Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Pomocné ruce

Denise zastupuje učitelku, kterou obtěžují rodiče jedné studentky. Alan obhajuje kolegu obviněného z napadení a snaží se dokázat, že klient není psychicky v pořádku. Nakonec zjistí, že nebyl daleko od pravdy...

Osazenstvo advokátní kanceláře Crane-Poole a Schmidtová se – s výjimkou Alana – obává vlivu Beverly na Dennyho a také toho, že by v případě sňatku získala na chod kanceláře příliš velký vliv. Proto se všichni pokoušejí toto nebezpečí už předem eliminovat.

Alan obhajuje Jerryho Espensona, obviněného z napadení Shirley. Svou obhajobu chce založit na přechodném pominutí smyslů, přestože je mu jasné, že to bude velmi těžké.

Daniel žádá Denise, aby ji mohl doprovázek k soudu. Denise obhajuje učitelku Carpenterovou, kterou neustále obtěžují rodiče její žákyně Rachel a zpochybňují její pedagogické metody. Zdá se, že chtějí mít svou dceru neustále pod kontrolou a nedovolí jí samostatně se rozhodovat. Vše obhajují tvrzením, že v dnešní společnosti se uplatní jen nejlepší z nejlepších a takovou také svou dceru chtějí mít. Denise s překvapením zjišťuje, že Daniel působí na porotce i soudkyni více než příznivým dojmem.

Alanovi se sice podaří dostat Jerryho z vazby, ale další obhajoba se jeví jako velmi problematická. Paul Lewiston se snaží Dennymu vnutit text předmanželské smlouvy, která má zamezit tomu, aby v případě Dennyho úmrtí nebo nemoci získala Beverly ve firmě rozhodující slovo. Se samotnou Beverly si zase pohovoří Shirley, která je přesvědčená, že si Dennyho chce vzít jedině kvůli penězům a moci. Nezdá se ale, že by si Beverly z jejího kázání něco dělala...
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon