Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Zachraň mě

Katie Lloydová dostává případ nemajetného klienta, který má být zažalován pro padělání šeku. Leo Morris má AIDS a před časem to vypadalo, že zemře. Prodal tedy svou životní pojistku jisté společnosti, která se podobnými transakcemi zabývá, a ta se zavázala za něj do smrti platit pojistné. Pak ale začal Leo brát nové léky a dosud žije. Společnost už platit nechce – počítá se s úmrtím do šesti měsíců – a Morris nutně potřebuje peníze na léky.

Jistá dívka Maureen chce žalovat pastora, s nímž měla poměr a miluje ho, zatímco on se s ní teď rozešel. Zastupují ji Clarence a Lorraine.

Na Carla, kterému se případy klientů kanceláře zdají čím dál tím podivnější, čeká Andrea Micheleová: z popela své zemřelé matky si chtěla nechat udělat prsten s diamantem, teď ale dostala pouhý zirkon. I ona se chce soudit a navíc otevřeně Carlovi nabízí sex, poměr a koneckonců i manželství.

Paní Josephová, kterou má obhajovat Whitney, ztratila dceru: zcela vyčerpaná studentka střední školy usnula za volantem a havarovala. Matka chce žalovat školu, která své studenty neúměrně zatěžuje, povzbuzuje ke stále vyšším výkonům a způsobuje jim psychickou i fyzickou újmu.

Alan s Dennym trénují na zkoušky, které musejí podstoupit, aby je vzali k pomocné pobřežní stráži. Problém je ovšem v tom, že Alan má hrůzu z vody, a neumí tím pádem ani plavat. Přesto si ale obstará slušivé plavky s motivem americké vlajky. Zkouška skončí katastrofou: Alan má zachraňovat tonoucího Dennyho, ale nakonec se skoro utopí oba...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon