Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Rozchod s Bellou

Za Dennym přiběhne do kanceláře rozčílená Bella, kterou "nějaký ekoterorista" nastříkal na modro. Měl to být protest proti tomu, že Bellina firma testuje své kosmetické výrobky na zvířatech. To ostatně Bella ochotně přiznává, nezdá se jí, že by se tím dopouštěla nějakého zločinu. Žádá Dennyho, aby se ujal jejího případu, chce totiž obžalovat jistého Matthewa Steinkillera, který vede dotyčné ekologické sdružení. Denny žádá o pomoc Shirley, ta ale nemá Bellu příliš v lásce a zpočátku je proti. Nakonec ale přijímá.

Paul překvapí osazenstvo kanceláře sdělením, že se bude konat maškarní večírek s povinnou účastí všech zaměstnanců. Ti se mají převléci za toho, kdo je pro ně vzorem a koho si nejvíce váží. Alan se rozhodne okamžitě: hodlá se převléct za Shirley. Když se o tom dozví Denny, vehementně mu to vymlouvá.

Clarence si mezitím dodá odvahy a pozve Claire do restaurace. A k jeho obrovskému překvapení mladá žena souhlasí. Domluví se také, že spolu půjdou na večírek. Alan pro změnu věnuje mimořádnou pozornost Vanesse Walkerové, která nosí žluté šaty. Ty Alanovi připomínají spolužačku, do níž byl kdysi platonicky zamilovaný. A rozzuřený Brad, který tuší, že Denise spí i s Jeffreyem, nastraží na svou milenku past, aby tak získal důkaz o její nevěře.

Denny dochází po zralé úvaze k rozhodnutí, že se s Bellou rozejde. Pozoruje Bethany, která obhajuje Matthewa Steinkillera, a uvědomí si, že ho dcera přece jen přitahuje víc než matka. Bethany se snaží, seč může, aby přesvědčila zmateného starého soudce Roberta Sanderse, že používat bezbranná zvířata k testování kosmetických výrobků se nemá. Shirley má však na všechno hbitou odpověď. Která z advokátek v soudní bitvě nakonec zvítězí?

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon