a ten jej štýl aký jéj spravili v produkcii CW je proste neopísatelný. Vedľajšie postavy podľa mňa nie sú nič moc ale doktora zachránil britský prízvuk a na policajt ešte nemám jednoznačný názor. Ak sa seriál bude len zlepšovať tak sa asi od radosti pokakám.

Dúfam že si užite seriál a aj moju šialenú recenziu.

90 %
59 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
47 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Nečekané překvapení

Čekal jsem cokoliv,ale tohle rozhodně ne. Pilot mě doslova rosekal,něco tak svěžího,vtipného,ironického a celkově odlehčeného jsem nečekal. Doufám že si to udrží po celou dobu.Obrovské plus jsou pro mě neokoukané tváře.Těším se na pokračování.

80 %
58 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Zombie detektivka?

Musím říct, že téma zombie mě nikdy moc nelákalo, ale trailer mě zaujal a rozhodla jsem se seriálu dát šanci. Mám ráda seriály s detektivní tématikou a zrovna u zombie seriálu jsem to ani nečekala, ale zpracování s vizemi je skvělé.
Jen se bojím, aby to časem nedopadlo jako jiné seriály, kde je po nějaké době každý nemrtvý.

90 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Zklamání...

Na seriál jako na novinku jsem se těšila, říkala jsem si, že by to mohlo být něco nového, něco co tu ještě nebylo. Nicméně jsem měla asi příliš velká očekávání. První díl jsem dokoukala až dokonce a byla jsem zklamaná - žádná velká story jak se co stalo, případ chabý a Liv (hlavní hrdinka) mi taky není nijak sympatická. Ale říkala jsem si, že je to jen pilot a že se to snad trošku rozjede. Ale ono ne.
Jakožto kriminálka mě to zklamalo a jako zombie seriál mě to taky nebaví. Jednoduše mi tohle prostě nesedí.

30 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Pecka .. :3

Na seriál jsem se začala koukat úplnou náhodou .. Říkala jsem si, že je to jen na zkrácení dlouhé chvilky ale skončila jsem tak, že netrpělivě čekám na každý další díl .. :D
Rozhodně mě motiv zombie zaujal a nápady v seriálu jsou originální. Je to druhá strana seriálu TWD kde zombie jsou jen kusy masa toužící po všem co se hýbe..
Těším se čím mě překvapí pokračování seriálu a určitě tomu dejte šanci, má to možná pomalejší rozjezd ale stojí to za to!

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

První díl

Když jsem četla popis seriálu, čekala jsem další zombie kravinu, ale i tak mě zvědavost přemohla mrkla jsem se na pilot. Začátek byl trochu přitažený za vlasy, ale něco na něm je, v dobrém ... Uvidím co přinesou další díly.

80 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Překvapení

Seriálu jsem nedávala moc velké naděje,ale překvapil mě v dobrém.Myslím,že má i skvělé obsazení herců,Liv se ukázala jako vážně úžasná herečka. Čekala jsem,že to bude další trapná série zombie. Po prvním díle říkám "super" , ale nechme se ještě překvapit,co z toho vyplyne dál.

90 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Oddychovka

Myslím, že takovýto seriál má každý. Nějaký, který je klidný, nic moc se neděje, ale zároveň se u něho nenudíme, je vtipný a hlavní postavy jsou nám sympatické.

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

:)

izombie me velice prekvapil. Liv je uzasna hrdinka, hodne me potesili i ostatni herci. Pokud se bude serial nest v podobnem duchu dale, ma docela velkou sanci uspet a ja se hrozne tesim na dalsi dily :)

90 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Po první sérii

říkám ne. Ne že by seriál byl špatný. To vůbec. Jen prostě není pro mě. Liv a Ravi jsou fajn a pobavili mě. Ten zbytek mi ovšem nějak nesedí. Z povinnosti dokoukám sérii,ale pak valím k něčemu jinému. Třeba si pustím nějaký díl později, ale rozhodně ho nehodlám vyhledávat a těšit se na další a další série. Oddechovka, ale tuctovka. I když se solidním nápadem.

A protože jsem strašně špatnej z toho, že mě fanoušci seriálu hodnotí velmi zle, tak přidám dodatek, abych si alespoň trochu šplhnul.

Ne, sorry nejde to. Snad jen změna v tom, že nezvládnu dokoukat ani tu první sérii. Seriál mi prostě nesedí, ale protože jsem jen chlap, tak doufám že Liv potkám v seriálu, který bude více pro mě. Ta holka se mi prostě líbí i když je mrtvola a má mrtvolně přirozenou pleť.:-)

První série dosledována a názor nezměněn. Tenhle kousek letěl z mého watchlistu šmahem a další série nemají šanci. Třeba jednou chytnu nějaký náhodný díl který mě upoutá a vrátím se. Ale nyní je to bez šance. Zvlášť poté, jaký závěr série mi tvůrci nabídli. Díky, fakt nechci.

A hodnocení jde u mě ještě níž. Bavte se, ale beze mě.

40 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

První díl a nešel dokoukat

Čekala jsem od toho hodně, vzhledem k tomu, jakou sledovanost to mělo, ale velmi mě to zklamalo. To, jak se hlavní hrdinka dostala do vyšetřování, bylo fakt nepravděpodobné a s prominutím blbost. Jediné, co si zaslouží těch deset procent je zpracování jako "komiks". Škoda.

10 %
23 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
8 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 26 lidí

Zombie

Mě se ten seriál moc líbí nevím ani čím to je možná že mám ráda Zombie tématiku takže super seriál

100 %
8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Relax

Už nadpis hovorí sám o sebe o tom, čo si o seriály myslím. Bola to pohodička, relax. Pamätám si ešte ako začínal, bola som skeptická. Ale dala som tomu šancu a som nesmierne rada. Rose McIver by si zaslúžila ocenenie za to ako zahrala hlavnú postavu. To ako vedela meniť svoje postavy bolo niečo úžasné. Celkovo aj kladné aj záporné postavy ma tu všetky bavili.

Odporúčam, je to relax s humorom :)

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí