Plakát

Kings of Con

Díky svým malým roličkám v seriálu Supernatural (Lovci duchů) se z Richarda Speighta, Jr. a Roba Benedicta stali pravidelní návštěvníci fanouškovských festivalů. Po letech strávených v letištních hotelích se rozhodli ze svých zážitků vytvořit Kings of Con, komedii, která sahá dál... [více]

2016–???? | USA | 12 minut | Comic-Con HQ | Komedie | 10 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

1×10 – Arlington, VA

(premiéra 17. 1. 2017 – před 6 lety)

Kings of Con – O čem to je

Díky svým malým roličkám v seriálu Supernatural (Lovci duchů) se z Richarda Speighta, Jr. a Roba Benedicta stali pravidelní návštěvníci fanouškovských festivalů. Po letech strávených v letištních hotelích se rozhodli ze svých zážitků vytvořit Kings of Con, komedii, která sahá dál než za nekonečné rozdávání autografů a focení se s fanoušky.

Rich je třikrát rozvedený bývalý herec, jehož láska ke hře je stále silná díky popularitě, kterou zažívá na setkáních s fanoušky. Rob se rozvedl teprve nedávno. Nyní musí najít finance na pokrytí ztrát, které rozvrat manželství a odložená kariéra přinesly.

Skriptové části se v komedii střídají s improvizací. Seriál je propleten břitkým humorem obou hrdinů. Jde o seriál financovaný fanoušky na Indiegogo.

Trailer
Rob Bennett
Richard Slate
Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

Comic-Con HQ

Délka

12 minut

Žánr

Komedie

Země původu

USA

Roky vysílání

2016–????

První vysílání

15. listopadu 2016

Odkazy

IMDb.com