Jane the Virgin

Jane the Virgin (Jane the Virgin) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
myryjam

5. února 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

vydařená parodie

Lidé se tady přou jestli je to telenovela nebo parodie, každý to může brát podle svého naturelu. Pro mě je to skvělá parodie, přesně můj šálek kávy. Při čtení názorů jsem si vzpomněla, jak při Pytlákově schovance babičky plakaly a jak jsem viděla poprvé Limonádového Joa asi v 10 letech a brala jsem to zcela vážně:)

Avatar uživatele
Tawni

3. března 2015

89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Úžasné, vtipné, prostě své

Neuvěřitelná hromada lidí tento seriál odsoudila už od počátku. Já ne, a jsem za to neskutečně ráda.
Mnohokrát jsem se u této parodie na klasické telenovely smála víc než u kdejakého sitcomy, jenž teď "frčí". Myslím, že kdo pochopí, o co seriálu jde, tak jeho smysl a humor ocení :)) Kdo na tento humor není, nebo chápe seriál trošku jinak, pochopitelně nebude hodnotit zrovna kladně :))

Avatar uživatele
Orbitka

4. března 2016

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Fajn oddech

Já si nemůžu pomoct, ale je to skvělý, minimálně pro holky :) dělá si to srandu z typu klasických kolumbijských telenovel, zároveň to telenovelou je.
Minimálně je to bezva odreagování vedle seriálů, které se berou vážně, a zároveň vedle těch rádoby komediálních.
Líbí se mi, že je hlavní hrdinka uvěřitelná, upřímná, tak nějak hezky lidská. Zápletky jsou schválně absurdní a celé je to laděné do roztomilé fajn melodie.
Za mě palec nahoru a doufám, že se dočkáme dalších sérií, scénáristé umí překvapit.
A co se týče herců - na to, že jsem neznala ani jednoho, je obsazení bezva. Gina se pro tohle asi narodila.
Zároveň dávám 70% proto, že je to pro mě spíš oddech.

Avatar uživatele
Ella88

14. prosince 2014

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

A miracle? Maybe

Původně jsem neměla v plánu se na Jane the Virgin vůbec dívat, ale zvědavost mě přemohla, takže jsem se podívala na pilot a ihned po něm jsem seriál zavrhla. Pořád jsem ale četla, jak je seriál úžasný a když získal nominaci na Golden Globes, rozhodla jsem se, že mu dám ještě jednu šanci.

Musím uznat, že když si člověk trochu zvykne na to, že je to telenovela, není to tak strašné a dokonce jsem se několikrát přistihla, že se směju. Holt je to CW a nic na "úrovni" očekávat nemůžeme, ale rozhodně jsem viděla i horší seriály.

Ale je jedna věc, za kterou jim musím dát palec nahoru čeština. Koukala jsem na to s očima dokořán, protože narozdíl od The Vampire Diaries, kde jako češtinu použili ruštinu smíchanou s polštinou a nějakým divným mumláním, tady tomu jde opravdu rozumět, takže smekám.

Avatar uživatele
Lemonie

24. prosince 2014

82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Nedoceněná perla

Podle mě tady spousta lidí bere tenhle seriál až moc vážně, což je chyba, protože je to jasná parodie a ve chvíli, kdy k tomu tak začnete přistupovat, si ho můžete začít docela užívat.

Je pravda, že jsem si první díl pustila spíš ze zvědavosti, co se to proboha CW zase rozhodlo natočit, ale po 2 dílech jsem Jane naprosto propadla. Líbí se mi, jak je všechno vyhnáno telenovelisticky do krajnosti, různé blbůstky jako svatozář a jiskry, vtipné popisky i šílený "latin lover narrator". Těším se na každý díl a vždycky se u seriálu dobře pobavím, takže co víc si přát?

Avatar uživatele
svobma

12. ledna 2017

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Super seriál

Jane the Virgin, možná parodie na telenovelu, možná ne. Ano, jsou v něm prvky "telenovely", ale mně se to líbí (v minulosti jsem těch pár telenovel viděl). Ze začátku mi trošku nesedla Gina Rodriguez, ale postupně jsem jí příšel nachut. Do seriálu jsem se naprosto "zažral!. jak v poslední době do žádného jiného. Jsem i rád za obnovení a jsem zvědavej, s čím přijdou producenti ve čtvrté sezóně. První sezonu bych hodnotil na 100%

Avatar uživatele
Deni001

6. listopadu 2015

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Příjemná parodie telenovely

Seriál se již od začátku rozhodl jít směrem telenovelským čímž si automaticky trochu pohoršil v hodnocení. :D Přiznám se, že jsem se na to dívala ze zvědavosti a nudy.

I přes strašné kýčovité scény (padající květiny) a pravého seriálového komentátora jde vidět, že všechny tyto detaily jsou tam schválně a přesně tak do očí bijící jak je režiséři zamýšleli.

Samotný příběh panny Jane, která je omylem uměle oplodněna je vtipný, pohodový, ideální při obědě. Není to seriál, kterým byste se přátelům chlubili jak se geniální, ale jako relax slouží dobře.

Avatar uživatele
Eleanor Mikaelson

21. října 2014

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

"Novinka" s milým překvapním.

Překvapilo mě, že CWéčko se rozhodlo zrovna pro tenhle styl seriálu, ale budiž...
Nikdy jsem neměla nic proti telenovelám, prostě když se vám to nelíbí, nemusíme to sledovat.

No a teď.. Nemyslím si, že se jedná o nějakou slátaninu. To, že se na kanálu objevilo úplně nové "kafe", neznamená, že to nikdo nebude sledovat. Beztak na CW je každej druhej seriál telenovala... Povídejte se třeba na Upíří Deníky, který jsem doslova UPÍŘÍ TELENOVELA. A mimochodem, CW je teenagerský kanál, a marně pochybuju, že by na Jane the Virgin koukala nějaká stařenka (:D).


Děj mi náhodou nepřipadá tak zlý, sice to není nic rozsáhlého a složitého, ale je to celkem propojené a jednoduché... A jak se říká - V jednoduchosti je krása.

Pilot na mě působil milým dojmem, sem tam nějaký menší detail "přitažený za vlasy", ale to se vyskytne všude. Obsazení se mi líbí, až na jednoho z hlavních hrdinů.

A na závěr, seriál má ještě co nabídnout, je jen o tom, jestli to někdo sledovat bude a nebude to házet stranou jen kvůli tomu, že je to telenovela... Ale ovšem, každého věc.
Bohužel si ale myslím, že tenhle seriál moc dlouho nevydrží... Buďme realisté.. už kolik seriálů CW stoplo. Byla bych ale ráda, kdyby bylo víc sérií. Will seen. :)

Avatar uživatele
proobacz

3. listopadu 2014

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Jane the Virgin

Je to telenovela i není, tedy v tom klasickém pojetí. Ponejprv jsem po prvním díle dávala 50 procent, ale tento seriál si dělá sám ze sebe legraci, hlavně v třetím díle mi to konečně došlo, takže zvyšuji hodnocení na 70 procent. Při natáčení této epizody nebyla zraněna žádná světluška, tohle mne odrovnalo.)

Avatar uživatele
dinko6

25. října 2014

63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

telenovela

byl sem zvedavej co to bude za serial,, prvni a druhy dil skouknuty a s tim sem aj skoncil... myslel sem si ze to bude neco jako hart of dixie.. ale je to jen telenovela, jedine plus je ze herecka je docela pekna myslim hlavna hrdinka.. a zapletka jak otehotnela docela zaujimava.. a dej je takovy o nicem proste chodbne devca a bohaty chalan proste telenovela... a pri tom CW ma vyborny serialy .. divim se ze ma jistou druhou radu

Avatar uživatele
Aldyska

9. května 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Americká verzia telenovely Juanin zázrak

Nemožno tvrdiť, že je seriál ako celok zlý, treba si proste pozrieť viac ako len pár častí. Ale musím poznamenať, že hlavná myšlienka je absolútne vykradnutá z telenovely Juanin zázrak. Áno, neskôr som sa dočítala, že to bol úmysel proste využiť túto ideu, ale poznáte to "opakovaný vtip už nie je vtip". I keď v tomto prípade aspoň hlavná hrdinka už nie je teenagerka ako v telenovele a našťastie, neostáva to iba pri tom, že nejaká panna bola omylom oplodnená. Musím však povedať, že táto jedna časť myšlienky sa mi proste nepáči, veľké haló okolo viery, kresťanstva, oddanosti bohu a chránenia si panenstva. Aspoň keby tá trojica Jane, Petra a Rafael neboli ako cez kopirák s telenovelou, tmavovláska, blondínka a tmavovlasý juhoameričan.

Seriál mi pripomína typický klišé romantický film. Taký, ktorý nesklame, neublíži, nepotrebujete pri ňom premýšľať a môžete si odbiť svoju chvíľku romantiky. Samotná myšlienka oplodnenia panny síce originálna vôbec nie je. No na druhej strane, dá sa v pohode pozerá na tých hercov. Michaela si pamätám najmä z Ravenswoodu, takže jeho účinkovanie v seriáli ma celkom potešilo. Síce Rafael vyzerá ako čistý juhoameričan a to zrovna nie sú moje typy, ale na počudovanie mi príde ako zaujímavý muž. Spočiatku mi Petra liezla na nervy, ale po tom, čo povedali viac o jej minulosti to tiež začalo naberať na obrátkach. Jedine z Janeinej babky mám rozporuplné pocity, toľko svätosti z nej vyžaruje ako keby mala nad hlavou svätožiaru. Neváľam sa pri tomto seriáli síce od smiechu, ale pozerá sa naň celkom dobre, najmä v tej kriminálnej časti.

Edit: Wau, musím zvýšiť percentá aspoň na 70%. Spočiatku to celé vyzeralo len ako prostoduchá telenovela, ktorá vykradla inú telenovelu, ale tá kriminálne zápletka, ktorá sa spočiatku veľmi nebadane rozbieha, no približne okolo polovice 1.série sa zvrtne o 180° je neuveriteľná!

Avatar uživatele
vamilero

6. listopadu 2014

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Čím dál lepší..

První díl zaujal tak na 50%, šanci tedy dostal i druhý a zvědavost zvítězila, takže následoval i třetí a při něm zjištění, že se více a více zlepšuje a prostě zaujal, takže na čtvrtý už se doslova těším!! Jen tak dál!

Avatar uživatele
VeronikaRapkova

14. prosince 2014

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Spokojenost :3

Musím říct, že od začátku seriál sleduji a jsem nadšená :)
Když vyšel první trailer na seriál, přišlo mi to jako skvělý nápad, nikdy jsem nic podobného neviděla.
Jane the Virgin je vtipný seriál, koukám na něj jen v angličtině a jsem překvapená, jak dobře tomu rozumím :) Rozhodně doporučuji, pokud si někdo chce procvičit i angličtinu :)

Avatar uživatele
justynajohnson

15. října 2014

28 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
28 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

? ? ?

Jako cože?Mexická telenovela by mi dala asi víc zábavy.
Tohle prostě občas nechápu,dokážou vymyslet a natočit úplné perly a najednou toto?
Ptám se proč a myslím,že odpověd nedostanu,jako jsem nedostala nic z Jane,takže sorry,ale NE

Avatar uživatele
Adi

14. října 2014

26 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
26 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Tohle je asi vtip?!

Nedělám to, nechtěla jsem to dělat a pravděpodobně už to nikdy neudělám, ale tady jsem musela. JTV propagováno v Americe, zhruba stejně jako Flash, což je divné samo o sobě. Kritici pějí chválu? Na co prosím? Slátanina, tohle má zachránit CW? To si spíš mohli koupit nějakej seriál z Venezuely, s tím by spíše sklidili úspěch. Herci mi nesedí, příběh taktéž ne. Takže nula jak vyšitá. Pokud si CW myslelo, že tohle má být hit a vytáhnout je do nebe, myslím, že se musí připravit na pořádný pár. Premiéra 0.6 bodu? Kolik to bude za dva tři díly? 0.2, 0.1? :D

Avatar uživatele
Lola_L

13. prosince 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Panenka Jane

Seriál jsem si přidala mezi ty, co chci vidět, okamžitě co jsem se o něm doslechla. Nezklamal. Po zhlédnutí 4 dílů, chci ocenit, nádhernou propletenost děje, který se postupně odkrývá, což zbožňuju, úžasnou nadsázku, vtipné přízvuky a geniálního vypravěče a tatínka s šíleným pohledem a chováním. Navíc babička od Jane vrhá úplně stejné pohledy, jako ta má.
Netušila jsem, jak se dá téma těhotenství úžasně rozvést.
Rozhodně vidím seriál nadějně, i přes to, že to není typ seriálu, co mě pohltí a už nepustí.