Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Nová krev

Do advokátní kanceláře přicházejí dva noví kolegové - Jeffrey, jehož ostrý jazyk a výřečnost jsou pověstné široko daleko, a Claire, která se okamžitě dostane do sporu s Dennym. Ten ji podle svého zvyku začne osahávat...

Do advokátní kanceláře Crane, Poole a Schmidtová přicházejí z New Yorku dva noví kolegové: advokát a zároveň společník firmy Jeffrey Coho, jehož ostrý jazyk a výřečnost jsou pověstné široko daleko, a Claire Simmsová, která se okamžitě dostane do sporu s Dennym.

Veřejností právě hýbe senzační událost, jíž je vražda soudkyně Marcie Hooperové. Do kanceláře přichází mladý soudní úředník Scott Little, který prohlašuje, že asi bude z její vraždy podezřelý: měl s ní totiž milostný poměr a v noc vraždy u ní navíc byl. Jeho obhajoby se ujímá Jeffrey Coho a Shirley mu přidělí jako spolupracovnici Denise.

Denny má nový objev: ženu, se kterou si již delší dobu dopisuje po internetu. Když se poprvé sejdou v restauraci, zděšený Denny konstatuje, že advokátka Bethany Horowitzová je trpaslice. Poznámkou o skrčkovi ženu rozzlobí natolik, že ta se na něj chystá podat žalobu.

Alan a Claire Simmsová se zabývají případem jisté Clarisse Bellové, které údajně hrozí vyhazov z práce, protože kvůli adopci dítěte žádá o mateřskou dovolenou. Je ovšem jasné, že se jedná o transvestitu, jehož zaměstnavatel souhlasí s tím, aby u něj i dále pracoval, jen nesmí chodit na dámské toalety. Když Claire s Adamem Clarisse navštíví doma, najdou tam jen Clarence, prý bratra. Claire se ale domnívá, že se Clarence převléká za Clarisse, protože jako muž je příliš nesmělý a nevěří si. Za fasádou, kterou mu skýtá převlek, se cítí mnohem lépe. Claire se proto rozhodne, že mu pomůže...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon